Tien vragen aan... Overhandiging sleutels appartementen Nieuw Varne Kent gastvrijheid grenzen? Bram Wolfs 3 omgeving? Oudertoneel op de Jan van Rijckenborghschool Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 25 JANUARI 2017 Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Oude-Niedorp en toen ik drie jaar was zijn we naar Heiloo verhuisd. Tot mijn achttiende jaar woonde ik in het Blockhove park. Ondanks dat dit Heiloo is, voelde ik mij aan het begin wel een beetje een buitenbeentje. Ik zat bijvoor beeld in Alkmaar op school en boodschappen deden wij ook in Alkmaar omdat dit dichterbij was. Toen ik later naar het PCC in Heiloo ging, ontdekte ik dat er ook nog andere mensen aan de andere kant van het bos woonden en ging er een wereld voor mij open. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu hebben? Het klinkt cliché, maar ik heb echt het gevoel dat mijn hobby mijn werk is en andersom. Ik haal veel plezier en energie uit mijn werk. Ik kan iedereen aanraden om van je hobby je werk te maken, het leven is veel te kort om dingen te doen die je niet leuk vindt! 3. Wie zou jij graag willen ontmoeten? Ik zou wel een keertje een biertje willen drinken met Jeroen van Koningsbrugge, dat is iemand voor wie ik veel bewonde ring heb. Ik moet altijd lachen om zijn humor en tegelijkertijd kan ik gespannen naar hem kijken als hij in een film of serie speelt. Ik vind het erg knap hoe hij dit met elkaar combineert. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Ik denk met veel plezier terug aan de honkbaljaren bij Double Stars. 5. Wat vind je het mooiste plekje van Heiloo of Daar hoef ik niet lang over na te denken: het Heilooër bos en met name de natuurijsbaan (toen het vroeger nog wel eens ging vriezen en er ijs lag). Daar heb ik zoveel leuke herinnerin gen aan. Ik hoop echt dat het weer een keer goed gaat vriezen zodat ik mijn kinderen kan meenemen om te schaatsen op deze natuurijsbaan. 6. Waarvoor kunnen ze je wakker maken? Om mij te vertellen dat ik de Staatsloterij gewonnen heb. 7. Wat is het beste advies dat je ooit hebt gekregen? Jezelf zijn, er zijn al zoveel anderen. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik heel romantisch kan zijn, dus bij dezen: Inge, ik hou van je en ben supertrots op jou! 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ondanks dat we leuke kroegen hebben, zou ik graag weer een soort Ranzijn in Heiloo terug willen zien. Wel een 2.0 versie dan, maar voor mijn kinderen lijkt het mij een goede ontwik keling om even ouderwets de voetjes van de vloer te doen met elkaar. 10. Persoonlijke vraag: "Hoe zie jij de toekomst van je softwarebedrijf?" Ik vind de combinatie wat ik nu doe erg leuk. Als IT-consultant adviseer en implementeer ik oplossingen die bedrijven in staat stellen om efficiënter te werken. Daarnaast ontwikkel ik software die mijn werkzaamheden (en die van anderen) verder ondersteunen. De kracht ligt hem in deze combinatie en ik zou dit graag zo lang mogelijk willen blijven doen. Ik nomineer Thijs Duysens voor de volgende 10 vragen. Mijn vraag is: "Beïnvloeden jouw werkzaamheden in de jeugd zorg het gezinsleven bij jou thuis of kun je dit goed geschei den houden?" HEILOO - 'Leren met hart, hoofd en handen' is een belangrijk uitgangspunt op de Jan van Rijckenborghschool in Heiloo, omdat leerstof beter wordt opgenomen als het ook creatief verwerkt wordt. Drie vakdocenten van drama, muziek en handvaardigheid verzorgen allerlei creatieve projecten voor de kinderen. Eens in de drie jaar staan, tot groot vermaak van de kinderen, ouders en docenten op het toneel. Ouders leren zo het vak drama kennen en worden ook op plezierige wijze betrokken bij de school, maar vooral inspireert het de kinderen om de volwassenen in een nieu we rol te zien. Aangeleverde foto HEILOO - 'Rond de Waterput' biedt dit seizoen gelegenheid om samen eens grondig na te denken over de vragen rond de opvang van vluchtelingen en migranten in Europa. Mevrouw Annego Hogebrink, betrok ken bij het Inter-religieus en Levensbeschouwelijk Platform Alkmaar (ILPA), wil tijdens drie bijeenkomsten graag gids en gespreksleider zijn. Data en locatie: 31 januari en 14 en 28 februari in het Willibrordushuis in Heiloo. Hoe kunt u enige helderheid krij gen in al die verwarrende dilemma's over gastvrijheid en de opvang van vluchtelingen en gelukzoekers in Europa? Wat valt er te zeggen over barmhartigheid en Bijbelse waar den aan de ene kant en de schier- onoplosbare problemen rond de 'volksverhuizing' die zich in onze dagen aan de randen van ons con tinent voltrekt? U wordt heen en weer geslingerd tussen de talloze meningen en emoties van links of rechts. Wie heeft er eigenlijk het meeste gelijk? En hoe moet u hier als modern en 'gelovig Christen' over denken en oordelen? Mevrouw Annego Hogebrink verdiende de afgelopen jaren haar sporen op het terrein van de dialoog tussen moslim-, joodse en christen vrouwen. Vanuit het thema 'gastvrij heid en vreemdeling' wil zij graag met belangstellende vrouwen én mannen in onze regio zoeken naar de bronnen en de waarden van het jodendom, het christendom en de islam, de drie monotheïstische tra dities in onze samenleving. Het Willibrordushuis is gevestigd aan Westerweg 267 in Heiloo. Er kunnen maximaal vijftien mensen deelnemen, daarom is opgave voor af noodzakelijk. Dat kan via secreta- riaat@willibrorduskerk-heiloo.nl of via 072-5330906. HEILOO - Woningcorporatie Kennemer Wonen realiseerde voor Magen tazorg in Nieuw Varne in Heiloo een woonge bouw met eenendertig intramu rale tweekamerappartementen en een wijkservicepunt. Magentazorg kreeg woensdag 18 januari de sleutels overgedragen. De appartementen zijn gebouwd volgens het concept 'Beschermd Wonen' voor mensen met een ondersteuningsvraag. Marcel Rosendaal, manager vastgoed en technisch beheer bij Magentazorg, is enthousiast over de opleve ring van dit project. "Samen met Kennemer Wonen zijn woningen gerealiseerd die volledig aansluiten op zorg anno nu en later. Mensen met een zorgvraag, in welke mate dan ook, willen zich vooral thuis voelen in een woning. Daar dragen we nu hopelijk letterlijk een steen tje aan bij." V.l.n.r.: Marcel Rosendaal (manager vastgoed technisch beheer Magentazorg) en Marleen Jaspers (wijkmanager Magentazorg) ontvangen de sleutels van Dick Tromp (directeur-bestuurder van Kennemer Wonen). Foto: Erik Boschman

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3