ING drie jaar langer intensief hoofdsponsor van De Foresters Gastouder Annemarie Kroon overleden UITKIJKPOST 18 JANUARI 2017 Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos a offset rotatiepers, de milieu- v vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Gastouder Annemarie Kroon bood drieëntwintig jaar een warme, liefdevolle plek aan kinderen van nul tot twaalf jaar. In die tijd heeft Annemarie zeer veel kinderen verzorgd en zien opgroeien. Ze is een begrip bij de peuterspeelzaal en basisscholen in Heiloo. Kinderen opha len van school met een drielingkinderwagen vol baby's was de dagelijkse praktijk. Ze genoot er enorm van. Helaas komt aan haar succesvolle bedrijf een einde omdat zij na een kort ziekbed afgelopen week is overleden. Ze is zestig jaar geworden. Annemarie heeft haar werk altijd met zeer veel plezier en voldoening gedaan en vond het vreselijk dat zij de kinderen niet meer kon opvangen en verzorgen. Langs deze weg wil zij al haar klanten en voormalige klan ten bedanken voor het vertrouwen. Annemarie Kroon HEILOO - Sinds 1 septem ber 2014 heeft ING zich voor drie jaar met een intensief hoofdsponsorschap aan SV De Foresters verbonden. De Foresters was één van de ama teurclubs in Nederland die uit bijna achthonderd aanmeldin gen beloond werd met het spon sorschap. Met het sponsorprogramma wil de ING samen met de KNVB het amateurvoetbal in Nederland verder vooruit helpen. Dat krijgt een fan tastisch vervolg! De Foresters heeft een verlenging van drie jaar van het intensief hoofdsponsorschap bin nengehaald. Hard werken loont Met het nieuws dat ING en de KNVB hun partnerschap hebben verlengd tot en met 2022 werd ook aangekondigd dat de lopende con tracten met de amateurclubs wor den verlengd. Natuurlijk gebeurt dit niet zonder tegenprestatie. Arnt Blei, Hoofd Sponsoring/PR/ Evenementen van De Forester, zegt hierover: ''De vereniging heeft hard gewerkt aan een pitch om in aanmerking te komen voor een verlenging van het intensief hoofd sponsorcontract van wederom drie jaar. Op basis van het voorstel, de omschreven uitdagingen waar wij als club tegenaan lopen, de getoon de creativiteit, onze inzet en zeker ook de prettige samenwerking heeft ING de sponsorovereenkomst ver lengd. De verlenging is een mooi signaal van vertrouwen van ING in De Foresters. We hebben zin in de verdere samenwerking!" Over ING ING heeft zich voor een lange termijn verbonden aan de KNVB en het Nederlandse voetbal. Het Nederlandse voetbal vooruit hel pen, dat is de ambitie van ING. De bank toont haar betrokkenheid bij de maatschappij door de ondersteu ning van maar liefst vierhonderd vijfenzeventig amateurverenigingen verspreid door heel Nederland. In het amateurvoetbal heeft ING een speciale aandacht voor wel pen, maar ook voor meisjes-, G- en ouderenvoetbal. De samenwerking met de KNVB draait vooral om het versterken van het (amateur)voet- bal via verenigingen en leden. Door specifiek het jeugdvoetbal verder te helpen en door kennis en expertise met verenigingen te delen, zijn de verenigingen beter in staat om het voetbal voor hun leden te (blijven) organiseren. Samen met de KNVB organiseert ING Kennisavonden bij amateur clubs door het hele land. Experts geven inzicht in veranderingen en delen tips om geld te besparen en inkomsten voor de club te vergro ten. Alle kinderen met meer plezier laten voetballen, Oranje dichterbij brengen en amateurclubs helpen financieel gezond te blijven, dat is waarvoor ING zich inzet. Hugo Duin (ING), Arnt Blei (De Foresters) en Mariella Duim (ING) voor het ING-kantoor in Heiloo. Aangeleverde foto Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Ik ben Tim Bijvoet. Ik woon op de Baetenburg in Heiloo en heb een vrouw en twee kinderen: Fenna en Guus. Ik heb inmiddels ruim drie jaar mijn eigen klusbedrijf: Klusbedrijf Bijvoet. Verder werk ik sinds mijn vijftiende jaar in het timmervak. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Alkmaar en opgegroeid in Heiloo. Ik woonde vanaf mijn vijfde jaar nog een tijdje in Soest en kwam op mijn elfde weer terug in Heiloo. Daarna ben ik er niet meer weg geweest. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu hebben? Ik ben gek op varen, dus ik zou wel eens mijn eigen boot willen ontwerpen. Ik vind dingen maken en creëren erg leuk dus is mijn werk nu ook wel mijn hobby. 3. Wie zou jij graag willen ontmoeten? Johnny de Mol, om te weten te komen hoe hij programma's maakt en met mensen omgaat. Hij komt voor mij heel puur over. Daar zie ik mijzelf ook wel in. Of het nu kinderen, mensen met beperking of heel gewone mensen zijn, voor hem is ieder een gelijk en hij behandelt ze ook zo. Dat is iets wat ook voor mij heel belangrijk is. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Dat is toch wel in Soest. We woonden daar aan een pleintje waar we met alle buurtkinderen altijd tafeltennis speelden en blikkie-trap. Dat was toch wel een toptijd. 5. Wat vind je het mooiste plekje van Heiloo of omge ving? Het Maalwater om lekker hard te lopen of in de zomer met de kids bij het Indianendorp te picknicken en te spelen. 6. Waarvoor kunnen ze je wakker maken? Om op wintersport te gaan. 7. Wat is het beste advies dat je ooit heb gekregen? Volg je hart. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Ik ben eigenlijk wel een open boek dus zijn er niet zoveel din gen wat ze niet weten. Maar misschien weten ze niet dat mijn moeder mijn grootste idool is. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? De groenvoorzieningen. Heiloo is een mooie groene gemeente wat ik ook zeker zo zou willen houden. Maar op sommige plek ken wordt het toch wel erg groen, zoals bij ons achter in de wijk. Dat wordt zo slecht onderhouden en de bomen worden wel erg hoog. 10. Persoonlijke vraag: "Waarom heb je gekozen voor een klussenbedrijf en niet voor een timmerbedrijf?" Timmerman is inderdaad waarvoor ik geleerd heb maar ik vind van alles leuk om te doen en ik houd dus ook van de afwisse ling in mijn werk. En wat ik ook fijn vindt is dat mijn klanten voor van alles bij mij terecht kunnen, ook voor de kleinere klussen in en om het huis. Ik nomineer Bram Wolfs voor de volgende 10 vragen. Mijn vraag is: "Hoe zie jij de toekomst van je eigen softwarebedrijf?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3