De Paulusschool door naar de volgende ronde SPORT 23 Terriërs meisjes C-5 kampioen De Terriers MB3 kampioen op alle fronten GASTEN Laatste Klaverjasdrive en Keezdrive HSVJO13-4 is kampioen Meervogels JO17-2 kampioen Vul een schoenendoos met schoolspullen en cadeaus voor een kind in een ontwikkelingsland. r UITKIJKPOST 2 4 MEI 2017 V.l.n.r.: Kees, Julian, Marc, Lars, (Micha erachter) Milan, Teun (coach opa Nico erachter), Luca, Jelle, Daan (erachter coach opa Jan). Vooraan: supporter Wieger, Casper, Steven en Luuk. Aangeleverde foto HEILOO - V.l.n.r.: Lotte (vervanger voor afwezige Lieke), Amber, Liefke, Julia, Florien, Roos, Ezra, Veerle, Annemijn en op de voorgrond Lydia, Elise en Aranka vieren hun overwinning met champagne. Aangeleverde foto HEILOO - Op de eerste warme zomerdag van mei werd de derde ronde van het schoolvoet- baltoernooi in Heerhugowaard gespeeld. De jongens van de Paulusschool moesten eerst aantreden tegen het schoolteam van 't Prisma. Een sterk team waarbij de Paulus het druk had met het verdedigen van een paar sterke spelers. Deze wedstrijd werd met 0-0 afgesloten. De coa ches zorgden voor wat verfrissing en een peptalk zodat de jongens weer fit aan de volgende wedstrijd konden beginnen. Dat was tegen de Kardinaal de Jong-school deze werd met 2-0 gewonnen. In de wedstrijd tegen de Bareel werden meer doel punten gescoord, eindstand 5-1. De Paulus mocht als poulewinnaar het in de halve finale opnemen tegen de Pater Jan Smit-school. Een leuke halve finale, waarin Kees Smit de openingstreffer scoorde. Daarna werd er wat rustiger gevoetbald en was de Paulus de sterkere partij, eindstand 3-1. Op naar de finale tegen obs de Meander uit Assendelft. De strijd ging gelijk op, maar in de tweede helft was het de Meander die een mooi doelpunt scoorde. Daarna zette de Paulusschool alles op alles en in de een na laatste minuut schoorde Micha Allis de gelijkma ker. Door de vermoeidheid, het zeer warme weer en de blijdschap pinkte hij een paar traantjes weg. Na het laatste fluitsignaal was de stand gelijk. Strafschoppen moesten uit maken wie uiteindelijk de winnaar werd. Helaas scoorden de Meander er meer, maar wat de jongens toen nog niet wisten was dat beide fina listen sowieso door waren naar de volgende ronde. Op 7 juni gaan de jongens naar Uithoorn voor de volgende ronde van het schoolvoetbaltoernooi. Gefeliciteerd, jongens! HEILOO - MB3 werd afgelopen zaterdag na een 0-4-overwinning uit bij Abcoude kampioen van de vierde klasse. Een prachtige prestatie, maar vooral waardering voor de sportiviteit, vriend schap en hoe ze met elkaar omgaan. Hieraan kunnen heel veel professionals een voorbeeld nemen. Het kampioensteam: Fleur Zick, Marijn Visser, Milou Trenning (aanvoerder), Carlijn Smit, Noah Rozing, Roos Otte, Rosanne Mulder, Iris Moorman, Puck Levering, Hilde Lammerts, Denise Koppes, Meike Jongen, Marit Huibers, Lauryn de Haas, Ilse Baars en Petra Haverman (trainster). Aangeleverde foto AKERSLOOT - Het wordt weer gezellig in Akersloot. De laatste klaverjasdrive van seizoen 2016/2017 staat gepland op zaterdag 27 mei. Tevens wordt er die avond een keezdrive georganiseerd. De aanvangstijd voor het keezen is 19.30 uur. Opgeven hiervoor kan via keezenakersloot@outlook.com of via 0251-312866. De keezdrive wordt weer georganiseerd door Bianca en Martijn en wordt gespeeld met officiële keezborden. Er worden vijf rondes gespeeld. Koffie/thee en hapjes worden geserveerd. Opgeven voor het klaverjassen kan via info@vriend- schapakersloot.nl of 0251-312866. Het klaverjassen begint om 20.00 uur. Voor beide drives zijn prijzen te winnen. Naast de drive vindt er ook altijd een superverloting plaats waar nog meer prachtige prijzen te winnen zijn. Locatie: café De Vriendschap, Kerklaan 18 in Akersloot. HEILOO - HSV JO13-4 werd onlangs kampioen. V.l.n.r. boven: Robin, Marcus, coach Hans, Sem, Stern, Tim, Daan S. en Sam. V.l.n.r. beneden: Stijn, Daan M., Daan L., Lucas, Freek en Hugo. Gefeliciteerd, mannen! Aangeleverde foto AKERSLOOT - De jongens van JO17-2 zijn kampioen geworden van de vierde klasse in de najaarscompetitie. De JO17-2 stond vrijwel de hele competitie aan kop. De mede concurrenten deden er alles aan om de koppositie over te nemen, maar hebben het niet vol weten te houden. Aangeleverde foto www.edukans.nl/schoenmaatjes KX edukans schoenmaatjes cadeau Een 3 van tot Wind

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 23