VoorjaarsbijLage INSRSA r Voorjaarskriebels f bij de Aalsmeerse Plantenhal S Eczeem? Mode volgens Mels Tuininspiratie bij Spaansen Honing laat de huid stralen Nieuwe Brochure 2017 boordevol tuininspiratie 5PAAM5R1A HJW b\' UESTRAT ING 20 t L- HEILOO - Heerlijk lenteweer maakt zijn intrede en dat is duidelijk te merken bij de tuinplanten. Er is een ruim aanbod van diverse struiken, heesters en vaste planten. Ook zijn er bijzondere fruit bomen, klimplanten en grote bomen. Nieuw zijn de verschillende soorten en maten beuken die regelmatig worden aangevuld. Verder natuurlijk nog Violen en de eerste kuipplanten; Mandevilla, Margrieten, etcetera. Door bolletjes en primula's in huis te zetten haalt u het voorjaar in huis, supergezellig! Het is teveel om op te noemen, kom gerust even langs en geniet van het aanbod! Het adres: De Hoefsmid 25, Heiloo. Zie ook www.aalsmeerseplantenhal.nl Kom langs en haal het voorjaar in huis! Aangeleverde foto LIMMEN - Door eczeem, allergie en verminderde weerstand krijgen steeds meer mensen hinder van huidirritaties. Mensen met een zeer droge huid zijn ook nog eens gevoeliger voor huid problemen, zoals kloven in handen en voeten en rode, jeukende plekjes. Door te krabben kunnen kleine oppervlakkige wondjes ontstaan. Dermagiq Skin is een zalf met enzymrijke honing. Het is ontwik keld op de universiteit van Wageningen en onderzocht in verschillende dermatologie-poliklinieken die gespecialiseerd zijn in behandeling van eczeem. Niet alleen bij volwassenen, maar ook bij kinderen met eczeem en met wondjes door krabben bij eczeem, verbeterde de huidconditie aanzienlijk door het gebruik van Dermagiq Skin. Mevrouw S. (26) vertelt: "Al sinds mijn geboorte heb ik last van eczeem, de huid jeukt constant, is rood, opge zet, nattig en schilferig. Door het vele krabben zijn veel wondjes op mijn benen ontstaan. Ik kan geen enkele zalf op mijn huid verdragen, ze geven stuk voor stuk een heftige reactie. Nu behandel ik mijn huid eenmaal per dag, 's avonds, met Dermagiq Skin. Echt maar een dun laagje breng ik aan. Na een week zag ik al een vooruitgang! Er trad een duidelijke verbetering op in de conditie van mijn huid." Dermagiq Skin is een zalf met enzymrijke honing voor de behande ling van eczeem en oppervlakkige wondjes en is al geschikt vanaf baby leeftijd. Douchen en verzorgen gaat samen met Dermagiq Body Wash! Reinig uw huid met Dermagiq Body Wash en uw huid is gereed voor de natuurlijke verzorgende honing van Dermagiq Skin. Wilt u de werking van Dermagiq Skin ervaren? Haal uw gratis proefsa- chet bij uw winkelier. Drogisterij Aker in Limmen, Kerkweg 16, Limmen. Telefoon: 072-505 3138. Volg ons ook op Facebook. Dermagiq Skin. Aangeleverde foto EGMOND AAN ZEE - De mooie tijd van het jaar breekt weer aan. We zijn er weer in geslaagd een heel originele voorjaars- en zomercollectie te laten zien met merken en modellen die u ner gens anders in Nederland zult tegenkomen. Deze zijn ingekocht op beurzen in Duitsland en Italië. Kleurig, bijzon der, maar bovenal goed passend voor de liefhebber van leuke en mooie schoenen. Natuurlijk brengen we ook de bekende merken zoals Gabor, Waldlaufer, Rieker, Skechers en Wolky, maar we gaan altijd voor origi naliteit. ^*1 De mode dit seizoen is onder te verdelen in vier thema's: At leisure, More More, Romantic Boho en Power (wo)men. Kijk op de website voor een verdere uitleg. Unieke voorjaars- en zomercollectie. *3 Aangeleverde foto We hopen u snel weer te zien in Egmond. Rose Anne Mels melsschoenmode.nl UITGEEST/ WINKEL/ ZUIDOOSTBEEMSTER - De zon laat zich steeds vaker zien. De voorjaarskriebels beginnen dan ook te kietelen. Voor de tuin vraagt dit in veel gevallen om een flinke voorjaarsschoonmaak of misschien zelfs een nieuw terras. Inspireer u op een van onze vestin gen en zie wat de trends voor 2017 u voor mogelijkheden bieden. De pre sentatie van de showtuinen met de nieuwste materialen en sfeermakers en een warm onthaal met koffie en thee maken het bezoek tot een uitje op zich. Met gepaste trots presenteert Spaansen Tuin en Bestrating haar bro chure 2017. Deze kersverse uitgave neemt u mee in de veelzijdigheid van de producten van Spaansen Tuin en Bestrating. Download de brochure via tuin-en-bestratingsmaterialen@spaan- sen.nl of vraag de fysieke uitvoering aan bij een van onze enthousiaste ver kopers via e-mailadres info@spaansen. nl of telefoonnummer 0224-544607. Spaansen Tuin en Bestrating is klaar voor seizoen 2017! Kom langs voor een vrijblijvend advies. Dé eerste stap voor de realisatie van uw nieuwe tuin! Met een vestiging in Uitgeest, Winkel en Zuidoostbeemster is er altijd een ves tiging bij u in de buurt. De nieuwste brochure boordevol inspiratie. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 15