'Trainen voor de triatlon, een mooie uitdaging' Natte Voetjes-festival tweede editie BEDRIJF BELICHT Heleen van Essen Borstprothese Lingerie Advies 5 Rust, privacy en aandacht voor vrouwen na diagnose borstkanker Dennis Hof, blind en autistisch: Nog meer slippen, sliden, kids fun en muziek! Wie viert de vrijheid nu maar één dag? UITKIJKPOST 26 APRIL 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. De Swipe Off is niet voor sappies... Wie durft het aan? Aangeleverde foto Heleen van Essen. Aangeleverde foto Willem de Rijkelaan 22, Castricum, Tel.: 0251-679162 /06-47582430. Website: www.heleenvanessen.nl, e-mail: Praktijk@heleenvanessen.nl CASTRICUM - Heleen van Essen Borstprothese en Lingerie Advies is al vijf jaar een aanwinst voor Castricum en wijde omgeving. Uit eigen ervaring weet Heleen van Essen wat het is om met borstkanker en de gevolgen daarvan geconfronteerd te worden. Rust, privacy en aandacht staan bij Heleen daarom hoog in het vaandel. Recent is de praktijk aan huis verbouwd, waardoor er meer ruimte is om de uitgebreide collectie te presenteren. De afgelopen vijf jaar heeft Heleen veel vrouwen bij het aanmeten van een nieuwe borstprothese geadviseerd, maar de tijd staat ook hier niet stil. Bij steeds meer vrouwen worden borstsparende operaties uitge voerd en daarom heeft zij nu een nieuwe uitgebreide lijn van deelpro- theses in huis, zodat ook deze vrouwen geholpen kunnen worden. Ook als u geen prothese nodig hebt, maar wel een mooie comfortabele beha zonder beugel zoekt, kunt u uitstekend bij Heleen terecht. De lingerie is in verschillende prijsklassen beschikbaar. Wat niet direct uit voorraad leverbaar is kan vrijblijvend worden besteld. Badmode Naast een mooie gevarieerde collectie lingerie heeft Heleen ook een vrolijke collectie badkleding waar een prothese in past, zoals badpak ken, bikini's en tankini's, leuke tops en strandjurkjes. Deze stijlvolle collectie van bekende merken als Anita, Jamu, Silima en Amoena biedt volop keuze in modieuze modellen en kleuren. Elke eerste vrijdag van de maand van 9.00 tot 13.00 uur kunt u langsko men zonder afspraak. U kunt zich dan oriënteren op de mogelijkheden en vrijblijvend de collectie bekijken. Uiteraard kan er tijdens de inloop ochtend ook gepast worden. Door de verbouwing beschikt de sfeer volle praktijk nu over een extra paskamer. De eerstvolgende inloopoch tend is vrijdag 5 mei. Als u echter op rust en privacy gesteld bent, dan kunt u natuurlijk ook een afspraak maken. Het is uiteraard eveneens mogelijk om 's avonds of op zaterdag een afspraak te maken. Jubileumdagen zonder afspraak Omdat het bedrijf vijf jaar bestaat organiseert Heleen speciale Jubileum Inloopdagen (zonder afspraak) op vrijdag 12 en zaterdag 13 mei van 10.00 tot 17.00 uur. Natuurlijk is er koffie met iets lekkers en er zijn ook speciale acties op deze jubileumdagen. Bij aankoop van badmode een badlaken t.w.v. 29,95 cadeau en bij aankoop van een Anita- of Amoena- beha maakt u kans op een gratis tweede beha. Deze aanbie dingen zijn geldig tot en met 21 juni en zolang de voorraad strekt. Kijk voor meer jubileumaanbiedingen op de website of Facebook. Tekst: Anita Webbe HEILOO/ALKMAAR - Dennis Hof traint hard voor zijn deelna me aan de kwart triatlon op 19 augustus in Anna Paulowna. "Ik vond de overgang van zwem men naar fietsen best raar. Verder was zwemmen voor mij het zwaar ste onderdeel. Ik dacht onderweg constant dat ik er al was: de afstand tot het einde van de baan is moeilijk in te schatten. Verder vond ik fiet sen best wel afzien: ik heb pijn aan mijn kont", meldde Dennis Hof uit Heiloo vorige week woensdagoch tend tussen zijn trainingen door. De blinde en autistische Heilooenaar gebruikte voor zijn training de ruim tes van zwembad Hoornse Vaart en Healthcenter Hoornse Vaart. Dennis is een blinde en autis tische man die zelfstandig onder begeleiding woont in Heiloo. Hij zette zich vorig jaar in de kijker door succesvol deel te nemen aan de halve marathon van New York. Zijn volgende uitdaging is meedoen aan de kwart triatlon. Dennis krijgt daarbij begeleiding van de mede werkers van Hattrick-Zorg, een organisatie die mensen met een beperking begeleidt in wonen, wer ken en dagbesteding. 