260.000 euro voor Theater De Beun Tien vragen aan... Inloopavond ontwerp bestemmingsplan w aansluiting A9 Rotary Club Heiloo zorgt voor fietsen voor bewoners AZC 3 Grote opkomst tijdens verkiezingsdag in Heiloo - Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! (RCH). Aangeleverde foto UITKIJKPOST 2 2 MAART 2 0 17 HEILOO - In totaal 15.936 kiezers brachten woensdag 15 maart in Heiloo hun stem uit voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer, een opkomstper centage van 88,3%. Bij de vorige verkiezingen voor de Tweede Kamer, in september 2012, was de opkomst 82,5 De 'top 5' in Heiloo: De VVD kreeg in Heiloo de meeste stem men, gevolgd door achtereen volgens D66, CDA, Groen Links en de P.v.d.A. Dat meldt de gemeente Heiloo. De uitslag ligt tot en met vandaag (woensdag) ter inzage in het gemeentehuis. Op www.heiloo.nl (klik op 'Nieuws') ziet u een overzicht van de stemmen die in Heiloo zijn uitgebracht per partij. Bekijk verderop in deze krant het artikel over de verkiezingsuitslagen in de BUCH gemeente. Foto: via Google.nl Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek HEILOO - De Commissie Maatschappelijke Zaken ging vorige week unaniem akkoord met een investering van 260.000 euro voor Theater De Beun in Heiloo. De gemeente Heiloo kan daarom in de zomer beginnen met de ver vanging van de trekkenwand in het theater. In Theater de Beun is een trekkeninstallatie aanwezig, waar mee bijvoorbeeld decor, licht- en geluidsapparatuur en rekwisieten gehesen kunnen worden. De instal latie voldoet niet meer aan de veilig heidseisen van dit moment. En dan met name aan de eisen die benodigd zijn voor het waarborgen van de vei ligheid met betrekking tot het hijsen boven personen. Er is ook een hoog risico op bedrijfsongevallen. Omdat de gemeente Heiloo eigenaar is van Theater De Beun, is de gemeente verantwoordelijk voor instandhou ding en ondrehoud van de techni sche installaties. Bron: Theater De Beun Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. HEILOO - Het ontwerp van de bestemmingsplannen aan sluiting A9 voor Heiloo en Castricum liggen ter inzage van 23 maart tot 3 mei. In een bestemmingsplan wordt de bestemming van een gebied gere geld. Zo moet om de aansluiting mogelijk te maken bijvoorbeeld een agrarische bestemming worden omgezet in de bestemming verkeer. Wie wil, kan een zienswijze op het bestemmingsplan indienen. Deze zienswijze wordt daarna beoordeeld door de commissie Ruimtelijke Ordening van de gemeente. Eventueel vraagt de commissie om een mondelinge toelichting aan de indiener. Om de betrokkenen zo goed mogelijk te informeren wordt een inloopavond georganiseerd. Hierbij zijn deskundigen van de gemeenten Heiloo en Castricum en de Provincie Noord-Holland aan wezig om uw vragen zo goed moge lijk te beantwoorden. Tijdens deze avond worden het ontwerp van de bestemmingsplannen getoond. U kunt onder andere de ontwerpteke ningen en de planning inzien. Ook de nieuwste film over de aanslui ting A9 is daar te zien. Deze keer is er extra aandacht voor het thema natuur. De inloopavond is woensdag 29 maart van 19.00 tot 21.00 uur in het Fletcher Hotel Heiloo aan de Kennemerstraatweg 425 in Heiloo. Er is geen vast programma. U kunt op elk moment binnen lopen. HEILOO - Rotary Club Heiloo organiseerde twee benefiet film avonden in Theater de Beun. Met de opbrengst van deze druk bezochte filmavonden zullen circa 50 fietsen worden aange schaft voor vluchtelingen, die in het AZC aan de Robonsbosweg in Alkmaar verblijven. Ook de Rotary Foundation draagt bij. Hierdoor kunnen naast de aan schaf van fietsen ook reserveonder delen en reparatie-gereedschappen gekocht worden. Bovendien kan ook nog een overdekte stalling gere aliseerd worden. Met het AZC is een overeenkomst gesloten, waarbij de Rotary Club fietsen voor tieners en volwassenen zal leveren die uitge leend zullen worden aan bewoners van het AZC. Fietsenhandelaar Bosman in Heiloo levert de fietsen, maar geeft ook ondersteuning in het eerste onderhoud en adviseert over het aanschaf van het nodige gereed schap. De Rotarians in Heiloo zor gen ervoor dat alle te leveren fietsen duidelijk herkenbaar gespoten en gemerkt zullen worden, en zorgen gezamenlijk voor fietslessen voor vluchtelingen. Voor de zorg van fietsenbeheer en onderhoud zul len Rotaryclub Heiloo en het AZC in Alkmaar een gemeenschappelijk plan maken. Hier worden inmiddels vrijwilligers gezocht die een dagdeel per week zich hiervoor willen inzet ten. Op 13 mei zullen de fietsen en feestelijk worden overgedragen. Kortom: een dankbare fundraising actie van Rotary Heiloo met een mooi zichtbaar resultaat. erle van der Peet ¥w-iJP& „."Cl Volg de Uitkijkpost ook op Mijn naam is Merle van der Peet. Ik ben vierentwintig jaar en ik woon al bijna mijn hele leven in Heiloo. Samen met mijn liefde Mike en onze kindjes Quin en Joey wonen we heerlijk in Plan Oost. Mijn week bestaat uit zorgen voor onze (b)engeltjes, samen met Sanny werken voor ons eigen bedrijf 'Met liefde geregeld', muziek luisteren maken, koffie drin ken en heel veel chocola eten. