27 en 28 mei: Kunst in de Bollenschuur IVN-wandelingen op de Westert en de Bleek Expositie Historische Vereniging Oud-Akersloot Taizé-projectkoor in Limmen REGIO 19 I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Isis ondermode wordt Isis Bodyfashion Eerst langs Pauw recreatie en dan: op naar de camping! UITKIJKPOST 2 4 MEI 2017 Expositie bij de voormalige bollenschuur. Aangeleverde foto ALKMAAR - Isis bodyfashion werd in 2000 gestart en bestaat 25 mei aan staande zeventien jaar! Daphne Steenvoorden neemt nu het familiebedrijf van haar moeder over en vindt dit een goede gelegenheid om de huis stijl na zeventien jaar een frisse look te geven. De winkel en het logo zijn daarom in een nieuw jasje gestoken.maar aan de bekende merken en het persoonlijk advies verandert niets. U kunt dus bij IBF terecht voor uitgebreide collectie's nacht-, been-, bad- en ondermode en natuurlijk het opmeten van de juiste maten. U kunt gratis voor de deur parkeren! Volg ons ook op Facebook of bekijk de website voor meer informatie: www.isisbodyfashion.nl. getoond van Ellen Boots. Ook is er een demonstratie beeldhouwen. Het kunstzinnige geheel wordt muzi- AKERSLOOT - Tijdens het weekend van zaterdag 27 en zondag 28 mei exposeren kun stenaars uit Akersloot en omstreken met hun meest recente werkstukken in en om de voormalige bollenschuur aan de Buurtweg 49 in Akersloot. Voor de expositie van 2017 is een fraaie variatie aan kunstwerken, objecten en muziek geselecteerd. Gerda Velzeboer vervaardigde weer een nieuwe collectie kera miek voor de expositie. Daarnaast worden schilderijen geëxposeerd van Vera Kramer, Lenie Verduin, Willy Min, Ineke Mink, Ank Zwerver (met zijde), Rein Roorda, Kees Glorie (op hout) en Bea Hageman met mandala's. Glas in lood van Lucia Admiraal. Keramiek van Joop Koopman, Ada Aukema, Renate Haanappel en bronzen beelden van Johanna Schoon-Appelman/Carin Blokker-Borst zijn in het geheel ver weven. Om het aanbod compleet te maken worden beeldhouwwerken kaal begeleid door Annet Klijnstra en Marion Jager op de trekhar- monica en Ingrid Rookhuijzen op accordeon. De openingstijden van de expositie zijn van 11.00 tot 17.00 uur. Zaterdagochtend om 11.00 uur wordt de expositie officieel geopend door Esther Hollenberg. HEERHUGOWAARD - Met het Hemelvaartsweekend en Pinksteren voor de deur gaat ook het kampeerseizoen weer van start. Alvast voorproeven van het komende vakantieseizoen. De campings zijn er helemaal klaar voor en wat is er lekkerder dan een paar dagen gezellig van de buitenlucht te genieten. Zeker als dit ook nog gecombineerd wordt met bijvoorbeeld een bezoek aan een gezellig dorpscentrum of een sport- of muziekevene ment. Voor wie nog niet zover is en zijn of haar kampeeruitrusting com pleet wil maken, is er ook een goed alternatief om in de juiste kampeer- stemming te komen. Bij Pauw recreatie staat tijdens Hemelvaartsdag en 2de Pinksterdag alles in het teken van het opstartende kampeerseizoen. Of u nu op zoek bent naar een nieuwe of occasion caravan, een leuk vakantietentje of een paar nieuwe wandelschoenen, u vindt bij Pauw een enorm assortiment op het gebied van kamperen en buitenleven. Pauw recreatie is gevestigd aan de Caravanboulevard in Heerhugowaard en er is ruime, gratis parkeergelegenheid. Pauw recreatie, Pascalstraat 3, Heerhugowaard. Website: www.pauwrecreatie.nl. EGMOND-BINNEN - IVN-gidsen verzorgen elke laatste woens dag van de maand wandelingen door het PWN-duingebied. Deze zijn tussen 19.00 tot 21.00 uur. De volgende wandelingen zijn op 31 mei, 28 juni, 26 juli en 30 augus tus. De gids vertelt u over de cul tuurhistorie, landschap en beheer, flora en fauna, en over de werk zaamheden die door PWN in het gebied zijn uitgevoerd. Er kunnen maximaal twaalf mensen mee, die zelf voor een duinkaart dienen te zorgen. Aanmelden is noodzakelijk via 072-5334948 (Cocky van Engen). De IVN-bijdrage is 2,50 euro. Vanwege de aanwezigheid van teken wordt dicht schoeisel en bedekkende kleding aanbevolen. De wandeling start om 19.00 uur op parkeerterrein PWN aan de Oude Schulpweg in Egmond-Binnen (naast restaurant Nieuw Westert). LIMMEN - Houdt u van zingen en spreken de vierstemmige Taizé-acclamaties u aan? Kom dan naar de speciale Taizé- projectkoorrepetitie op maan dagavond 29 mei vanaf 20.00 uur in de Corneliuskerk in Limmen. Ook voor niet-koorzangers is het mogelijk mee te doen en de vierstemmige acclamaties in te studeren. Dit kan samen met het Liturgische koor dat daarbij gaat helpen. Deze repetitie is ter voorbe reiding van de altijd begeesterende Pinksterzaterdagviering op 3 juni om 19.00 uur. Maar ook als u niet naar de Pinksterviering wilt of kunt, bent u welkom op maandagavond 29 mei. De repetities staan onder leiding van Peter Rijs, de inspire rende dirigent-organist/pianist van de Corneliusparochie. Tip: geef uw naam en adres door, dan krijgt u tegen die tijd nog een herinnering toegestuurd. E-mail naar: pastor@corneliuskerk- limmen.nl. AKERSLOOT - Tot eind augustus is in Bibliotheek Kennemerwaard (locatie Akersloot) een expositie van oude foto's te zien van groeps portretten van leerlingen en leerkrachten van de Akerslootse scholen. De oudste foto stamt uit 1920 en de nieuwste uit 2002. De Historische Vereniging Oud Akersloot maakte weer een mooie selectie uit hun rijke beeldbank, ditmaal van groepsfoto's van leerlin gen en leerkrachten van de scholen. Kent u alle namen uit uw school tijd nog? Niet van alle personen op de foto's is bekend wie het zijn. Bezoekers worden daarom uitge nodigd om de ontbrekende namen bij de foto's aan te vullen. Tijdens openingstijden van de bibliotheek in Akersloot is deze expositie te zien in het Historisch Informatiepunt. Kijk ook op www.oudakersloot. nog veel meer foto's over Akersloot nl. Onder het kopje beeldbank zijn en haar inwoners te bewonderen. HVOA-leerkrachten Johannesschool 1993 - 1994. Aangeleverde foto Jaarlijkse zangactiviteit op weg naar Pinksteren o.l.v. Peter Rijs. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 19