Volleybaltoernooi: Zuidwester kampioen Jeugdteam Vennewater Badminton Regiokampioen Noord-Holland Waardering voor HZV het Vennewater JO17-1 SPORT 21 Klaverjasdrive in De Strandwal Sporten voor het KWF: zeer geslaagde dag Nieuwe hoodies MD5 hockey UITKIJKPOST 15 MAART 2 0 17 HEILOO - De maandelijkse Klaverjasdrive vindt maandag 20 maart plaats in Cultureel centrum De Strandwal naast de Kapel op het GGZ-terrein in Heiloo. Dan is er een verloting van mooie prijzen. U bent allen, liefst met partner, van harte welkom. Bent u een regelmatige bezoeker en kunt u een keer niet, of komt u voor de eerste keer, meldt dit dan even bij één van de onderstaande bestuursleden. Er wordt dan namelijk met u rekening gehou den. De zaal is open vanaf 19.00 uur. De klaverjasdrive begint om 19.30 uur en eindigt om ongeveer 22.30 uur. Inlichtingen bij Gerda via 072-5123271 of bij Ria via 072 5339345. HEILOO - Ondanks het mooie voorjaarsweer hebben zondag 12 maart vijftig enthousiaste sporters bij Palestra Sports Heiloo een mooi bedrag voor het KWF bij elkaar gesport. Met spinning, zumba, yoga, een clinic Cardio Weight Loss, personal training, kick boxing (verzorgd door KASMI Training), gezondheidschecks (verzorgd door Basic Fysio) en sportmassages (verzorgd door Basic Fysio en een onafhankelijk sportmasseur) werd 1.788,60 euro opgebracht. Voor degene die het hoogste sponsorbedrag bij elkaar had gebracht, werd een mooi prijs door Palestra Sports beschikbaar gesteld. We kunnen met elkaar terugkijken op een geslaagde dag met een goed resultaat. Aangeleverde foto Deelnemers van de Zuidwester dolblij met het kampioenschap en de beker. Aangeleverde foto HEILOO - Een druilerige woens dagmiddag 8 maart en op straat was het stil, maar in sporthalhal het Vennewater was er volop leven in de brouwerij. Er stre den deze middag maar liefst achtenveertig teams van zes basisscholen uit Heiloo om de titel 'Volleybalkampioen scho- lentoernooi 2017'. Een jaarlijks terugkerend toernooi georgani seerd door volleybalvereniging Effect. Meer dan tweehonderdvijftig kin deren waren aanwezig in de sport hal. Tel daarbij de vele supporters en de coaches en het is duidelijk dat er vooruitlopend op energie van de zonnepanelen op het dak, al volop bespaard kon worden op de stook kosten van de sporthal. Er werd door de kinderen afkomstig uit de groepen vijf en zes gespeeld in zes verschillende poules. Dit leverde dus zes winnende teams op. Deze teams hadden indrukwekkende namen als Lightning power, De duifelse mix - geen spelfout maar afkomstig van De Duif -, Bad boys, The gril power, Hottentotten en Meander E. Van de zeven deelne mende basisscholen werd uitein delijk de Zuidwester overall kam pioen als best presterende school. De leerlingen ontvingen daarmee de grootste beker die deze dag werd uitgereikt. Er werd bijzonder goed volleybal gespeeld dit jaar. Wie weet zat er wel een topvolleyballer- of volleybalster tussen die we in de toekomst nog gaan terugzien in het nationale team. Volleybalteam CBS de Duif wint beker Basisschool De Duif meldt aan Uitkijkpost dat vijf teams van deze school deelnamen in het Effect Schoolvolleybaltoernooi. De teams presteerden allemaal goed en speel den spannende en sportieve wed strijden. Het mix-team uit groep 6 sleepte de eerste prijs in de wacht. HEILOO - Harsveld verzekeringen uit Heiloo en Intersport Veldhuis Beverwijk steken de meiden van Terriërs MD5 in nieuwe hoodies. Met deze hoodies kunnen ze vol vertrouwen het tweede deel van het seizoen in. En zo te zien zijn ze er ontzettend blij mee. HEILOO - Het jeugdteam en poulewinnaar J3 van Vennewater Badminton Heiloo speelde zondag 19 februari in Almere de regiofinale (onder dertien jaar) van Noord-Holland tegen de andere poulewinnaar Martinus Amstelveen J3. Vennewater J3 won deze finale overtuigend met 5-0 en is daarmee winnaar van de Regiocompetitie Noord-Holland. Het Vennewater- team bestaat uit de drie meisjes Esmée Burgmeijer, Eline Komin en Sofia Rensen en de jongen Jarno Hulsenbos. Zij namen het op tegen vier jongens van Martinus Amstelveen. Vennewater- teamgenote Jilke Bakker kon er helaas niet bij zijn maar heeft ver der alle competitiewedstrijden sterk mee gespeeld. Eline en Esmée namen de twee enkelpartijen voor hun rekening en zij wonnen beide keurig in twee sets. De gemengd dubbel, gespeeld door Sofia en Jarno, werd ook netjes in twee sets gewonnen. De twee daarop vol gende dubbels, gespeeld door Eline en Jarno en Esmée en Sofia, eindi genden eveneens in twee sets met winst. Vennewater J3 was in heel goede vorm en duidelijk te sterk voor het team uit Amstelveen. Hierdoor wer den zij een terechte winnaar van de Regio-competitie van Noord Holland en namen zij trots de beker V.l.n.r: Eline Komin, Esmee Burgmeijer, Sofie Rensen en Jarno Hulsebos (Jilke Bakker ontbreekt op de foto). Aangeleverde foto HEILOO - Twee sponsoren ver rasten vorige week vrijdagavond het zaalvoetbal-jeugdteam van HZV het Vennewater JO17-1. Johan Jansen en Bromshop Heiloo uitten hun waardering door het team polo's als uitgaanstenue aan te bieden. De bijzonderheid van deze waardering lag voor namelijk in het feit dat dit team in de afgelopen jaren zowel als JO13-1 als JO15-1 het Nederlands kampioenschap behaalde. Dit suc ces is zichtbaar door boven het logo van HZV het Vennewater twee sterren te plaatsen. Zoals het er nu naar uitziet mag het team ook dit seizoen aan de play-offs deelne men om zich te kunnen plaatsen voor deelname aan het Nederlands Kampioenschap. Uitgaanstenues van Johan Jansen en Bromshop Heiloo voor het jeugdteam. Bron foto: Wout Jager

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 21