Heiloo contact G30@[M!78 wjm IVELMMG HEILOO zaterdag Vertel het de raad Uitvaartcentrum Heiloo: Vertrouwd dichtbij GEMEENTE Bezwaar maken Raad en (raads)commissies Openingstijden Bouwen en wonen Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op VLM gerookte zalm gnocchi sukade chocoladetaart nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Associatie Uitvaartverzorging Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemees ter of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 3 april om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. U bent van harte welkom. Naast de vaste punten staat op de agenda - Bestedingen financiële vergoeding raadsfracties over 2016 - Vervangen trekkenwand Theater De Beun - Verordening tot wijziging huisvestingsverordening: behouden voorrang voor vergunninghouders bij woningtoewijzing - Verordening elektronische kennisgeving - Integrale Verordening Sociaal Domein Meer informatie De stukken staan op www.heiloo.nl/ vergaderkalender De stukken liggen ter inzage tot en met dinsdag 7 april op werkdagen ter inzage bij de informatiebalie in de hal van het gemeentehuis en in de open bare Bibliotheek. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Oosterzijweg 29, WABO17/00475, plaatsen groenscherm en verbreden uitrit, ontvangen: 15 maart 2017 - Fontein Verschuirlaan 10, WABO17/00484, vergroten woning, ontvangen 16 maart 2017 - De Waard 13, WABO17/00495, vervangen dakkapel, ontvangen 18 maart 2017 - De Krommert 24, WABO17/00497, plaatsen twee dakkapellen voor- en achterzijde, ontvangen 19 maart 2017 Verlengen beslistermijn - Sandecamplaan 23, WABO17/00107, verhogen nok van de woning, de oorspronkelijke beslistermijn is verlengd met 6 weken naar 28 april 2017 - Holleweg 13, WABO17/00060, bou wen aanbouw, de oorspronkelijke beslistermijn is verlengd met 6 weken naar 23 mei 2017 Verleende vergunningen - De Wildtlaan 2, zaaknummer 16 12394, vergroten dakkapel en aanpassen gevelopbouw, ontvangen: 13 december 2016, U kunt tegen verleende vergunningen bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Contact met de gemeenteraad U kunt op verschillende manieren in contact komen met de gemeenteraad. E-mail of brief U kunt een e-mail naar griffie@heiloo. nl U bereikt dan alle gemeenteraads leden met één e-mail. U kunt ook een brief sturen. Contact met fracties U kunt uw mening laten weten over elk onderwerp of een voorstel op de agenda. Het beste is dat u daar zo vroeg mogelijk mee begint. De eerste stap is in contact komen met de poli tieke fracties van de gemeenteraad. Zij houden regelmatig spreekuur en ontvangen u graag. U kunt op www. heiloo.nl/gemeenteraad telefoonnum mers en emailadressen vinden. Dan kunt u een afspraak maken. De fracties in de gemeenteraad kunnen uw ideeën dan meenemen bij het bepalen van een standpunt. Inspreken bij een vergadering U kunt u ervoor kiezen om in te spre ken tijdens een commissievergadering. Neemt u hiervoor contact op met een medewerker van de griffie. Tijdens een commissievergadering is een onderwerp nog volop in bespreking. Tenslotte kunt u inspreken tijdens een raadsvergadering om uw mening te laten horen over de onderwerpen die op de agenda staan. Tijdens een raadsvergadering worden de defini tieve besluiten genomen en hebben de meeste fracties hun standpunt vaak al bepaald. Daarom het advies om zo vroeg mogelijk uw mening te laten horen. Twijfelt u of u zich moet richten tot de fracties, commissie, raad of het col lege? Neem dan contact op met een medewerker van de griffie, e-mail grif- fie@heiloo.nl of telefoonnummer 072 535 67 92, postadres: gemeenteraad Heiloo, t.a.v. Griffie, postbus 1, 1850 AA, Heiloo. Informatie op de website www.heiloo.nl/bestuur-en-organisatie Burgerlijke stand Huib J.R. van Vemde z.v. H.A. van Tijl Kösters z.v. R.R.M. Kösters en tot en met 20 maart Vemde en A.C. Sol M.E. Schaapherder Philippe Kokab Geboren z.v. F. Kokab en M. Punt Overleden Lujain Alrayes Rivka D. Ouwerkerk B. van Stee d.v. S. Alrayes en J. El Hermachli d.v.D.A. Ouwerkerk en N. Goedhart P. Roggeveen Pip Sepers Benthe Velzeboer G.M. Vredenburg d.v. J.M. Sepers en F. Hof d.v. M. Velzeboer en J. Noort F.P. Stokman Loek Philips en Sam Philips Mint S. Raven A.M. Bijdemast-van der Meer z.v. R. Philips en J.C.M. Veldt d.v. P.B. Raven en D.C. Sol K. Holwerda Isa Terluin Loïs R. van Hekken B.J. Lunstroo-de Koekkoek d.v. F.W. Terluin en J.M. Ranzijn d.v.T.P. van Hekken en S.A.M. M. van Veen-Bleijenberg Jens D. van Nieuwmegen z.v. D. van Agterberg H. Stuker-van Santen Nieuwmegen en L. Dekker Esmée R. Bakker W.G. Gillissen-Smits Mats van Oort .v. J.W. Bakker en G.P. Paez Buitrago D. Koorn z.v. S.C. van Oort en C. Smit Tavia L.R. Dekker J.A.L. van Linden Melle B.T. Schipper z.v. T.J.M. d.v. B.P.R. Dekker en A.M. Holmes A. Jonker-Wever Schipper en E.M.H.Lamers A.N.K. Koster-Geervliet RESTAUR Exclusief 4 gangen diner met bijpassende biertjes van de stichting Brouwerij Heyloo Varnebock - Ter Coulster Kennemerstraatweg 99 -103 I Heiloo I T 072 532 53 76 I restaurant@melange7.nl Uitvaartleider Margo van Schagen: "Ik streef iedere keer weer naar een persoonlijke én zorgvuldig georganiseerde uitvaart. Dat ik in Heitoo woon en daar dus goed de weg ken, draagt daar zeker aan bij." Westerweg 263, 072-520 47 00, www.associatieuitvaart.nt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11