Rabobank vergroot lokale impact Bakkum Krook Tegels Sanitair Internet leren gebruiken met het tablet en laptop probeerproject BEDRIJF BELICHT 5 altijd het puntje op de i bij 'Niet meer sjouwen met zware boodschappen' UITKIJKPOST 2 2 MAART 2 0 17 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Dinsdag 21 maart was een bijzondere dag voor de Rabobank. De bank publiceerde haar landelijke jaarverslag en presenteerde de koers waarmee de bank nog meer de verbin ding wil maken met de samen leving. Hoe zien we dit terug in onze regio? Een gesprek met Ugur Pekdemir, directievoor zitter van Rabobank Noord- Kennemerland. Welkom-factor "Wat we doen is eigenlijk niet nieuw, maar we geven er op een andere manier aandacht aan. We zijn al heel lang de bank waarvan de medewerkers de mensen en organi saties om ons heen kennen - en vice versa. Dat tonen we nu duidelijker met onze 'bekende gezichten' in de bushokjes, op netwerkbijeenkom sten, op onze inloopspreekuren, op Rabofietsen in de dorpen, met onze camper, enzovoort. Waar het om gaat is dat we klanten willen tonen dat wij er voor hen zijn. Het vergro ten van onze 'welkom-factor' noem ik dat." Verbinden en kennis delen "De meerwaarde van de Rabo zit voor een belangrijk deel in de warme verbindingen met mensen om ons heen. Wij willen iets extra's voor onze omgeving betekenen, door kennis die wij hebben te delen; kennis die zit in de Rabo-organisatie en die bijvoorbeeld online beschik baar is. Zelf ben ik groot fan van RaboEconomie op Twitter. En nog zo'n must, maar dan voor beginnen de ondernemers, de Rabo-site www. ikgastarten.nl. Online is natuurlijk niet het enige middel dat we inzet ten. Onze adviseurs brengen onze kennis ook graag over in één-op- één-gesprekken, bij netwerkbijeen komsten, etcetera." Maatschappelijk partner "Iedereen kent de Rabo in onze 'partnerrol'. Denk aan sponsoring. Ook daarin zit een nieuwe bewe- ging. De partnerschappen die we hebben, willen we betekenisvol laten zijn. Daar zit steeds vaker een maatschappelijke component in. Daarnaast wil ik wijzen op Rabo Clubkas, een lokaal initiatief waar mee we 150 clubs een steuntje in de rug geven. Vanaf volgende week mogen onze klanten stemmen welke clubs zij een extra bijdrage gunnen. Hiervoor krijgen zij via de post een stemkaart. In totaal verde len we 65.000 euro. Fantastisch om ook zo invulling te geven aan de ver binding, aan een aandeel in elkaar." Van onder naar boven, v.l.n.r.: Denise Jonker, Edward Bakkum, Mariëlle Kotten, Sieb Klein, Nicole Visser en Herman van Kaam. Aangeleverde foto Ugur Pekdemir presenteert de impact van de Rabo op onze regio. Te vinden op rabobank.nl/nkl en @RabobankNKL. Aangeleverde foto Meldt u ook aan voor het probeerproject! Foto: Evert Visser Geesterweg 10, 1911 NB Uitgeest, tel.: 0251-314750 Website www.bakro.nl E-mail: info@bakro.nl UITGEEST - Bakkum Krook Tegels Sanitair is al ruim vijf tig jaar een begrip in de wijde omgeving. Het dynamische bedrijf is onder één dak met Smits Keukens te vinden in het 'Bad en Keuken Plaza' aan de Geesterweg, tegenover de molen. In de grote, steeds vernieuwende showroom vindt men buiten diverse complete toilet- badkamer- en vloeropstellingen ook een enorm assor timent aan badkamermeubelen, radiatoren, baden, kranen en verdere benodigdheden voor badkamer en toilet. Alles volgens de laatste woon- trends. Vanzelfsprekend kan men erop rekenen dat Bakkum en Krook klantgericht het beste advies en eerste kwaliteit kan leveren tegen scherpe prijzen. Ontzorgend Welke vloer, hoe komt de badkamer eruit te zien? Veel beslissingen moeten weloverwogen genomen worden. Adviseurs bij Bakkum- en Krook nemen uitgebreid de tijd om u hierbij te helpen door uw wen sen te vertalen naar een realistische 3D-tekening. Aan de hand hier van wordt vrijblijvend een offerte uitgebracht. Vervolgens worden alle werkzaamheden door vakkundige mensen met uiterste