Hoevers doen het goed tijdens Sportgala BES Stichting De Buitenkans Team 4 is kampioen Nieuwe judobanden bij Dojo 't Loo SPORT 13 KNAU Barre Bullen organiseren E.A.S.I.-cup 2017 Badmintonvereniging 't Vennewater: UITKIJKPOST 1 FEBRUARI 2017 EGMOND AAN ZEE - Egmond aan den Hoef kwam zaterdag avond in Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee sterk uit de bus. Twee 'Hoevers' wonnen het Sportgala van de gemeente Bergen. Ronald Schröer (atle tiek, hardlopen) won in de cate gorie Sportman van het jaar. Nicole Weijling-Dissel (atletiek, hardlopen) is uitgekozen tot Sportvrouw van het jaar. Ronald Schröer had in zijn cate gorie twee andere genomineerden naast hem staan: Indy Dontje (auto racen, GT3) en Ivar Slik (wielren nen). Nicole Weijling-Dissel had 'concurrentie' van Brenda Beers (softbal) en Sanne Visser (power- lifting). Nicole won eveneens de overall prijs, de Dynamic Fit Wisseltroffee. Andere winnaars Trampolinespringster Katie Cowles won in de categorie Sporttalent. Andere genomineerden in die categorie waren Stan Nijhuis (atletiek, hoogspringen) en Rakim Foy (snowboarden). Als beste sportploeg kwam uit de bus het handbalteam Heren senioren van HV Berdos uit Bergen. The Bears Heren 1 (honkbal) en ZVV White Stones D1 (zaalvoetbal) waren eveneens in de race winnaar te wor den in deze categorie. Felicitaties waren er eveneens voor de voetballers Remco Glas, Lars van Veen en Dylan Pannekeet. Zij wonnen in de categorie 'Aangepaste sporten en promotor van aangepaste sporten'. Eveneens in deze categorie waren aanwe zig de sportpromotors Jessie Tik en Annemieke Glas Eeltink. Paul Tabak (wielrennen) mag zichzelf dit jaar de beste sportcoach van de gemeente Bergen noemen. Hij nam het op tegen Angeline Jehenson (skiën) en Rogier Bunink (voet bal). Tot slot kreeg de VUT-Ploeg van voetbalvereniging Egmondia uit Egmond aan Zee een opsteker door het winnen in de categorie 'Sportvrijwilliger'. Andere genomi neerden in deze categorie waren Nick Stam van Egmondia en Simon Out van Tennis Club Schoorl. Tussen het bekendmaken van de genomineerden genoot het publiek van een optreden van voorma lig Nederlands kampioen turnen Renske Endel. Verder verzorgde Limitless Fitness een demonstra tie. TV80, de lokale omroep van de gemeente Bergen, zorgde voor een live-uitzending van het sportgala. Nicole Weijling-Dissel wordt zondag in Apeldoorn gehuldigd door de Koninklijke Nederlandse Atletiekunie (KNAU) voor haar Masterprestaties in 2016. HEILOO - De Barre Bullen orga niseren in juni een meerdaags internationaal voetbaltoernooi op landgoed Willibrordus. De Barre Bullen is het voetbal team waar cliënten van GGZ-NHN sporten met begeleiders en andere belangstellenden. Voetbalteams uit Europa logeren van 12 tot en met 16 juni op Landgoed Willibrordus. De deelnemers spelen om de E.A.S.I.- cup 2017. Voetballers die nu of in het verleden kampten met een psy chiatrische klacht vormen de teams. Zij hebben geen vette contracten en veelal een lege portemonnee. Wel hebben ze het doorzettingsvermo- gen om naar Heiloo te komen en anderen sportief te ontmoeten. Rabobank Noord Kennemerland sponsorde 500 euro, uit het legaat van Eecen komt 1000 euro en de Buitenkans draagt 1500 euro bij. De lokale voetbalverenigingen leveren in natura. Er is nog veel meer nodig. De organisatie is bijvoorbeeld op zoek naar tenten, tafels en bestek om de deelnemers gastvrij te kun nen ontvangen. De werkgroep bestaat uit Mark, Jos, Jacintha, Nils en coördina tor Inge van Wel. Barre Bullen worden aangemeld bij de actie Raboclubkas. HEILOO - Nog voordat de com petitie is afgelopen, is Team 4 van badmintonvereniging 't Vennewater afgelopen week na de uitwedstrijd tegen Olympia Haarlem al officieus kampi oen geworden in de competitie Noord-Holland 2016-2017 1ste klasse, afdeling 3. Natuurlijk is dat daar meteen gevierd met champagne! Team 4 bestaat uit Erik Bijvoet, Patrick Beilschmidt, Martijn Harren, Madeleine de Boer, Vera Buitendijk en Karin Sinnema. De badminton ners speelden tot nu toe elf wedstrij- den. Daarvan wonnen ze er maar liefst negen, één gelijk gespeeld en slechts een verloren. Op zaterdag avond. (om 19.00 uur) speelt het team tthuis de laatste wedstrijd in deze competitie tegen Heemskerk; dat kan hun tiende gewonnen wed strijd worden. Kom vooral kijken en aanmoedigen! Als winnaar in de poule gaat Team 4 door naar de Regionale Kampioenschappen in Almere. Deze belangrijke kampioenswed strijd wordt gespeeld op zaterdag 18 februari. Op naar Nederlands Kampioenen! Foto: Rob Glas Ronald Schröer, Sportman van het jaar. examen zien voor de examinatoren en de meegekomen familieleden. Wesley Slootweg uit de groep G-judoka's had zijn eigen uke (trai ningsmaatje) Timo Hup meege bracht. Zij lieten samen een keurig strak examen zien voor de oranje band van Wesley. Na een kort beraad van de examinatoren kwam het verlossende woord: iedereen was geslaagd! Sebastiaan Haasnoot, Kami Dekker, Fabiën Regan, Jorne Reitsma, Mats van Roon, Tamaya Schuijt, Daan 't Gilde, Aras Badou en Jesse Elzenga deden het eerst examen en slaagden daarmee voor hun gele band. Lex Gast, Boet Mulder, Douwe Maart en Wesley Slootweg slaagden voor hun oranje band. Elvin Groefsema, Yesper Brunekreef, Sija Coolegem, Floris van Groen, Job Kroon, Stan de Laleijne, David Snelder, Di An Tan en Sven Witjes gaan voortaan met een groene band de judomat op. Jonne Coolegem is vanaf nu in het bezit van de blauwe band. HEILOO - Na de geslaagde band examens bij het karate vorige week was het nu de beurt aan de judoka's van Dojo 't Loo om tij dens hun bandexamen te laten zien of zij klaar waren voor de volgende graduatie. Een groep van drieëntwintig jeug dige judoka's had de laatste weken hard getraind. Desondanks was de spanning van de gezichten af te lezen. Een training is tenslotte toch wat anders dan een echt examen. Toch lieten alle judoka's een mooi V.l.n.r.: Jacintha Schilder, Mark Mulder, Nils van der Steen, Inge van Wel en Jos Houweling. Aangeleverde foto De trotse judoka's met hun diploma's en nieuwe band. Foto: Fred Stevenson Alle foto's staan op de website www.dojotloo.nl. Team 4 mag trots zijn! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 13