Troostdag Prijzenslag in de uitvaart. Charon uitvaart begeleiding: Troostdag voor nabestaanden 1 in "Een goed en persoonlijk afscheid... mooie herinneringen die je verder helpen." UITVAART Toegang is gratis 13 Monuta Toebes Uitvaartbegeleiding voor nabestaanden Stichting Vrijwilligers Palliatieve Terminale Zorg thuis Heiloo bestaat dertig jaar Uitvaartverzorging Yvonne van Ophuizen Ongedwongen, puur en oprecht. Afscheid nemen op de manier zoals iemand was. Dat is Monuta Toebes. 9 april van 12.00 tot 17.00 uur Slotkapel Egmond Slotweg 19, Egmond aan den Hoef Voor meer informatie 072-5070477 www.troostdag.nl Een persoonlijke uitvaart met stijl en respect U kunt mij dag en nacht bereiken 072-5055740 06-23582577 info@uitvaartverzorgingyvonne.nl www.uitvaartverzorgingyvonne.nl YAl^DE^ Pr.} kv fKirfct riftpikti.'ftr www. uicv33rTve-rz.3rgingdij1n.nl UITKIJKPOST 5 APRIL 2017 JL% *•'3 Gerwin Toebes Nel Rietbroek-Bijl Telefoon: 072 - 520 15 30 (24 uur per dag, ook in het weekend) Monuta Toebes Uitvaartverzorging in Heiloo, Akersloot, De Egmonden e.o. www.monutatoebes.nl Ook als u niet of elders verzekerd bent. De steun bij iedere uitvaart. HEERHUGOWAARD - De kranten staan er vol van en con sumenten worden steeds bewuster van kosten en mogelijkhe den in de uitvaart. Uitvaartonderneemster Petra van der Meer, oprichtster van Anno Nu Uitvaartverzorging, vindt dit absoluut een goede ontwikke ling. Zij is dan ook een groot voorstander van vrijblijvende informatie gesprekken die steeds vaker worden aange vraagd. Deze informatie gesprekken met Petra zijn laagdrempelig, kos teloos en geven een dui delijk beeld van de kos ten en mogelijkheden zodat de consument ach teraf niet voor onaange name verrassingen komt te staan. Petra vindt het belangrijk de nabestaanden datgene aan te bieden waar behoefte aan is. Dit kan een eenvoudige budgetuit- vaart zijn waarbij de nadruk ligt op een professionele verzor ging van de uitvaart voor een relatief laag tarief. Maar ook is er de mogelijkheid te kiezen voor een uitvaart waarbij de nadruk ligt op aandacht en persoonlijke begeleiding. Consumenten moeten kunnen kiezen wat zij het beste bij zichzelf vinden pas sen! Niets moet en alles mag en kan. Wilt u ook graag vrijblijvend op de hoogte zijn van alle mogelijkheden rondom uitvaart? Bel dan gerust voor een kos teloze afspraak met Anno Nu Uitvaartverzorging, telefoon: 06-41739549. ft/wiM I I!ji.LI I HEILOO - De Stichting Vrijwilligers Palliatieve Terminale Zorg thuis Heiloo bestaat dit voorjaar dertig jaar. Dat betekent dat het team van goed opgeleide en gemo tiveerde vrijwilligers al vele mensen heeft mogen bijstaan in hun allerlaatste levensfase. Ook hun naasten geven aan blij te zijn dat hun zware taak enkele uren of dagdelen in de week wordt verlicht. Soms is 'er zijn' al voldoende. Het komt ook voor dat er mooie, soms zelfs diepgaande, con- tacten ontstaan. Als je jarig bent nodig je je vrienden uit: de stichting heeft echter uitsluitend een mobiel kantoor. Daarom gaan de medewerkers hier en daar zelf een bezoekje brengen aan de organisaties waar de stichting regelmatig mee samenwerkt. U krijgt ze dus met recht 'op de koffie'. Het team zoekt momenteel nog versterking. Wilt u uw bijdrage leveren aan dit mooie werk, neem dan con tact op voor een informatief gesprek. Dat kan telefonisch via 06-17967389 EGMOND AAN DEN HOEF - Gijsje Teunissen van Charon uitvaartbegeleiding organiseert ook dit jaar de Troostdag voor nabestaanden. Dat