Jill van der Velden in top 3 van de beste schoonheidsspecialisten Net geen podiumplaats voor Karen Stevenson tijdens prima EK-debuut Veiling De Foresters: 500 euro voor KNRM REGIO/SPORT 13 De Brug Akersloot naar regio finale schoolvoetbal |heiloo| Hobbyfarm voor kinderen in bibliotheek Heiloo Ihe|lo°| Geslaagde Koningsspelen op basisscholen Scholieren wandelen voor water Bezwaarmo- gelijkheid aansluiting A9 tot 1 mei HSV JO9-3 kampioen TC Heiloo United opgesierd door Graffiti-kunstwerk UITKIJKPOST 26 APRIL 2017 Jill van der Velden Aangeleverde foto Een schoolvoetbaldrieluik vond vorige week woensdag plaats bij voetbalvereniging Limmen tus sen de Brug, Sint Paulusschool uit Heiloo en de Boswaid uit Egmond aan den Hoef. Een verslag. lees verder op www.uitkijkpost.nl Kom naar de Hobbyfarm in de bibli otheek van Heiloo op woensdag 3 mei. lees verder op www.uitkijkpost.nl De Radboudschool, Willibrordschool en CBS de Duif deden vrijdag 21 april mee aan de Koningsspelen. Een verslag. lees verder op www.uitkijkpost.nl HEILOO Leerlingen van de Zuidwester en de Jan van Rijckenborghschool liepen een sponsorloop voor onderwijs in hygiëne en veilig water in Oost- Afrika. lees verder op www.uitkijkpost.nl HEILOO Bezwaar maken tegen de aanslui ting van Heiloo op de A9 kan door het indienen van een Zienswijze op het Ontwerp Bestemmingsplan Aansluiting A9. lees verder op www.uitkijkpost.nl HEILOO - Onder het toeziend oog van burgemeester Hans Romeyn heeft HSV JO9-3 zaterdag het kampioenschap op over tuigende wijze veiliggesteld. Vitesse '22 werd op eigen veld met 11-0 verslagen. Met nog één spelronde te gaan kunnen de man nen van HSV niet meer worden ingehaald. V.l.n.r.: Lucas Koppes, Jay Stevens, David Koppes (coach), Bauke Roeland, Lucas Lievaart, Sol Kempenk, Sander Roeland (coach), Bart van der Wal en Berend Evenhuis. Niet op foto: Jochem van Zelst en Jesse van der Velden. Gefeliciteerd! Aangeleverde foto LIMMEN - De Award 'schoon heidsspecialist van Midden Nederland' win je niet zomaar. Iedere schoonheidsspecialiste heeft naast een mystery guest en een jurygesprek ook een videoboodschap moeten verzor gen. Op 10 april vond in studio 21 in Hilversum de uitreiking van de pres tigieuze Beauty-Awards plaats. Deze felbegeerde prijs is een erkenning voor ondernemers in de schoon heidsbranche. Van de honderden inzendingen worden per categorie slechts drie ondernemers geno mineerd. Met deze nominatie in de top drie van de Regio Midden Nederland heeft Jill van der Velden zich weten te onderscheiden van de andere schoonheidsspecialisten. Schoonheidssalon Moments, tel.: 072 - 505 2246. Website: www. salon-moments.nl. HEILOO - Karen Stevenson van Dojo 't Loo maakte dit week end in Warschau haar debuut op het EK judo voor senioren in de klasse tot 78 kilo. De eerste partij werd vlot en over tuigend gewonnen van de Litouwse Migle Dudenaite. Na een wazari werd de partij gewonnen door een stevige houdgreep. Daarna trof Karen in de kwartfinale de zeer ervaren Franse Audrey Tcheumo, de huidige nummer drie van de wereldranking. Tcheumo was al in 2011 wereldkampioen, meermaals Europees kampioen en behaalde Olympische medailles in 2012 en 2016. Deze bleek dan ook nog een maatje te groot. In de herkansings ronde won Karen met wazari van de Oekraiense Anastasiya Turchyn, geen onbekende voor Karen. Na een vlotte score werd de partij verder uitgejudood zonder verder in gevaar te komen. Daarmee plaatste Karen zich voor de strijd om het brons tegen de Britse Natalie Powell, de nummer zes van de wereld. De par tij ging lang gelijk op, waarbij Karen een aantal keer dicht bij een score zat. Met nog anderhalve minuut te gaan kreeg ze echter toch een vol punt tegen. Daarmee resteerde een nette, maar enigzins teleurstellende vijfde plaats. Al met al kon ze toch terugkijken op een geslaagd EK- debuut waarin ze serieus om de prij zen mee wist te doen. Frank van Haaren overhandigt de cheque bij het botenhuis in Egmond aan Zee. Foto: Dirk Sander HEILOO - Graffiti-artiesten hebben het ontwerp van de jeugd leden Joep en Guus Wolterbeek vereeuwigd op de muur van de minibaan bij TC Heiloo United. Joep en Guus wonnen met hun ontwerp de tekenwedstrijd die tijdens de jeugd-clubkampioen- schappen is georganiseerd. Aangeleverde foto HEILOO/EGMOND - Voetbal vereniging De Foresters uit Heiloo overhandigde vorige week dinsdag 500 euro aan de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij in Egmond (KNRM). Dit bedrag is de opbrengst van een veiling die de afgelopen maand is gehouden en waarbij de KNRM een kavel ter beschikking stelde. Hier kon men kennismaken met het werk van de reddingmaatschappij. De mensen die de kavel kochten bezoeken binnenkort Egmond aan Zee. Zij kunnen dan kennismaken met het werk van de redders uit Egmond aan Zee. Karen in haar partij tegen Aydrey Tcheumo, de nummer 3 van de wereld. Foto: Fred Stevenson

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 13