De Foresters en hoofdtrainer David Zonneveld uit elkaar Krav Maga-trainingen in Heiloo Geslaagde TIOS Dansdemo J IJls Turnsters in de prijzen Zilver en brons voor TIOS SPORT 18 Klaverjasdrive in Akersloot Bridge damesclub Sans Atout UITKIJKPOST FEBRUARI 2017 HEILOO - Hoofdtrainer David Zonneveld van De Foresters heeft aangegeven om na een trainerschap van een jaar een andere wending aan zijn car rière te geven. De Foresters betreurt maar respecteert zijn besluit om na dit seizoen te ver trekken. David Zonneveld heeft kort met het eerste elftal gewerkt, maar wel gezorgd voor een structuur die staat en perspectief biedt voor de toekomst. Een prestatie waar de vereniging zeer blij mee is en die vertrouwen geeft voor de rest van het seizoen en de toekomst. De ver eniging hoopt op korte termijn een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Zonneveld heeft bij zijn besluit aan gegeven dat hij de vereniging een warm hart toedraagt en betrokken wil blijven bij De Foresters. Op het veld van Zaanlandia speelde De Foresters zondag met 1-1 gelijk. Op de komende twee zondagen staan thuisduels op het programma, eerst tegen West Frisia, daarna tegen LSVV. Aftrap van beide wedstrijden is om 14.00 uur. HEILOO - Krav Maga Noord Holland start vanaf 2 febru ari met een nieuwe Krav Maga beginnergroep in Heiloo. De lessen in Heiloo worden op de maandagavond en vrijdagavond van 19.00 tot 20.15 uur gegeven in Gymzaal GGZ Noord aan De Olvendijk 74 in Heiloo. Krav Maga Noord-Holland is één van de grootste en meest profes sionele Krav Maga-scholen in de wereld met ruim duizend actieve leden, waar je zes dagen per week op verschillende locaties kunt trai- Aangeleverde foto nen. Dus mocht je een keer niet in Heiloo kunnen trainen, je kunt jouw training altijd inhalen op een andere locatie in de buurt. Mocht je de smaak echt te pakken heb ben, dan kun je zelfs zes dagen per week trainen. De school is aangeslo ten bij Krav Maga Global uit Israël. Krav Maga Global is de organisatie van Eyal Yanilov, de hoogst gegra dueerde Krav Maga-instructeur ter wereld. Hij ontwikkelde de unieke Krav Maga leermethode en maakte het systeem wereldwijd bekend. Als je de beste wilt zijn, dan moet je trainen bij de beste. Al onze instruc- teurs zijn opgeleid door het interna tionale trainerscorps van de Master 3 en deze vergaarde kennis wordt up-to-date gehouden door regelma tige instructeurtrainingen. Zo krij gen ze hun unieke en betrouwbare kennis rechtstreeks van de bron. Realistische zelfverdediging Krav Maga biedt realistische zelf verdediging tegen alle denkbare vor men van geweld. Daarbij ontwikkel je fighting skills en leer je toepassin gen in de bescherming van derden. Dat je daarbij ook fitter en sterker wordt, beschouwen we als een bonus. Krav Maga is gebaseerd op instinctieve reacties en werkt onder stress. Juist daarom is het zo gemak kelijk aan te leren en effectief. Krav Maga is snel te leren en eenvoudig te onderhouden door mannen en vrouwen van alle leeftijden. Drie pijlers In onze lessen komt niet alleen Zelfverdediging aan bod. De andere twee pijlers onder het KMG-systeem zijn Combat Fighting en Third Party Protection. De drie pijlers maken het compleet en effectief. Hierom maken ook Combat Fighting en Third Party Protection deel uit van ons trainingsprogram ma. Zo blijven de trainingen verras send en vernieuwend. En zijn ze niet alleen geschikt voor iedereen met een vechtsportachtergrond, maar ook voor de pure beginner. Krav Maga Noord-Holland Breakdance-demonstratie van Tios breakdance 15+. Aangeleverde foto LIMMEN - de Streetdance-, Dancehall- en Breakdance- groepen van TIOS Limmen presenteerden zaterdagavond 28 januari een dansdemo in een goedgevulde sporthal de Bloemen. Hierin kwam het samenspel tussen de dansers sterk naar voren binnen elke dansgroep. De jongste Streetdancers, onder leiding van Denise v.d. Putten, leren dit jaar Hiphop. Hun eerste dans was een vrolijke dans op 'Cake by the Ocean'. In hun tweede dans op 'Grown Woman' waren ze op hun best met een mooi strakke uitvoe ring. De voortgezet onderwijs-dans- groepen onder leiding van Richella Uhlenkamp gaan zich helemaal richten op Dancehall-stijl. Dit wordt vaak gedaan op raggamuffin-muziek of op Afrikaanse muziek. Beide VGO-dansgroepen lieten strakke uit gevoerde choreografie zien in alle dansen met een sexy ondertoon. Ondanks dat hadden de dansen een zeer snelle ritme, waarbij er ook flink aan de work-out van de mei den werd gewerkt. Als extra was er een