gebeurt op 9 april in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. Deze dag is voor iedereen die samen met anderen wil stilstaan bij het leven van hun dierbare overledene. Gijsje: "Wij willen bezoekers graag een veilig en warm gevoel geven, samenhorigheidsge voel laten beleven en herken ning voor hun - soms heftige - gevoelens. Ontmoetingen van mens tot mens staan op deze dag centraal." Kunstenaars en kleine bedrijven met helpende han den en luisterende oren ont vangen bezoekers graag in hun 'huiskamertjes'. Geen marktkramen, maar knusse, gezellig ingerichte kleine huis kamertjes, waar u even uw verhaal mag vertellen, infor matie kan krijgen over rouw verwerking of een heerlijke massage mag ontvangen. Ook dit jaar is medium Else Marianne aanwezig om via kennis uit de Andere Wereld vragen te beantwoorden met betrekking tot het overlijden of de overledene. Troost en uitleg uit de Andere Wereld kan helend werken in de periode van verlies en rouw. Vergeet vooral niet om een foto van uw dierbare mee nemen en deze op de herinne ringstafel in het licht zetten. Gasten zijn van 12.00 tot 17.00 uur welkom. Voor kinderen is er een speci ale troosttent waar zij onder begeleiding iets moois kun nen maken of gewoon hun verhaal kwijt kunnen. Om 14.00 en 16.00 uur uur spelen Helen Botman en Peter van Vleuten twee korte concerten. Tevens delen zij de persoonlij ke verhalen achter de songs. Vanaf 16.00 uur is iedereen uitgenodigd voor het trooste- ten. Gijsje: "Wij hopen dat veel mensen, gesterkt door de bijzondere ontmoetingen met lotgenoten, hulpverle ners en niet te vergeten het Troosteten, weer naar huis gaan in de wetenschap dat iedereen zijn verdriet alleen moet doorleven, maar dat er altijd mensen dicht bij of soms ver weg zullen zijn die je willen steunen en begelei den in deze moeilijkste tijd van je leven. Wij wensen iedereen een fijne en warme dag toe." Iedereen is welkom op zon dag 9 april van 12.00 tot 17.00 uur in de Slotkapel aan de Slotweg in Egmond aan den Hoef. Over Yarden Onze ervaring leert ons dat een betekenisvolle manier van afscheid nemen helpt bij het rouwproces. Daarom ondersteunen en inspireren wij nabestaanden bij het af scheid nemen van hun dier baren. Afscheid waar u als nabestaande een persoonlij ke invulling aan geeft, in een passende omgeving. U denkt er misschien liever niet over na, maar ooit kan het gebeuren dat u afscheid moet nemen van een dierbare. En dan komt er veel op u af. In deze periode kunt u op mij rekenen. "Het verzorgen van een persoon lijke uitvaart die zorgt voor een blijvende herinnering waarmee u verder kunt, is mijn doel. Met respect, rust en inlevingsvermogen ben ik er voor u. Ik neem u alle zorg uit handen. Samen bereiden we een persoonlijk afscheid voor. Hierbij staan uw wensen als nabe staande en die van de overledene centraal. Of u nu een plechtig heid in de plaatselijke kerk wilt, een afscheid bij u thuis of het uitvaartcentrum bij u in de buurt. U kiest de locatie. Ook na de uitvaart kunt u op mij rekenen. Ik neem contact met u op om te praten over hoe het gaat. Ook om te kijken of ik u nog kan ondersteunen bij praktische zaken. Ik ben er voor u." Mijn naam is Jolanda de Boer, uitvaartverzorger van Yarden in Castricum e.o. Wilt u meer weten? U kunt ons telefonisch bereiken: Yarden Cluster West: 088 92 73 570, Jolanda de Boer: 06 46 597 583. Of kijkt u op www.yarden.nl/jolanda-de-boer

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 13