TheaterBende Heiloo zoekt enthousiaste acteurs Keer op Keer opkikkers Tien vragen aan... -ü Open Huis te,:-?,-. bonhoeffer college Eigentijds Eigenwijs Informatieavond 7 februari 19.30 uur 11 februari 10.00-13.00 uur mj Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 1 FEBRUARI 2017 HEILOO - TheaterBende Heiloo zoekt acteurs voor de pilot van Theater van de Dag op 12 febru ari. "'s Ochtends ontvang je je script en 's avonds speel je de voorstelling. In twaalf uur tijd leer je je teksten, zet je een voorstelling in elkaar én speel je de voorstelling voor publiek", vertelt Nicole Posthumus Meyjes van TheaterBende Heiloo. Ze vervolgt: "We spelen deze eer ste keer een klucht over een dis functionele familie, meer vertellen we nog niet. Nieuwsgierig gewor den? Doe mee! Of kom kijken." De criteria zijn affiniteit met theater hebben en snel teksten kunnen leren. "Ook zoeken we naar een actrice van ongeveer vijftig jaar oud die kan of durft te zingen en een acteur of actrice met pianota lent. Voor de pilot rekenen we geen ledenbijdrage." Data en aanmelden Op 10 februari van 19.30 uur tot 21.30 uur zijn de kennismaking en workshop en op 12 februari van 08.30 uur tot 20.30 uur is de Theater van de Dag. De voorstelling begint zondag 12 februari om 20.30 uur in De Strandwal in Heiloo De toegang is gratis maar een bijdrage aan de deur wordt gewaardeerd. Aanmelden kan via info@ theaterbende-heiloo.nl. Vermeld bij aanmelding naam, leeftijd en even tuele theaterervaring. Let op: het is een vereiste om beide dagen aanwe zig te zijn. TheaterBende Heiloo laat zo snel mogelijk weten of de aan melder mee kan doen aan de pilot. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer geeft elke week een Opkikker van 250 euro aan een vereniging of stichting. De opkikkers van de maand janu ari zijn gegeven aan Black Gospel Choir B. Lief, Loopvrienden voor Kika, Stichting Basic Education Care en Vrijwilligers Bosonderhoud Onze Lieve Vrouw ter Nood. Ook Team El Rappo Klappo uit Heiloo ontving een van de januari-opkik- kers. Team El Rappo Klappo steunt KiKa (Stichting Kinderen Kankervrij) door middel van deel name aan de Run for KiKa Estafette 2017. Dit is dé loopuitdaging voor de hardloper en betekent als team 285 kilometer afleggen in drie dagen. Dit gebeurt van de start op 1 sep tember in Groningen tot de finish op 3 september bij het Prinses Maxima Centrum in Utrecht. Keer op Keer is zeer dankbaar voor de opkikker van 250 euro. Zie ook www.runforkika- estafette.nl/el-rappo-klappo. Wilt u ook in aanmerking komen voor een donatie? U kunt het formu- lier downloaden via www.stichting- xopx.wordpress.com of ophalen in de kringloopwinkel Keer op Keer aan Industrieterrein Oosterzij 17 in Heiloo (hoek Nijverheidsweg). De openingstijden zijn dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Telefoon: 072-5325962. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. ADVERTENTIE Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op fj j Met plezier kijken naar een disfunctionele familie. Aangeleverde foto Team El Rappo Klappo steunt KiKa. Aangeleverde foto (voor ouders) Deze week beantwoordt Thijs Duysens de 10 vragen. Thijs werd geboren in Eindhoven, heeft gewoond in Amsterdam en is uiteindelijk neergestreken in Heiloo. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren en opgegroeid in het mooie en gemoedelijke Eindhoven. Op m'n negentiende jaar ben ik naar Amsterdam ver huisd om te gaan studeren. Daar heb ik twaalf jaar met veel plezier gewoond en ik heb daar mijn grote liefde leren kennen. Samen zijn we vervolgens neergestreken in Heiloo. Ondanks dat ik altijd in de stad heb gewoond, woon ik hier met ontzettend veel plezier en geniet ik van de omgeving, de mensen en het feit dat de stad en het strand zo dichtbij zijn. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu hebben? Ik zou eigenlijk best veel dingen leuk vinden om een tijdje te doen. Ik hou van gezelligheid en een dolletje, dus ik zie mezelf wel achter de toog van een gezellig café staan. En drie maanden in een vracht wagen door Europa crossen lijkt me ook wel wat. Maar voor de lange termijn ben ik heel blij met het werk wat ik nu doe en haal ik daar veel voldoening en energie uit. 3. Wie zou jij graag willen ontmoeten? Ik zou Theo Maassen wel eens willen ontmoeten. Ik vind zijn shows erg goed en ik kan erg lachen om zijn humor. Bovendien kun je met Theo volgens mij wel een goed gesprek voeren. Natuur lijk wel onder het genot van een bruin pretpaaltje. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Ik heb een hele leuke middelbare schooltijd gehad. Ik heb daar naast keihard studeren natuurlijk ook veel leuke mensen leren kennen met wie ik samen heel veel lol heb beleefd. Ik kijk daarop met veel plezier terug! 5. Wat vind je het mooiste plekje van Heiloo? Heiloo is een prachtig mooi en groen dorp. Ik loop regelmatig hard en ik kom op mijn rondje langs heel veel mooie plekken. Het Ter Coulster landgoed bijvoorbeeld, maar ook het Maalwater en het Heiloërbos. Ik geniet nog elke keer als ik via Alkmaar het groene Heiloo in kom rijden. 6. Waarvoor kunnen ze je wakker maken? Je mag mij voor veel dingen wakker maken. Liefst natuurlijk voor een feestje of een andere leuke, spontane actie. Maar ook als ik iemand kan helpen, kom ik met alle liefde mijn bed uit. 7. Wat is het beste advies dat je ooit hebt gekregen? Ik heb ooit mogen spreken met filosoof-romanticus B. Wolfs. De belangrijkste les die ik van hem leerde is om vooral jezelf te blij ven, omdat er al zoveel andere mensen op de wereld zijn. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik bijna 39 jaar word. 9. Wat zou je veranderen als je burgermeester was? Ik vind het jammer dat Heiloo niet echt een dorpskern heeft. Ik zou daarom van het stationsplein een dorpsplein maken: autovrij, met een paar grote bomen en leuke terrasjes. 10. Persoonlijke vraag: "Beïnvloeden jouw werkzaamheden in de jeugdzorg het gezinsleven bij jou thuis of kun je dit goed gescheiden houden?" Ik kom in mijn werk inderdaad soms heftige situaties tegen. Geluk kig lukt het mij vaak om deze samen met de mensen op te lossen. Ik neem mijn werk echter niet mee naar huis en kan dat inderdaad goed gescheiden houden. Ik nomineer Joep Ursem voor de volgende 10 vragen. Mijn vraag is: "Ik zie jou in de zomer heel vaak vrolijk schilderend op een ladder staan, maar wat doe je eigenlijk in de winter?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3