Wij feliciteren alle 149 prijswinnaars van onze kassabonnenspaaractie! r proeflessen De kunst van het leren vrijdag 10 februari 2017 MAVO/VMBO-TL HAVO ATHE woensdag 8 februari 2017 Opgeven kan via de basisschool of op www.berger-sg. INFORMATIEAVOND ouders GROEP 8 maandag 23 januari 2017 tijd: 19.30 -21.00 uur OPEN DAG van 15.30 tot 20.30 uur °NSTELL,ngsdAG MEER WETEN? Categorie 250,- kassabonnen gespaard Categorie 500,- kassabonnen gespaard Categorie 1.000,- kassabonnen gespaard De winkeliers van Heiloo bedanken u voor de enthousiaste deelname aan onze kassabonnenspaaractie. Vanuit alle 5326 ingeleverde bonnenzakjes konden we afgelopen zaterdag 149 prijswinnaars verrassen met kleine en grote prijzen. Bovendien verzorgde wethouder Fred Dellemijn de trekking en de uitreiking van de categorieprijzen. De onderstaande negen klanten konden wij extra blij maken. Wij feliciteren de prijswinnaars en bedanken u allemaal voor uw klandizie. Wij zien u graag in onze winkels! Bestuur en adviesraad Stichting Ik winkel in Heiloo Eugène Rozing - Rozing Wonen Dromen, Carina Pielage - Wassalon de Wals, Kees Burger - Slagerij Burger, René Groot - De Ontdekking, Paulien Alleman - Alleman mode, Gerard Bakker - Radio Bakker, Niels Kaandorp - AH Het Hoekstuk, Joop van der Steen - Van der Steen autobedrijf, Willem van den Berg - Kaashuis Tromp, Jan Jaap Bakker - De Binnentuin, Johan van Bennekom - Aalsmeerse Plantenhal en Marc Niesten - Johan Jansen 1e prijs Paul van Vliet Weekendje weg voor 2 personen (Fletcher Hotels Heiloo) 2e prijs W.A. Vermeulen 1 dag gratis huurauto Citroen C1 met volle tank (Huurauto-Heiloo) 3e prijs Paula van Schooten Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) 1e prijs Odiel Hopman Elektrische fiets 2e prijs Paul van Baar Eén jaar lang elke week 3 broden (Bakkerij Kaandorp) 3e prijs Marina Rupert Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) 1e prijs Aletta Meijer Helikoptervlucht boven Heiloo 2e prijs Agnes Melis Rayban zonnebril t.w.v. 119,- (Zonneveld Optiek) 3e prijs Marlies Pepping Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) www.ikwinkelinheiloo.nl gü? Like ons op Facebook www.facebook.com/ikwinkelinheiloo Kiezen voor de Berger Scholengemeenschap is k|ezen v°or een uitstekende openbare sch°o1 met zes brugklassen, prachtig gelegen aan de rand van het Bergerbos, waar iedere |eer|ing de kans krijgt het beste uit zichzelf te halen. De veilige en gezellige school biedt mavo/vmbo-tl, havo en atheneum en op alle niveaus is het mogelijk examen te doen in de beeldende vakken en muziek. Behalve aan intellectuele ontwikkeling schenkt de BSG veel aandacht aan culturele, sociale en persoonlijke vorming, aan onderzoeksvaardigheden en oplossingsgericht werken. Die aandacht is merkbaar in de lessem de activiteiten buiten de les, de de leerlingbegeleiding en de goede sfeer. De BSG staat voor goede kwaliteit van onderwijs, waarbij de leerlingen een zo hoog mogelijk diploma halen. schild GXPOSitie tekeninsen en schilderijen, muziek, presentaties en bijzondere ontwerpen! zondag 12 maart 2017 Van 11-00 tot 16 00 uur (072) Berger Scholengemeenschap Rondelaan 34 1861 ED Bergen - 589 41 18 info@berger-sg.nl www.berger-sg.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 6