VoorjaarsbijLage Schoenen voor een aantrekkelijke prijs bij SHOES van den Broek Admiraal: De lente komt eraan! Voorjaarscollectie t bij Freres mode i.' Sportwereld Heiloo naar Kleine greep uit de nieuwe collectie, CASTRICUM - SHOES van den Broek in Castricum heeft weer een mooie collectie schoenen samengesteld voor deze lente en zomer. De bekende merken voor dames zoals Caprice, Marco Tozzi en ACO zijn vervaardigd van echt leer en velen voorzien van een uitneembare binnenzool. Elegant en toch comfortabel, daar is SHOES steeds naar op zoek. De kleuren dit voorjaar zijn vooral wit, beige, goud, zilver, rood, donkerblauw en ijsblauw. De collectie van Caprice heeft een goede pasvorm en een gepatenteerde 'Walking on Air' zool. Deze isoleert tegen kou en warmte en dempt tijdens het lopen. Onze sneakers in verschillende kleuren en prints zijn verkrijg baar vanaf 49 euro. Onze gerieflijke sandalen van Fidelio hebben een anatomisch gevormd voetbed, een uitneembare binnenzool en een schokabsorberende antislip zool. Perfect voor een fijne wandeling! Verder is het assortiment Grisport wandelschoenen voor dames uitgebreid met waterdichte modellen, voorzien van een slijtvaste Vibram zool. Voor de heren is er de sportieve collectie zomerschoenen van Brunotti. Deze zijn van mooi zacht leer en hebben een uitneembare binnenzool. Kosten: vanaf 69 euro. De 'casual' maar trendy herenschoen van het Italiaanse merk ZEN zijn vervaardigd van soepel leer en hebben een innovatief air-systeem in de zool. De meeste modellen hebben een uitneembare binnenzool. Verder hebben we een groot assortiment veiligheidsschoenen voor dames en heren. Dit tegen scherpe prijzen, tot en met maat 52. SHOES van den Broek, Beverwijkerstraatweg 6 in Castricum, nét over het spoor. Gratis parkeren kan voor de deur. Zie ook www.shoesvandenbroek.com en www.facebook.com/shoesvandenbroek. CASTRICUM - Bij Freres mode in Castricum is het voorjaar in alle hevigheid losgebarsten: een oase aan kleur is wat opvalt. De voorjaarsmode van 2017 is een lust voor het oog. Freres mode heeft een schitterende collectie van alleen bekende merken die pas sen bij de moderne vrouw van deze tijd. De merken nog even op een rij: Geisha, Another Woman, Bandolera, Parami, IL Dolce, Micha, Rabe, Dolce Vita, Lebek, Toni, Anna Montana, Signature, Brandtex, Via Appia, Monari, Bleu Seven, Gehrke en Batida E.V.A. Deze uitgebreide collectie hangt voor u nu op een fantastische manier gepresenteerd klaar in de winkel. Het team van Freres mode staat klaar om u te mogen begroeten. Aangeleverde foto L HEILOO - Sportwereld Heiloo heeft alles in huis voor dar ters, hardlopers, fitnessfanaten en- beginners, golfers en hoc keyers. "We hebben niet voor niets onze naam veranderd naar Sportwereld Heiloo," vertelt eigenaar Rob Roest. "Sportwereld geeft aan dat wij voor alle sporters de nummer één willen zijn." De nummer één voor sporters zijn klinkt ambitieus en daarom heeft het team van de Sportwereld de afgelopen maanden keihard gewerkt. De winkel is compleet verbouwd om ruimte te maken voor een bre der assortiment en geavanceerde apparatuur. "We zijn de enige in Nederland die voor hardlopers de Motionquest in huis hebben," aldus Roest. "Binnen drie minuten kun je zowel schoenen als inlegzolen laten aanmeten." Wat de winkel buiten de Motionquest ook bijzonder maakt is de mogelijkheid producten direct te testen. "Er zijn speciale testba nen voor darts en we hebben een indoor hockeyveld", laat medewer ker Dave zien. "Ook kun je op de golfbanen je sterkte van afslaan meten." Bezoek ook eens onze website www.sportwereldheiloo.nl. Tot ziens in onze mooie winkel! 11J AKERSLOOT - Het duurt niet lang meer of we schudden de winter van ons af en bij een blik op de tuin zal menigeen zich achter de oren krabben. Want vaak moet er het een en ander gebeuren voor dat de lente volledig zijn gang kan gaan. Straatwerk blijkt soms verzakt en planten of struiken wachten ongeduldig op de snoeischaar. De een gaat met goed gereedschap direct zelf aan de gang terwijl de ander het liever aan een vakman over laat. Maarten Admiraal van hoveniersbedrijf Admiraal Tuinvorming bestaat al tien jaar en heeft een gedisciplineerd team van hoveniers dat zorgvuldig en slagvaardig te werk gaat. Of het nu gaat om een voorjaarsbeurt of om een aanpassing van de tuin. De hoveniers van Admiraal Tuinvorming draaien hun hand er niet voor om. Maarten: "Wij bezorgen met plezier vele tuinen een topconditie, ontwerpen tuinen en leggen deze aan. Tevens houden wij ons bezig met boomverzorging." Wie inmiddels de lentetuinkriebels voelt opkomen kan voor inspiratie terecht op www.maartenadmiraal.nl of bellen voor een vrijblijvende afspraak naar Admiraal Tuinvorming. Telefoon: 06-23750198. Freres mode, Burgemeester Mooijstraat 24, Castricum. www.freresmode.nl. Foto uit het portfolio op www.maartenadmiraal.nl Aangeleverde foto De beste kwaliteit voor de beste prijs.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 19