't Kruispunt feestelijk heropend Leuke uitstapjes met de BoodschappenPlusBus Nico Dijkshoorn in Vredeburg Chouffe in de Hoef: Egmond verandert in Kabouterland Geen krant ontvangen? Zonnebloem huldigt Jannie Hollenberg IVN-wandeling: kijken naar PWN-activiteiten regio 11 Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) Kabouterbiertjes tijdens kabouteravond. Foto: vla Google.nl Kruispunt-bewoonster mevrouw Buur-Welboren opent het gebouw. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Burgemeester Mans van Castricum en mevrouw Buur-Welboren her openden zaterdag 't Kruispunt in Akersloot. Dat gebeurde onder grote belangstelling. Door de vele activiteiten, waar voor steeds veel belangstelling is, werd het ontmoetingscentrum voor senioren te klein. Daarom was een verbouwing vereist. De grote kracht achter deze verbouwing en inrich- ting is mevrouw Jet de Boer. Zij werd verrast door burgemeester Mans met een koninklijke onder scheiding voor haar jarenlange vrij willigerswerk voor de Zonnebloem en dit Kruispunt. Na het officiële gedeelte volgde een druk bezochte receptie die werd opgeluisterd door het shantykoor The Krom Sailors. De bezoekers reageerden enthou siast op de ruimte en de inrichting. Het bestuur en de vele vrijwilligers zijn trots op dit resultaat. EGMOND/BERGEN/SCHOORL - Kopje koffie drinken, naar het winkelcentrum of het tuincentrum, een pannen koek eten of een dagje naar Texel: dat kan allemaal met de BoodschappenPlusBus! Samen met maximaal zes andere passagiers en twee vrijwilligers gaat u gezellig op pad. De chauffeur en gastvrouw helpen u met in- en uit stappen en bieden zo nodig bege leiding. Er is plek voor een rolstoel of rollator in de bus. Het mooie van de bus is dat u van huis wordt opge haald en ook weer thuisgebracht wordt. Er wordt, na of tijdens het uitstapje, altijd gezellig wat gedron ken samen. Programma februari Waar gaat de BoodschappenPlusBus naar toe? Donderdag 2 februari: Dreamcatcher kleding in Alkmaar. Dinsdag 7 februari: Winkelcentrum Makado in Schagen. Woensdag 8 februari: Fort Kijkduin in Huisduinen. Donderdag 9 februari: Rondrit langs de sluizen van IJmuiden. Dinsdag 14 februari: Lunchproeverij 'Het Ruyterhuys' in Castricum. Woensdag 15 februari: Het Huis van Hilde in Castricum. Donderdag 16 februari: Kaasboerderij Zeilzicht in Zuid Schermer. Dinsdag: 21 februari: Vlindorado in Waarland Woensdag 22 februari: Winkelhof 't Loo in Heiloo. Vrijdag 24 februari: Biermuseum De Boom in Alkmaar. Dinsdag 28 februari: arrangement Kaasmuseum in Alkmaar. Bel voor meer informatie Stichting Welzijn Bergen via 072 - 5821450. Het telefoonnummer voor Egmond is 072 - 5065204. Het programmaboekje is te verkrijgen bij het wijksteunpunt bij u in de buurt. LIMMEN - Een leuke ervaring voor Jannie Hollenberg: de zonnebloem-afdeling Limmen zette haar vorige week tijdens de medewerkersvergadering letter lijk in de bloemetjes. Dat gebeur de na een kort lovend woordje van voorzitter Cees Smit. Ook ontving Jannie Hollenberg de oorkonde en de zilveren insigne. 1 FEBRUARI 2017 LIMMEN - Limmen Cultuur heeft de bekende schrijver Nico Dijkshoorn uitgenodigd aanwezig te zijn op vrijdag 10 februari in Cultureel Centrum Vredeburg. Nico Dijkshoorn is een veelzijdig man die bekend staat als dichter, schrijver, muzikant, theatermaker en columnist. Dijkshoorn schreef onder meer teksten voor 'Draadstaal', 'Dit was het nieuws' en is ook huisdich ter van 'De wereld draait door'. Grappig, soms ongemakkelijk, ver vreemdend maar vaak ook dood gewoon en meestal ontroerend; de poëzie van Dijkshoorn laat nie mand onberoerd. Zijn gedichten, die gewoonlijk spontaan ontstaan, zijn altijd hyperactueel, grappig, verras send, op de persoon en onnavolg baar origineel. Behalve bij DWDD is Nico Dijkshoorn te lezen in De Volkskrant. Onder het pseudoniem P. Kouwes schreef hij een aantal dichtbundels. Zijn boek 'Dijkshoorn kijkt kunst' werd een bestseller. Naast het schrijven speelt Nico Dijkshoorn gitaar. Hij stond met zijn band The Hank Five onder andere op Lowlands. Nico Dijkshoorn vertelt vrijdag 10 februari in Limmen over zijn boeken, gedichten en belevenissen en hioj praat hierover op zijn eigen wijze. De avond start om 20.00 uur. Cultureel Centrum Vredeburg is gevestigd aan Dusseldorperweg 64 in Limmen. Kijk voor meer informatie, prijzen en reserverin gen op www.limmencultuur.nl of bel 072-5053274. EGMOND AAN DEN HOEF - Zin in een gezellige kabouter avond waarbij u gelijktijdig de muziekvereniging Lamoraal van Egmont steunt? Bezoek dan het evenement 'Chouffe in de Hoef op zaterdag 11 februari in dorpshuis Hanswijk in Egmond aan den Hoef. Deze avond staat het lekkere La Chouffe-bier op de tap! Bij elk Chouffe-biertje dat u bestelt, krijgt u één kabouteritem. Deze items bestaan uit een kaboutermuts, een bril en een baard. Na drie items bent u al een volgroeid kabouter(vrouw) tje! Naast het La Chouffe-bier zul len er ook andere dranken worden geschonken. DJ Marcus begeleidt de avond muzikaal. Hij is onder andere bekend van 'Er staat een kabouter in de gang', 'Liever te dik in de kist dan een kabouteravond gemist', 'We hebben een paddestoel hier aan de Amstel' en 'Ik heb hier een Chouffe voor mijn moeder'. Om toegang te krijgen tot dit evene ment moet u achttien jaar of ouder zijn. Een kaartje kost 7,50 euro en deze is te bestellen via www. chouffeindehoef.nl. De opbrengst van de kaartverkoop is bestemd voor het onderhoud en de aanschaf van instrumentarium voor de hon- derdtwaalfjarige muziekvereniging Lamoraal van Egmont en de jeugd van Lamoraal van Egmont. Chouffe in de Hoef begint zaterdag 11 febru ari om 21.00 uur. Nico Dijkshoorn. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 7