'Zwaar maar goed te doen' Medewerker Kevin Kraakman: "Meedoen aan de Halve Marathon van New York was al tien jaar zijn HEILOO - Na de aftrap van het eerste Natte Voetjes-festival in 2016 stond direct al vast dat dit evenement een jaarlijks vervolg zou krijgen. Met de bijzondere samenwerking tussen zwembad Het Baafje en Stichting Dolfinn heeft Heiloo er een unieke nieuwe happening bij en dit jaar pakken ze het op zaterdag 6 mei nóg grootser aan. Het program ma bestaat uit Baafje's Swipe Off en Kids Fun (11.30 -16.00 uur) en het Natte Voetjes DJ- festival (vanaf 16.00 uur). Titanenstrijd en Kids Fun terrein Het middagprogramma is verder uitgebreid. Zo liggen er nu maar liefst twéé Swipe Off-banen in het diepe bad, samen goed voor meer dan tachtig meter bouncen en slip pen. De kracht van de teams in de leeftijdscategorieën twaalf tot en met zeventien, achttien tot en met vierentwintig en vijfentwintig jaar en ouder zal ook nog meer op de proef gesteld worden door extra opdrachten tijdens de extreme over steek. Het startschot voor de dag wordt gelost door wethouder Rob Opdam en er wordt een heftige tita nenstrijd verwacht! Durf jij de uit daging aan? De deelname is 10 euro per team van vier personen. Ook is er een nieuw 'Kids Fun'- terrein, met supervette springkus sens voor de alles-durvers, aqua bubbles en een heuse Kop van Jut. Kan jij die bel laten rinkelen? De kleinste kids kunnen eendjes van gen, ringen werpen en natuurlijk ballen gooien! De Jeugdbrandweer Heiloo is er ook en zorgt voor een waar waterspektakel met brand- slangspellen. Uiteraard zijn er broodjes, snacks en drankjes ver krijgbaar. De entree is helemaal gra tis. droom en dat is gelukt. Omdat Dennis steeds wil worden uitge daagd, geven wij hem dit jaar een nieuwe positieve 'boost'. We vinden het een uitdaging om hem kennis te laten maken met andere sporten. Met hardlopen is hij al jaren bezig dus dat zou hem onvoldoende 'trig- geren'. De triatlon vinden wij wel uitermate geschikt en ook Dennis ziet het als een mooie uitdaging. Hij traint drie keer per week om de triatlon op een goede manier te kunnen afronden." Dennis heeft er alle vertrouwen in, zo liet hij tijdens de training weten. "Ik doe nu voor de eerste keer alle sporten van de triatlon achter elkaar en ben tevre den. Het is zwaar maar wel goed te doen." Het project is te volgen via de Facebook-pagina 'Dennis heeft een droom'. Tekst: Evert Visser/EJV Mediaproducties Dennis met begeleider Daan. Foto: Stip Fotografie Let's party Om 16.00 uur beginnen de dj's met draaien in de nieuwe festivaltent. Het voelt voor één dag als Curasao in Het Baafje. Een kabbelend zwem bad, ijskoude Desperados in de hand en het zonnetje dat schijnt; dat wordt gegarandeerd Natte Voetjes halen. In de line-up staan natuurlijk Prunk en Sombro en ook Festimi Soundsystem, Linck en Vonder (B2B) en Willem Jansen. Wie viert de vrijheid nu maar één dag? Let's party op 6 mei in Het Baafje! 's Avonds zijn er naast lekkere drank jes ook snacks verkrijgbaar. De toe gang voor het festival is vanaf acht tien jaar en de tickets kosten online 12,50 euro (deur 15 euro). Voor meer informatie, tickets en inschrijven, zie www.nattevoet- jesheiloo.nl. De opbrengst van het Natte Voetjes festival gaat volledig naar Stichting Dolfinn, het goede doel, dat staat voor 'meer leren en genieten voor kinderen met een beperking'.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5