VoorjaarsbijLage Beleef het vakantiegevoel tijdens de Kampeerdagen 2017 Tijd om de bloemetjes buiten te zetten Buitenzwembad Het Baafje gaat weer open De nieuwste Gazelle Orange Pauw recreatie in Heerhugowaard 6 Verkoop abonnementen gestart Ontdek hem bij uw Gazelle-specialist HEERHUGOWAARD - De campings gaan weer open, de caravans en kampeerauto's komen weer uit de stalling. Kortom: het kam- peerseizoen 2017 mag van start gaan. Net als de afgelopen jaren organiseren de bedrij ven op de Caravanboulevard weer een groots eve nement om het begin van het kampeerseizoen in een gezellige sfeer op te starten. Nu onder de titel 'Kampeerdagen 2017', een naam die de lading vol ledig dekt. Twee dagen lang kan de kampeerder in een sfeervol decor kennismaken met allerlei zaken die met kamperen en vrije tijd te maken hebben. Met ondersteuning van tientallen exposanten op kam peer- en wandelgebied, waaronder leveranciers van onder andere kampeerartikelen en technische accessoires, campings, wandelspecialisten en een prachtige collectie fietsen. Natuurlijk staan ook de kampeerproducten zelf centraal. De bedrijven op de Caravanboulevard staan samen garant voor een enorme collectie kampeermiddelen, waaronder nieuwe en gebruikte campers en caravans, (voor) tenten, kampeertenten en 1001 kampeeracces- soires. Als extra voegt Pauw recreatie het thema wandelsport aan het evenement toe. Een tak van sport die de laatste jaren alleen maar aan populari teit wint en die uitstekend te combineren is met de kampeervakanties. Ook op wandelgebied zijn er dit weekend meerdere exposanten ter ondersteuning aanwezig. Op 25 en 26 maart is iedereen van 10.00 tot 17.00 uur welkom om twee dagen lang in de stemming te komen voor het komende kampeer- en vakantie seizoen. De Caravanboulevard biedt daarbij ruime gratis parkeergelegenheid. Zie voor meer informatie ook www.pauwrecreatie.nl LIMMEN - Hoera! De lente hangt in de lucht. Weg met die grauwe, grijze dagen en tijd om de bloemetjes buiten te zetten. Met lente- bloeiers als violen, primula's en madeliefjes (Bellis) geeft u het terras en balkon razend snel een complete metamorfose waar de kleu ren vanaf spatten. Bij Tuincentrum Nuyens Tuin Groen Shop zijn ze er klaar voor! Kleurenfestijn Violen met kleine en grote bloemen in talloze kleuren zijn de populairste lentebloeiers. Feloranje, donkerrood, knalgeel, zachtroze of lichtblauw.ze zijn er in haast alle denkbare kleuren. Voeg er pri mula's en Madeliefjes in felle zuurstokkleuren bij om de kleurenexplosie compleet te maken. Een bonte kleurenmix maakt uw balkon of terras extra vrolijk en energiek. Vindt u dit toch iets te heftig? Relax! Eén hoofdkleur zorgt voor een rustige len tesfeer. Aan de slag Violen, primula's en Madeliefjes groeien en bloeien haast overal. Haal daarom potten, bakken, kannen, schalen, blikken, emmers en teilen tevoor schijn, vul deze met grond en beplant ze met kleur. Zorg wel voor een afvoergaatje in de bodem zodat overtollig (giet)water weg kan vloeien. Geen gaatje? Geen probleem! Stort in dat geval een laagje Hydro- korrels onderin de pot. Fris en vrolijk Violen, primula's en Madeliefjes zijn makkelijke types die weinig verzorging vragen. Geef alleen water op het moment dat de grond droog aanvoelt. Haal ook af en toe de uitgebloeide bloemen weg. Dan krijgen uw lentebloeiers steeds nieuwe knop pen en blijft uw balkon of terras fris en vrolijk. m V De moestuin: van zaad tot groente Welke groentes u in uw moestuin plant bepaalt u natuurlijk helemaal zelf. Het is belangrijk dat u de groente kiest die u lekker vindt. Kies niet alleen voor de groentes die u in supermarkten kunt kopen, maar denk bijvoorbeeld ook eens aan vergeten groentes, of bijzondere culinaire pootaardappelen. Kies de zaden van de groente die u wilt. U zaait de zaden in de moestuin en dan is het wachten maar. U kunt er ook voor kiezen om de zaden op te kiemen en later pas in uw moestuin te planten. Plant de zaden dan in speciale kweekbakjes en zet ze warm in de vensterbank en geef voldoende water. Wilt u geen