Open dag gezondheidscentrum Limmen Mary Poppins wint Playbackshow Mantelzorgers in gesprek REGIO 17 I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N 'Klitsie' klaart al veertig jaar elke klus met kwaliteit Dockside op Saint Patrick's Day in De Oude Keuken Hoeverveiling in voorbereiding UITKIJKPOST 15 MAART 2 0 17 SCHAGEN - Het oog van de meester die de vloer in ogenschouw komt nemen. Altijd een persoonlijk bezoek voordat de daadwerkelijke uitvoe ring gaat beginnen: symboliseert PAM Klitsie Parket - Parketmeester Schagen. Het ambachtelijke bedrijf, in de volksmond 'Klitsie', is al veertig jaar lang dé vloerenspecialist van de Noordkop. "Houten vloeren, vooral van eiken, bijschaven en schuren tot de knoesten er nog mooier uitspringen en ook alle hoeken van een ruimte naadloos zijn afgewerkt.het wordt nog altijd dagelijks toegepast. Daarnaast heeft het bedrijf veel reparatie,- renova tie- en traprenovatiewerk. PAM Klitsie Parket levert gespecialiseerd werk op de millimeter maar ook voor inlegvloeren kunt u er terecht. Maar dan wel van hogere kwaliteit en dan maakt het niet uit of het laminaat of een kunststof vloer betreft. De onderneming bestaat uit acht veelzijdige en des kundige medewerkers waaronder vijf pakketleggers. De ondernemer laat haar medewerkers niet zelf ad hoc beslissingen nemen, want dat leidt tot slordigheid, maar zij berekenen alles vooraf tot op de millimeter nauwkeu rig. Daarna weten de pakketleggers tot in detail wat er moet gebeuren." PAM Klitsie Parket - Parketmeester Schagen, Witte Paal 227 in Schagen (de fraaie showroom op het Schager bedrijventerrein De Witte Paal). Tel.: 0224-212827. E-mail: info@klitsieparket.nl. Website: www.parketmeester.nl/vestigingen/parketmeester-schagen CASTRICUM - De Ieren vieren 17 maart hun nationale feestdag Saint Patrick's Day. In het jubileumjaar van De Oude Keuken in Castricum maken we hier een bijzondere vrijdagavond van met de band Dockside uit Heemskerk in de grote zaal. De Oude Keuken serveert deze vrijdag een traditionele Fish Chips (dagspecial) naast de vaste kaart en schenkt een original stout beer. Voor de gelegenheid zijn twee arrangementen mogelijk: een combinatie van dagspecial, entree en twee drankjes ofwel entree en een drankje. Vanwege de verwachte drukte verzoeken wij u vooraf te reserveren. Het restau rant serveert vanaf 17.00 uur, de zaal is geopend vanaf 19.30 uur en het concert begint om 20.30 uur. De Oude Keuken heet u van harte welkom om dit internationale feest mee te vieren en wie weet is het het begin van een nieuwe traditie. Op www.deoudekeuken.net en Facebook vindt u alle informatie over 17 maart. EGMOND AAN DEN HOEF - De Hoeverveiling in Egmond aan den Hoef vindt plaats op zaterdag 13 mei in dorpshuis Hanswijk. De voorbereidin gen voor de veiling zijn deze week gestart. Inwoners van Egmond aan den Hoef krijgen een flyer in de brievenbus. Deze flyer is eveneens het antwoordformulier waarop de inwoners kunnen aangeven hoe men aan de veiling wil bijdragen. In de loop van de maand komt een vrijwilliger van de Hoeverveiling het formulier weer ophalen. Daarna worden alle giften ge'in- ventariseerd en verwerkt in de catalogus die op 13 mei als leidraad voor de veilingavond gaat dienst doen. De Hoeverveiling steunt meerdere doelen. Naast het hoofddoel, de RK-kerk in Egmond aan den Hoef, profiteren enkele verenigingen mee in de opbrengst. LIMMEN - De deuren van het Gezondheidscentrum Limmen staan zaterdag 18 maart wagen wijd open voor iedereen, maar niet alleen de buitendeur. Juist binnen staan de vele deuren open en kunt u kennismaken met alle disciplines die het cen trum biedt. Het centrum bestaat inmiddels vier jaar en heeft haar nut en nood zaak dubbel en dwars bewezen. In totaal zijn er iets meer dan vijftien disciplines onder één dak gehuis vest en dat is gemakkelijk voor de vele bezoekers die dagelijks het gebouw