precisie uitge voerd. Indien wenselijk ontzorgt dit dynamische tegel- en sanitairbe- drijf ook. "Sommigen stellen de aanschaf van een nieuwe badkamer uit, omdat ze geen zin hebben in alle rommel", zegt eigenaar Edward Bakkum. "Dat is bij ons niet nodig: we kunnen zelfs een verbouwingsdouche regelen waardoor niet gedouched hoeft te worden bij de sportschool of bij de buurman! Een badkamer is immers een eerste levensbehoefte." Al het werk wordt in een zo kort mogelijk tijdsbestek uit handen genomen: van sloop, het afvoeren van puin, de nauwkeurige plaatsing en afwer king tot het laatste puntje op de i, zoals het schilderwerk. Bakkum Krook is geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur, zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur en op donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. De koffie staat klaar en parkeren is gratis! HEILOO - Mevrouw van der Woude-Wiggers uit Heiloo doet mee aan het Tablet en Laptop Probeert Project van SIM waar bij ze vrijblijvend een tablet (SimTab) huurt en individuele begeleiding krijgt om internet onder de knie te krijgen. "Ik heb nog best een druk leven en eigenlijk gaat alles mij prima af, ook zonder internet. Maar digi taal vaardig worden staat wel op mijn wensenlijstje. Waarom? Ik wil het leren, mezelf ontwikke len. Dat zit in mijn aard." "We besteedden vorige week de les aan het doen van boodschap pen bij Albert Heijn. Hoewel ik nog steeds regelmatig in de super markt in 't Loo kom, bestelde ik nu de zware spullen via internet. Die worden thuisbezorgd. Handig, want dan hoef ik daar niet zelf mee te sjouwen. Ik vind het interessant te ontdekken welke route je moet bewandelen om de boodschappen op internet te kunnen doen. De eer ste keer hadden we best even wat tijd nodig, maar ik geloof dat ik er al een beetje systeem in begin te ontdekken. Tijdens de volgende les gaan we met e-mail aan de slag. Ik verzamelde de e-mailadressen van mijn directe familie. Mijn dochter stuurde mij mijn eerste bericht via de mail. Verder heb ik via internet al even digitaal rondgewandeld in de straat waar ik vroeger als kind woonde in de Achterhoek. Mijn ouderlijk huis bleek er gewoon nog te staan." Tekst: Anita Webbe "Wat ik nog van plan ben om te leren? Het is misschien leuk infor- malie uit archieven via internet op te zoeken. Na mijn pensioen ging ik aan de slag met genealogie, het achterhalen en in kaart brengen van mijn familiegeschiedenis. Daarvoor heb ik heel wat uurtjes in allerlei archieven in vooral de Achterhoek doorgebracht. Tegenwoordig zijn alle archieven ook gedigitaliseerd zodat je deze informatie ook via internet kan opzoeken. Verder zie ik wel wat er de komende tijd alle maal op mijn pad komt. En mocht over een paar maanden blijken dat internet toch niet voldoende toe voegt, dan kan ik de tablet gewoon weer inleveren. Het is en blijft een probeerproject." met signaal voor televisie, radio, telefoon en internet. Gelukkig houdt de bemoeienis van SIM hiermee niet op. Omdat het draadloze inter- netsignaal (Wifi) niet sterk genoeg bleek om in de keuken aan tafel te kunnen werken, heeft SIM dit keu rig voor me opgelost. Verder zijn de vrijwilligers van Stichting Welzijn Heiloo zeer geduldig: alles gaat stap- voor-stap, ook tijdens de lessen. Leuk is ook dat mijn dochter trots is dat ik met internet ben begonnen. Ook de huisarts, die ik vorige week sprak, juicht mijn deelname aan dit probeerproject toe. Hij zei: lekker bezig blijven en de hersenen laten kraken, dat is goed voor de mens." Begeleiding "De individuele begeleiding die ik krijg, spreekt mij aan. Samen kom je verder. Zo regelde SIM allereerst een internetverbinding voor me en kreeg ik een 'Alles-in-een pakket' Nieuwsgierig naar de producten van SIM of wilt u zich alvast aanmel- den voor het probeerproject? Zie www.simpc.nl of bel 020-4226000.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5