gedoe binnen in uw huis? Kies dan voor een kweekkas of koude bak. Bij Nuyens Tuin Groen Shop vindt u verschillende soorten en maten. Op het moment dat de zaailingen voldoende groot zijn gegroeid, kunt u ze in de volle grond planten. Hebt u slechts een balkon, dan kunt u de meeste groentes ook in een pot verder kweken. Het is natuurlijk heel belangrijk dat u de juiste grond kiest zodat de zaden zich kunnen ontwik kelen tot heerlijke groentes of vruchten. Gebruik uitsluitend speciale zaai- en stekgrond om teleur stellingen te voorkomen. Later in het groeipro ces stimuleren specifieke voedingsmiddelen als Groenten- en fruitmest van DCM verder de ontwik keling van de plant. Nieuwsgierig geworden? Neem een kijkje in het uitgebreide assortiment van Nuyens Tuin Groen Shop, het Tuincentrum bij u in de buurt! Adres: Nuyens Tuin Groen Shop, Uitgeesterweg lb, Limmen. Het is het seizoen van kleur op tafel. Aangeleverde foto Dit seizoen weer volop genieten in Het Baafje. Foto: CarolienBreed HEILOO - Het is weer lente dus het buitenzwemseizoen staat weer voor de deur. Op maandag 24 april kan er weer elke dag gezwommen worden in het verwarmde (23 graden) buitenbad van Heiloo, Het Baafje. Ook zijn er tal van leuke en sportieve activiteiten. Abonnementen en supporter van Het Baafje U kunt vanaf 10 april aan de kassa van Het Baafje een zwemabon nement aanschaffen. De kassa is van 13.00 tot 17.00 uur op werkdagen geopend. Wie voor 1 mei een abonnement afsluit wordt automatisch als Supporter van Het Baafje beschouwd. Een deel van het abonnements tarief wordt besteed aan nieuwe speeltoestellen. Het bezit van de pas levert voordeel op zoals vrij entree in de zwembaden De Bever en Duikerdel. Na 1 mei geldt hetzelfde abonnementstarief alleen verval len alle supportersvoordelen. Dus koop voor 1 mei een abonnement en steun De Bever! Vernieuwd peuterbad Afgelopen winter is het peuterbad van Het Baafje opgeknapt voor de jongste bezoekertjes met hun mama's en papa's. Vanaf deze zomer kan iedereen in het zonnetje - onder het genot van een heerlijk ambachtelijk schepijsje - genieten van deze prachtige speelplek. Schoolfeest en activiteitenzomer Heb je iets te vieren met je klas? Een klassenfeest, Triatlon, 6-kamp of Sportdag? Er is van alles mogelijk. Het zwembad kan zelfs speciaal voor jouw klas worden geopend, uiteraard met allerlei lekkere hapjes en drankjes! Naast het vrijzwemmen in het prachtige buitenbad worden er komen de zomer leuke activiteiten aangeboden, zoals het Natte Voetjesfestival in samenwerking met Dolfinn Rocks, Blote Voeten voetbaltoernooi, Aqua-Disco en Junior Foodfestival in samenwerking met Jongerenwerk Heiloo. Fietsenstalling bij Het Baafje Omdat Het Baafje graag wil dat fietsen veilig staan, heeft het perso neel een bewaakte fietsenstalling gemaakt. Supporters van Het Baafje kunnen gratis hun fiets stallen, anderen betalen hier 1 euro voor. Wie op de hoogte wil blijven van alle leuke activiteiten in het Baafje houdt de website in de gaten en wordt vrienden van het Baafje op Facebook. HEILOO - Het best lopende model van Gazelle is in een nieuw jasje gestoken. Na maanden van ontwerpen is hij er dan einde lijk, de nieuwe Gazelle Orange. Maar wat is er nu precies veran derd? De Orange is al jaren de comfortabele alleskunner en staat bekend om zijn ruime en lage instap. Ook de nieuwste versie van dit unieke ont werp biedt nog steeds dat comfort, uiteraard met een nieuwe, moderne look. Op de nieuwe Orange zijn de achterdrager én de kabels en moto ren van de elektrische variant nog verder geïntegreerd. Een mooi strak plaatje dus! De nieuwe Orange is nog stijver gemaakt, waardoor u lich ter en comfortabeler fietst en uw energie nog makkelijker omzet in kilo meters. Deze prachtige Orange is er met en zonder trapbekrachtiging. Voor iedereen wat wils. Benieuwd geworden naar de nieuwe Orange? Kom langs en probeer hem uit. Bosman Tweewielers, Westerweg 295 in Heiloo. Telefoon: 072-533 12 41. Internet: www.bosmantweewielers.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 13