bezoeken. Uiteraard nemen daarin De Limmer Huisartsen en Apotheek Limmen een prominen te rol, ook al omdat zij het meest duidelijk zichtbaar zijn bij binnen komst, evenals de fysiotherapie- praktijk. Van de aanwezige discipli nes zullen er meer dan twaalf zijn waar u ook daadwerkelijk iets kunt doen of beleven. Wist u overigens dat er ook een afdeling van de Polikliniek Hartziekten van het MCA aanwezig is? Het MCA heet nu eigenlijk offi cieel Noordwest Ziekenhuisgroep, nadat het MCA is gefuseerd met het Gemini ziekenhuis in Den Helder. Het centrum is oorspronkelijk een initiatief van Tandarts Rob Blom. Hij activeerde de huisartsen om gezamenlijk op te trekken en het voormalige gemeentehuis en de bibliotheek Limmen om te tover- den tot wat het nu is. Recentelijk is ook een van de ruimtes betrok ken door de verloskundigenpraktijk 'Stralend', een echte aanwinst. U kunt tijdens de Open Dag kennismaken met onder andere acupuntuur, huidproblematiek, diëtisten, oogzorg, huisartsen (tot onze spijt is er geen cholesterol- meting), logopedie, psychologie, tandheelkunde, VIVA Zorgroep, en nog veel meer. Dit alles geschiedt in het kader van de week van Zorg en Welzijn, die landelijk navol- ging vindt. Iedereen is welkom, ook aan de kinderen is gedacht. De koffie, thee en limonade staan klaar. U vindt het centrum aan de Zonnedauw 2 in Limmen. Kijk vooraf eens op www.gclimmen.nl/ nieuwsarchief/nieuwsitem/open- dag-van-de-zorg/13. Op de web site van het centrum staan ook alle bedrijven vermeld en wat zij u kun nen bieden. De open dag van het Gezondheidscentrum Limmen duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Tekst: Kees Kroone EGMOND AAN DEN HOEF - De playbackshow in Egmond aan den Hoef verliep zondagmid dag in Dorpshuis Hanswijk suc cesvol. Kiki Castricum won de hoofdprijs in de vorm van de Hoever Playback wisselbeker. Zij vertolkte het liedje 'Supercalifragelistic' uit de musical Mary Poppins. Zij acteerde prachtig en door haar houding en aankle ding was het alsof er een jeugdige Mary Poppins op het podium stond. Tyrah, Maartje en Madelief wonnen de originaliteitsprijs. Zij zorgden voor een huiveringwekkende goede vertolking van het liedje 'Thriller' van Michael Jackson. De bijzon dere met 'bloed' besmeurde kle ding met scheuren en gaten paste prima bij de song, evenals acces soires zoals zombietanden. De jury was samengesteld uit voormalig playbackshow-winnaars Anouk, Christel en Lacerna. Lars Belleman presenteerde de show. Meer foto's zijn te zien op de Facebookpagina van Playbackshow Egmond aan den Hoef. REGIO - Het Mantelzorgcentrum organi seert op dinsdag 21 maart in het Gezondheidscentrum aan de Strandwal 32 in Heiloo een ont moetingsgroep voor mantelzor- gers uit de regio Heiloo. Mantelzorgers wisselen tips en ervaringen met elkaar uit. Dat gebeurt onder begeleiding van consulent Petra Witte van het Mantelzorgcentrum. Het thema is stress verminderen en voorkomen. De bijeenkomst duurt van 10.00 tot 11.30 uur en is gratis toegankelijk. Iedere zeven weken is er een bij eenkomst en vaak werkt de consu lent met een thema over mantel zorg. De consulent past het thema aan als blijkt dat er andere zaken op dat moment van groter belang zijn. Iedere bijeenkomst staat op zichzelf. Mantelzorgers mogen zelf bepalen of zij een of meerdere bij eenkomsten bijwonen. De bijeen komst is mogelijk dankzij subsidies vanuit gemeenten. Voor meer infor matie kunt u een e-mail sturen naar info@mantelzorgcentrum.nl. Foto: via Google.nl Op www.mantelzorgcentrum.nl staat meer nieuws en een volledig overzicht van activiteiten voor man- telzorgers. Winnares Kiki Castricum, vertolker van Mary Poppins. Aangeleverde foto Tyrah (l), Maartje en Madelief wonnen de originaliteitprijs met 'Thriller' van Michael Jackson. Aangeleverde foto Gezondheidscentrum Limmen. Foto: Kees Kroone

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 17