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Hengelo in Overijssel. Hier woonde ik maar een paar maandjes, want vlak voor mijn geboorte kochten mijn ouders een huis in Plan Oost aan de Hoghe Weijdt. Hier heb ik achttien jaar gewoond. Op mijn achttiende ging ik samenwonen met Mike waar we zowel in Heiloo als Alkmaar een huurwoning hadden en uiteindelijk twee jaar geleden een huis kochten in Plan Oost. 2. Als hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Het is heerlijk om te zeggen dat ik van mijn hobby mijn beroep heb gemaakt. Afgelopen november ben ik samen met Sanny ons eigen bedrijf gestart in wedding planning, styling advies, waarbij styling onze hoofd werkzaamheid is. 3. Wie zou je graag eens willen ontmoeten? Ik zou heel graag eens John Mayer ontmoeten. Ik vind zijn muziek echt top en ik kan uren luisteren naar live sets. Ik zou hem alleen maar willen ontmoeten om live, van dichtbij een nummer te horen, dat lijkt me echt fantastisch. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Ik heb veel fijne herinneringen aan mijn jeugd. Ik ben opgegroeid in een ge weldige wijk waar we met veel buurtkinderen altijd buiten speelden. Daar heb ik hele fijne, mooie herinneringen aan: de spelletjes die we speelden, kattenkwaad dat we uithaalden en al het lief en leed wat we deelden. De meeste van deze buurtkinderen spreek en zie ik nog steeds en dat is heel leuk! 5. Wat vind je het mooiste plekje in Heiloo? Ik heb twee favoriete plekjes: ten eerste het Ter Coulsterbos. Hier kwam ik als kind elke dag en nu nog. Ik vind het er prachtig, mooi en sereen. Heerlijk om daar (door alle seizoenen heen) te wandelen met de kids. Als tweede De Cultuurkoepel/WBC. Het is daar prachtig! Er is een enorme sfeer en de binnentuin vind ik sprookjesachtig. Ik ben er zelf getrouwd en tegenwoordig ben ik er heel veel te vinden omdat wij samenwerken met de Koepel, bijvoorbeeld als het om huwelijken gaat. 6. Waarvoor kunnen ze je 's nachts wakker maken? Vrienden en familie mogen me altijd wakker maken als ze me nodig heb ben. Verder slaap ik liever aangezien ik chronisch te kort kom sinds drie jaar haha. Maar als er dan toch iemand een brownie - van 'de Brownie Hemel' onder mijn neus duwt, dan word ik zeker wakker en eet ik die met liefde op. 7. Wat is het beste advies wat je ooit kreeg? Vertrouw op je gevoel, volg je hart en geloof in jezelf. 8. Wat weten de meest mensen niet van je? De meeste mensen weten niet van mij dat ik stiekem echt een beetje heel erg bang ben voor clowns. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Meer leuke speelplekken voor kinderen (zoals vroeger) en minder groen, mooie bomen/planten weghalen. 10. Persoonlijke vraag van Mariska: 'Je hebt in november samen met Sanny 'Met liefde geregeld' opgestart. Hoe is het om, na een aantal jaren thuis te zijn geweest voor de kinderen, nu weer aan het werk te zijn?' Het is heerlijk om weer aan het werk te zijn. Ik heb er heel bewust voor gekozen om de eerste levensjaren van Quin en het eerste levensjaar van Joey thuis te zijn. Als de mogelijkheid er is raad ik dat iedereen aan! Toen Joey bijna een jaar werd, begon het bij mij toch weer te kriebelen om aan de slag te gaan en alsof het zo moest zijn vielen er wat puzzelstukken in el kaar en ontstond ons eigen bedrijf. Even niet meer continue bezig zijn met de kids en alles daar omheen, maar ook weer andere gesprekken voeren, uitgedaagd worden en me nuttig voelen. Nu ben ik eigen baas, deel ik mijn eigen tijd in, werk ik samen met een ontzettend leuk persoon en doe ik wat ik leuk vind! Ik nomineer juf Willy van peuterspeelzaal de Pino voor de volgende 10 vragen. Mijn persoonlijke vraag is: 'Werkelijk iedere peuter is dol op jou. De kids luisteren goed naar je en in de klas hangt altijd een hele fijne sfeer. Wat is jouw geheim?' V.l.n.r: Marian van Dam (RCH), Hilda van der Vlag (AZC Alkmaar), Sarah Teppema (AZC Alkmaar), Lucia Admiraal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3