gezamenlijke dans, waarin beide groepen in spiegelbeeld een soort battle van elkaar dansten. Stoere coole moves Sinds dit seizoen heeft TIOS 4 Breakdance-groepen, die onder lei ding van Falko de Graaf uit Heiloo staan. Ze begonnen ieder met een gezamenlijke choreografie, waar na elke breakdancer in de battle zijn of haar move liet zien. Voor groep 1 (beginners) was dit hun allereerste optreden en dat von den ze superspannend, maar met hun stoere coole moves stalen ze de harten van het publiek. Groep 2 (semi-gevorderden) lieten juist zien dat ze gegroeid waren in hun eigen gemaakte moves. Groep 3 (gevor derden) zijn het meest fanatiek in hun dansen. Juist zij lieten een mooi samenspel in hun battles zien, waar bij ze als acrobaten de show stalen. Als laatste van de show liet groep 4 (15+ jr) zien dat Breakdancers ook heel goed mooi synchronisch in hun choreografie kunnen dansen - naast het tonen van hun onnavolgbare moves in de battles. Als extra was er dit keer een turndemonstratie onder leiding van Caroline Welboren. De jonge talenten van TIOS lieten een mooi synchroon springshow zien op de trampolines. AKERSLOOT - De eerstvol gende klaverjasdrive in café De Vriendschap vindt plaats op zaterdag 11 februari. De aanvang is om 20.00 uur. Er zijn schitte rende prijzen te winnen, zoals Senseo koffiezetapparatuur, weerstations, pannensets, fruit manden, paling, besteksets, kof fers en diverse levensmiddelen. Ook vindt er een super verloting plaats met dezelfde prachtige prijzen. Opgeven is mogelijk via 0251-312866 of door een e-mail te sturen naar info@vriendscha- pakersloot.nl. Na 11 februari is er op 11 maart weer een klaver- jasdrive. Uitslagen 1 februari. A-lijn: 1. Crouse-Crouse 59,38; 2. Daudey-Coebergh 56,25. B-lijn: 1. Lus-Bijman 58,33; 2. Buisman-Grippeling 57,29. V-lijn: 1. Piet-Steur 57,81; 2. Knoop-Schaap 56,77. Jill Leyen Aangeleverde foto LIMMEN - De turnsters van sport vereniging TIOS uit Limmen deden zaterdag mee aan de tweede com petitiewedstrijd. Mei lou Fontein beet de spits af en deed dat voor treffelijk. Ondanks de blessure aan haar rug wist ze door een monster score op brug (14.60) beslag te leg gen op de vierde plaats en dit werd beloond met een medaille. Ook mag ze meedoen aan de finale Zuid op 12 maart. De instappertjes waren in de tweede wedstrijd aan de beurt. Kim de Wit en Britt Goossens scoor den uitstekend op brug (14.10) en CASTRICUM - Afgelopen zater dag en zondag zijn in Beverwijk de tweede voorrondes turnen gehou den van de Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Bond. De Castricumse turnsters van Dos deden zowel zaterdag als zondag mee en met succes. Op zaterdag behaalde Jet Dreijer goud en werd rayonkampi oene. Samen met haar ploeggenote Quinty Brand mag zij naar de finale Zuid. Ilse Straver ging met de bron zen medaille bij de pre-instappers naar huis. Het goud en zilver bij de meisjes pupil 1 D1 ging respec tievelijk naar Yentl van Leeuwen en Denise Scheerman. Tevens werd Yentl rayonkampioene na twee wedstrijden. Ook brons was er voor Dos-turnster Meike van Marle. Bovendien stromen Imke Lute, Anna Borst, Roos Grimminck en Eline Korthouwer door naar de finale vanwege hun goede pres- ook Linde vd Bosch zwaaide hoog (14.00). Kim turnde daarna netjes een balkoefening met een prachtige koprol (12.30). Linde behaalde de hoogste plaats in het klassement en eindigde als veertiende. Voor deze groep helaas geen finaleplaatsen. Wie zich nog wel voor de finale wist te plaatsen en tevens het zilver naar binnen haalde, was Jill Leyen. Met een strakke brugoefening (11.65) en een mooie balkoefening turnde zij zich naar een verdiende tweede plaats. taties. Op zondag behaalde Dos nog een rayonkampioene: Natasja Tromp bij de Jeugd 2. Zij ging die dag met de gouden medaille naar huis. Dankzij prachtig turnwerk van Marit Scholtens kreeg ook zij een gouden plak (pupil 1 D2 Marit en Natasja gaan allebei door naar de finale Zuid. Ronja Walraven mocht het brons in ontvangst nemen bij de instappers D2. Haar balkoefening werd met 12.95 punten beloond. Marinka Jonker turnde haar oefe ningen heel netjes en mocht op het ereschavot de derde prijs in ont vangst nemen. Behalve deze twee meisjes mogen Hanna de Ruijter, Lena Lute en Vlin Hoving doorstro men naar de finale Zuid. In totaal zijn er vijftien van de vijfentwintig Dos-meisjes, die hebben deelgeno men aan deze wedstrijd, doorge stroomd naar de finale. Een prach tig resultaat. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 18