Heilo ^^Kcontact 11 HEILOOi Bouwen en wonen GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Raadslid in beeld MatthiJs de Moel (Heiloo Lokaal) Wie ben je in 5 tot 10 steekwoorden? Wat wil Je voor Heiloo bereiken? Hoe wil je dat realiseren? Heb Je een mooi voorbeeld van een resultaat dat Jouw fractie heeft bereikt? Wat wil Je verder nog delen met de inwoners van Heiloo? Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op {Sjj^ UITKIJKPOST 2 4 MEI 2017 Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Cruijscamplaan 3, WABO17/00814, vergroten woning (nok), ontvangen 11 mei 2017 - Kennemerstraatweg 160, WABO17/00864, slopen en verwijderen asbest van schuur, ontvangen 15 mei 2017 - Laan van Muijs 18, WABO17/00821, plaatsen in-/uitrit, ontvangen 14 mei 2017 Aanvraag niet in behandeling genomen - Raadhuisweg 3a, WABO 17/00000076, herin delen begane grond, verzonden 17 mei 2017 Verleende vergunningen U kunt tegen een verleende vergunning bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". - Ringweg 17, WABO17/00546, bouwen opslag ruimte, verzonden 18 mei 2017 Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval Burgemeester en wethouders maken bekend dat op 5 mei 2017 een kennisgeving in het kader van het Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval is ontvangen van Kok Lexmond BV te Lexmond voor het mobiel breken van materiaal op de locatie Industrieterrein Oosterzij, ter hoogte van nummer 8 in Heiloo. De werkzaamheden vinden plaats in de periode van 27 mei tot en met 26 augustus 2017. De verwachte tijdsduur bedraagt in totaal twee werkdagen. Het Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval bevat onder meer voorschriften ter beperking van geluids- en stofoverlast. Het is niet mogelijk tegen deze kennisgeving bezwaar te maken. Deze dient slechts ter informatie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opne men met een medewerker van de RUD NHN, Dampten 2 te Hoorn, telefoonnummer 088 102 13 00. Hogere waarde Wet geluidhinder Project A9 - Aansluiting Heiloo Burgemeester en wethouders maken bekend dat bij de gemeente Heiloo een verzoek is ingediend ter vaststelling van een hogere waarde voor het project A9 - Aansluiting Heiloo. Het project A9 - Aansluiting Heiloo omvat de realisatie van een aansluiting op de A9 ter hoogte van de Lagelaan in de vorm van een half klaverblad, een nieuwe weg parallel aan de Lagelaan tussen de nieuw te realiseren aansluiting op de A9 en de Kennemerstraatweg en realisatie van een paral lelweg aan de oostzijde van de A9 tussen de nieuw te realiseren aansluiting en de noordelijker gelegen Kanaalweg. Alle wegen, met uitzondering van de 30 km/uur wegen, zijn, op basis van de Wet geluidhinder, voorzien van een geluidzone. Nieuwe geluidge voelige bestemmingen, zoals woningen, welke binnen een dergelijke zone langs een weg zijn gelegen, dienen op een zodanige afstand hiervan te zijn gelegen dat de geluidbelasting niet te hoog wordt (de zogenaamde 'voorkeursgrenswaarde' die de Wet geluidhinder stelt). Uit het akoestisch onderzoek blijkt dat, als gevolg van het wegverkeer op de Parallelweg, Kanaalweg en de nieuwe Lagelaan, een hogere geluidbelasting optreedt, dan de voorkeursgrens waarde van 48 dB zoals aangegeven in de Wet geluidhinder. De geluidbelasting op de gevel van de woningen is, met een geluidbelasting van ten hoogste 55 dB Lden, echter lager dan de in de Wet geluid hinder aangegeven maximale ontheffingswaarde. Burgemeester en wethouders zijn van plan om vanwege de aanleg en het wijzigen van een weg, op grond van artikel 83 en 100 van de Wet geluidhinder en artikel 3.3 van het Besluit geluid hinder, een hogere waarde vast te stellen van ten hoogste 55 dB Lden. De stukken van dit ontwerpbesluit liggen met ingang van 25 mei 2017 gedurende zes weken ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeentehuis van Heiloo, Raadhuisplein 1 te Heiloo; - i n de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Zienswijzen Gedurende de termijn van terinzagelegging kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij burge meester en wethouders. Uw schriftelijke ziens wijze kan worden gericht aan het college van bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze ontwerpbesluit hogere waarde Wet geluidhinder Project A9 - Aansluiting Heiloo'. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met Cor Ouwerkerk; e-mail: corouwerkerk@debuch.nl, telefoon 072 535 67 33. Beeldkwaliteitsplan A9 Aansluiting Heiloo Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van 25 mei 2017 voor een periode van zes weken het ont werp Beeldkwaliteitsplan A9 Aansluiting Heiloo ter inzage ter inzage ligt. Doel van het beeldkwaliteitsplan Het beeldkwaliteitsplan is een aanvulling op de welstandsnota. Het beeldkwaliteitsplan (BKP) heeft betrekking op de nieuwe aansluiting op de A9 ter hoogte van de Lagelaan in de vorm van een half klaverblad, de nieuwe weg parallel aan de Lagelaan tussen van de Kennemerstraatweg aan de nieuw te realiseren aansluiting op de A9 en de parallelweg oostelijk van de A9 tussen de nieuwe aansluiting en de Kanaalweg te Heiloo. Het BKP heeft betrekking op de inpassing, inrichting en vormgeving van de aansluiting. Het gaat onder andere om de volgende onderdelen: kunstwerken, overgangen tussen Rijksweg en het onderliggende wegennet, bermen en weg- meubilair. Inhoud van het beeldkwaliteitsplan Het Beeldkwaliteitsplan voor de aansluiting van de A9 bij Heiloo is een sturend en inspirerend document voor de uitwerking en uitvoering van het ontwerp in de realisatiefase. Het BKP bevat spelregels ten aanzien van de ruimtelijke kwali teit voor de afzonderlijke onderdelen als kunst werken, aansluitingen en wegmeubilair. Het beeldkwaliteitsplan: - vormt een bindend document, vastgesteld als onderdeel van de verschillende bestemming plannen waarbinnen het tracé van de aanslui ting op de A9 valt; - biedt concrete en inspirerende handvatten waarmee ontwerpers aan opdrachtnemers zijde komen tot een goed ontwerp; - vormt het toetsingskader Ruimtelijke Kwaliteit voor de opdrachtgever; - vormt het toetsingskader voor welstand bij aanvraag van bouwvergunningen. Ter inzage Het ontwerpbestemmingsplan ligt van donder dag 25 mei tot en met 5 juli 2017 ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo; - i n de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet - als pdf-bestand op www.heiloo.nl Zienswijzen Gedurende de periode dat het ontwerp beeld kwaliteitsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerp zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onderwerp: Zienswijze Beeldkwaliteitsplan A9 Aansluiting Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Cor Ouwerkerk van het team Plannen en Projecten, telefoonnummer 072 535 67 33 Serieus, positief, integer, precies, schoon, sportief, tikkeltje naïef, soms ongeduldig. Ik ben de politiek ingegaan om mijn werker varing (jeugdgezondheidszorg, thuiszorg) en ervaring in vrijwilligerswerk (o.a. medezeg genschapsraad, scouting en badminton) in te zetten voor het algemeen belang. Daarbij wil ik dat Heiloo een leefbaar dorp blijft voor iedereen. Met name ook voor degene, die het minder heeft en moeilijk de eindjes aan elkaar kan knopen. Met Heiloo Lokaal staan we voor een groen, duurzaam, sociaal beleid. Aandachtspunten voor mij daarbij zijn, duurzaamheid en meedoen (bestrijden van eenzaamheid en armoede), Door mee te denken en te beslissen over zaken, die in de gemeenteraad aan de orde komen. Daarbij wil ik niet wachten tot er voorstellen liggen, maar al eerder in bij voorbeeld klankbordgroepen en andere bij eenkomsten mijn stem laten horen. Daarbij hoort ook het "oor te luisteren leggen" bij hetgeen in Heiloo speelt. Initiatieven van uit de bevolking moeten een kans krijgen als het bijdraagt aan wat heet de "sociale samenhang". Hetgeen bereikt wordt is niet alleen op het conto van één persoon te schrijven. Als partij probeer je met andere partijen tot het beste besluit te komen. Een persoonlijk suc cesje is dat ik via een amendement ervoor heb kunnen zorgen dat drie verenigingen niet zonder subsidie bleven zitten, omdat ze een jaar eerder te laat waren met het indie nen van hun aanvraag. Ook hebben we in Heiloo een referendum verordening tot stand gebracht hetgeen het arsenaal aan inspraakmogelijkheden en bur gerparticipatie heeft vergroot. Het is van groot belang dat je zo lang mogelijk lichamelijk en geestelijk actief blijft. Dat verlengt je levensduur en verhoogt de levensvreugde. Veel bewegen en sporten en meedoen met activiteiten is daarom van het grootste belang. Heiloo biedt daartoe veel mogelijkheden en mocht je iets missen, laat het me dan weten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11