Heiloo contact m ei Kunstparade zoekt meer locaties 9 HEILOO. Bouwen en wonen Nieuwe gemeenteplattegronden GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bezwaar maken Openingstijden Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op ZTJ WIL VEEL MEER DAN KINDEREN KRIJGEN. e,EEFT U HAAR DE KANS? UITKIJKPOST 2 2 MAART 2 0 17 Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Zanderslootweg 7 (WABO17/00454), renoveren van de woning, ontvangen 11 maart 2017 Verleende vergunningen - Kennemerstraatweg 97, zaaknum mer 16 11689, inpandig aanpassen i.v.m. (deels) omzetten van kantoor functie naar logiesfunctie (hotelka mers), verzonden: 17 maart 2017 - Schuine Hondsbosschelaan 39 (WABO17/00115), uitbreiden van de woning, verzonden: 17 maart 2017 - Zuiderloo, zaaknummer 17 0118, bouwen 18 woningen en aanleggen 11 uitwegen, verzonden 17 maart 2017 U kunt tegen verleende vergunningen bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Ontwerpbestemmingsplan Aansluiting A9 Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 onderdeel a van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat vanaf donderdag 23 maart 2017 het ontwerpbestemmingsplan Aansluiting A9 te Heiloo zes weken ter inzage ligt. Inhoud van het ontwerpbestemmingsplan Met dit bestemmingsplan wordt de basis gelegd voor een aansluiting op de A9 door middel van een half klaver blad ter hoogte van de Lagelaan, een nieuwe weg parallel aan de Lagelaan naar de Kennemerstraatweg (aanslui ting ter hoogte van de Kapellaan) en een nieuwe weg oostelijk van de A9 die vanaf de aansluiting naar het noor den eerst parallel aan de A9 is gepro jecteerd en afbuigt naar de Kanaalweg. Het bestemmingsplan omvat slechts de wegen en bermen van de nieuwe wegen en een deel van de Lagelaan inclusief een nieuwe fietsbrug over de A9. Een deel van het halve klaverblad is geprojecteerd in de gemeente Castricum. Voor dat deel van het project is ook een ontwerpbestem- mingsplan opgesteld. Omdat het één project is, vinden de procedures gelijktijdig plaats en zijn de bestem mingsplannen vrijwel identiek. De verbeeldingen (kaarten) verschillen wel van elkaar omdat de gemeenteraad van Castricum te zijner tijd het bestem mingsplan voor het grondgebied van Castricum vaststelt en de gemeente raad van Heiloo dat doet voor het deel van Heiloo. Crisis- en herstelwet Op dit bestemmingsplan is de Crisis- en herstelwet van toepassing. Dit heeft in deze fase van het bestemmings planproces waarin zienswijzen naar voren kunnen worden gebracht geen consequenties, maar na vaststelling van het bestemmingsplan gelden voor het beroepschrift aanvullende eisen die voortvloeien uit de Crisis- en her- stelwet. Ter inzage Het ontwerpbestemmingsplan ligt ter inzage van donderdag 23 maart tot en met woensdag 3 mei 2017: - bij de informatiebalie in het gemeen tehuis van Heiloo - in de Openbare Bibliotheek - i n het gemeentehuis van Castricum, Raadhuisplein 1 te Castricum Inloopavond Op woensdag 29 maart wordt van 19:00 tot 21:00 uur in het Fletcher Hotel Heiloo aan de Kennemerstraatweg 425 te Heiloo een tweede inloopavond gehouden. Dan kunt u informatie en uitleg krijgen over het bestemmingsplan en is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen. Inzien via internet - op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl NL.IMRO.0399.AansluitingA9-0302) - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/bestemmingsplannen - voor het deel dat op grondgebied van Castricum is geprojecteerd op de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl (/NL.IMRO.0383. BPL16aansluitingA9-ON02_ - en als pdf-bestand op www.castricum.nl Zienswijzen Gedurende de periode dat het ont- werpbestemmingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbestemmingsplan - bij voor keur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij de gemeenteraad. Uw schriftelijke zienswijze richt u aan de gemeente raad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onderwerp: Zienswijze ontwerp- bestemmingsplan Aansluiting A9 te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met de heer C. Ouwerkerk van het team Plannen Projecten, telefoonnummer 072 535 67 33. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Ouwerkerk van het team Plannen Projecten, telefoonnummer 072 535 67 33. Met vragen die specifiek het deel van Castricum betreffen, kunt u contact opnemen met Jan van Boven, afdeling Ontwikkeling, telefoonnummer 14 0251 Bestemmingsplan en exploitatieplan De Lus onherroepelijk Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend dat het vastgestelde bestemmingsplan- en exploitatieplan De Lus van donderdag 12 januari tot en met woensdag 22 februari 2017 voor een periode van zes weken ter inzage heeft gelegen. Tijdens deze periode is geen gebruik gemaakt van de mogelijkheid om daartegen beroep in te stellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Daarmee is zowel het bestemmingsplan als het exploitatie plan De Lus onherroepelijk van kracht geworden. Doel van het bestemmingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van woningen en appartementen op het noordelijk deel van bedrijventerrein Oosterzij te Heiloo (globaal het voormalige WNK-terrein en Nidrac). Door middel van het exploi tatieplan kan de gemeente Heiloo kos ten verhalen. Inzien via internet Het bestemmingsplan en exploitatie plan De Lus is in te zien via - op de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl NL.IMRO.0399.DeLus2016-EX02 (exploitatieplan) en NL.IMRO.0399.DeLus2016-0401 (bestemmingsplan) - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/ bestemmingsplannen Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van team Plannen Projecten, telefoon nummer 072 535 67 99. In de week van 27 tot en met 31 maart worden huis-aan-huis de nieuwe plattegronden van Heiloo verspreid. Heeft u vragen over de verspreiding, dan kunt u contact opnemen met de verspreider, e-mailadres burrekers- goudsblom@gmail.com of telefoonnummer 0412 62 88 86. HEILOO - De Kunstparade Heiloo vindt plaats op vrij dag 23 tot en met zondag 25 juni van 11.00 tot 17.00 u. Er is veel belangstelling van beeldend kunstenaars, musici en dichters die willen deelne men. Opgeven is mogelijk tot 7 mei via www.kunstparade- heiloo.nl. De atelierroute is door het hele dorp; voor de grotere ten toonstellingen en concerten is gekozen voor de twee centra 't Loo en het Stationsgebied. In beide gebieden zoekt de Kunstparade nog naar meer ruimtes. De organisatie komt dus graag in contact met per sonen, bedrijven of insteUin- gen die daar ruimte (binnen of buiten) beschikbaar hebben om werk tentoon te stellen of voor concertjes en voordrach ten. Contact opnemen kan via coördinator@kunstparadehei- loo.nl of 06-20551899. en geef een meisje in een ontwikkelingsland onderwijs

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 9