Ant. Duijn J Woonkriebels door De Vereeniging in Limmen? Wij gaan graag met u in gesprek! lang kookpi met deze mooie tijdloze klassieker! Golfen in Heiloo: nu wel heel aantrekkelijk! a lib* Rabobank De golfbaan in Heiloo heeft voor 2017 zijn deuren wijd open gezet. De mogelijkheden om onbeperkt te kunnen spelen zijn drastisch uitgebreid. De Golf- Countryclub Heiloo heeft zich tevens verbonden aan "NHgolft", waardoor het voor leden van andere Noord-Hollandse golfbanen aantrekke lijk is om in Heiloo een uitdagende ronde te komen spelen. Dit geldt vanzelf sprekend ook voor de leden van de golfbaan in Heiloo, die terecht kunnen op een groot aantal banen zoals vermeld op de website van NHgolft.nl. Enkele in het oog springende mogelijkheden tot lidmaatschap van de Golf- Countryclub Heiloo: 1: Startlidmaatschap is één jaar geldig en kost slechts 800, 2: En mocht u lid worden, dan ligt er een mooi welkomstpakket voor u klaar met een korting op de contributie van 150,- EN 6x25 minuten les van één van onze golfpro's, ter waarde van 150,- Het secretariaat van de Golf- Countryclub Heiloo legt u graag alle moge lijkheden voor onder het genot van een kopje koffie. Dus maak snel een afspraak en bel 072 - 505 45 40 Golf Countryclub Heiloo Lagelaan 8 1851 PC Heiloo Tel. 072 505 45 40 omdat het goed moet zijn! TOON Duurzame starterswoningen in Limmen. Een aandeel in elkaar UITKIJKPOST 26 APRIL 2017 Kom naar onze showroom en u zult zien dat 'onze tijdloze klassiekers' niet oubollig en saai zijn. Wij leveren ze al jaren. Bij Ant. Duijn keukens doen we al jaren veel meer, zo kunnen we ook zorgen voor aanpassen van leidingwerk, electra etc. wanden glad stucen wand- en vloertegels aanbrengen wanden en kozijnen afwerken... bij de meeste andere keukenzaken krijg je allemaal verschillende bedrijven over de vloer! I GEWOONI KEUKENS GOEDE KEUKENS, GOEDE PRIJS! Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl Jan Glorie Financieel Adviseur Sonja Stegers Financieel Adviseur Met 'De Vereeniging' komen er 22 starterswoningen bij in Limmen, zie www.devereeniging-limmen.nl. Wij gaan graag met u in gesprek over de ruimere financieringsmogelijkheden voor deze duurzame woningen. En over de Rabo Basishypotheek, een voordelige hypotheek met stevig fundament. rabobank.nl/basishypotheek - (072) 507 33 00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 6