VDK Vastgoed Living Statues Festival biedt vossenjacht voor kinderen Dirigent neemt afscheid van Eensgezindheid Anne Thung en Alida Wijsma exposeren in het Trefpunt BEDRIJF BELICHT Geen krant ontvangen? 5 Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) UITKIJKPOST 2 4 MEI 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. De Droogmakerij 31B, 1851 LX Heiloo. Informatie: 0251-672569, info@vdkvastgoed.nl, www.vdkvastgoed.nl. HEILOO - Steeds meer ondernemers kiezen voor vestiging in een van de bedrijfsverzamelgebouwen van VDK Vastgoed op Boekelermeer-Zuid in Heiloo. De verkoop van het derde bedrijfs verzamelgebouw is reeds gestart en de eerste panden zijn reeds verkocht of verhuurd. De belangstelling is overweldigend. Zij die er alles over weten, zijn Nathalie Beentjes en Rob van de Kamp. Laatstgenoemde is de drijvende kracht achter VDK Vastgoed, voortge vloeid uit jarenlange ervaring binnen hun aannemersbedrijf. "Door onze ervaring en flexibele relatie met zowel het aannemersbedrijf als exter ne relaties, zijn wij in staat om onze opdrachtgevers een totaalpakket in vastgoed aan te bieden", begint Rob van de Kamp. Samen met Nathalie Beentjes wijdt hij uit over de nieuwste plannen aan De Droogmakerij. Plaats van handeling is een opvallend sfeervolle kantoorruimte aldaar, die haast huiselijk aandoet. "In 2012 startten we hier met fase 1, vorig jaar was de oplevering van fase 2 en de bedoeling is om begin 2018 de derde fase op te leveren." Korte lijnen Het nieuw te realiseren bedrijfsverzamelgebouw telt straks zestien units van diverse afmetingen, uiteenlopend van 93 tot 978 vierkante meter. Er bestaat al belangstelling bij meerdere ondernemers. "Voordeel is dat wij als kleine organisatie via korte lijnen snel kunnen schakelen tussen onder nemer en andere betrokkenen", vervolgt Van de Kamp. "Daarbij pakt onze expertise samen met een uitgebreid netwerk voor alle partijen prima uit. Als een geïnteresseerde zich bij ons meldt, maken we een afspraak om samen alle wensen en mogelijkheden door te spreken. Bijkomend voordeel is, dat er al twee bedrijfsverzamelgebouwen staan. Zo kunnen we altijd wel ergens aankloppen, om gelijk de gehele bedrijfsruimte te doorlopen en te bekijken. Daarmee krijgt iemand meteen een duidelijk beeld van het object." Legio mogelijkheden Zowel de reeds gevestigde als voor fase 3 geïnteresseerde ondernemers tonen zich content met de legio mogelijkheden die de panden aan De Droogmakerij bieden. "Het zijn hoogwaardige bedrijfsverzamelgebouwen, die door de eigentijdse bouwmethode en hoge isolatiewaarden volledig klaar zijn voor de toekomst", vertelt Nathalie Beentjes. "Daarbij leidt onze ervaring met ontwikkeling en bouw vaak tot een praktische invulling van iemands wensen, waarbij mensen vaak blij verrast zijn. Eventueel nemen wij al het geregel van a tot z op ons, waarmee we een ondernemer volledig ontzorgen en hij of zij zich op de eigenlijke werkzaamheden kan blijven focussen." Synergie Het advies van VDK Vastgoed gaat verder dan elders vaak het geval is. "Zo komen we regelmatig met ideeën waar klanten zelf nog niet bij stilstonden. Van de meest praktische inrichting van werkplaats en/of magazijn tot aan gename ambiance in de kantoorruimte; wij denken over alle facetten mee, om samen tot de best passende oplossingen te komen. Of iemand het nou uiteindelijk zelf gaat regelen of alles door ons laat verzorgen en slechts de sleutel wenst om te draaien, iedereen kan hier naar behoren werken. Nu al bestaat een welkome wisselwerking tussen diverse gevestigde onder nemers. Dat zijn er na voltooiing van fase 3 ruim vijftig, wat gegarandeerd tot een gestaag groeiende synergie leidt. Rob van de Kamp bouwt verder aan de toekomst op De Droogmakerij. HEILOO - Na de concertevalu atie van het Voorjaarsconcert heeft dirigent Alwin van Halm van muziekvereniging Eensgezindheid uit Heiloo besloten om zijn functie neer te leggen. Ondanks dat er een mooi concert is gegeven, was er toch een verschil van inzicht met het bestuur over hoe het een en ander in de concertvoor bereiding aangepakt moest worden. Dirigent Jeroen Drenth is na dit besluit benaderd om de invaldi- recties tot de zomerstop te verzor gen. Jeroen was blij verrast omdat het zijn grote wens was om na vele jaren Eensgezindheid Heiloo weer te mogen dirigeren. Dit is het orkest waar hij ooit als jonge student van het conservatorium Alkmaar met dirigeren begon. Jeroen is momenteel ook dirigent bij Olympia Con Brio Monnickendam, Apollo Den Oever, Bergens Harmonie en KAMV Amersfoort. De invaldirecties zijn tot zomerstop. In de tussentijd wordt een procedure opgestart om te kijken welke dirigent het beste bij Eensgezindheid past. Bron: Beatfm HEILOO - Ook kinderen ver maken zich op zaterdag 27 mei prima tijdens het Living Statues festival in hartje Heiloo. Wat is er leuker dan meedoen aan de vossenjacht? De deelnemertjes zoeken de tien levende standbeelden op rondom de Witte Kerk, in 't Loo en in de diverse restaurants. Ze noteren op een formulier waar deze standbeel den staan. Ook geven ze ieder stand beeld een zelfbedachte naam. De bedenkers van de meest originele namen komen in aanmerking voor leuke prijsjes. Het deelnameformu lier met iets lekkers is verkrijgbaar in de kraam tegenover de bakker en de slager in winkelcentrum 't Loo. De levende standbeelden verba zen niet alleen uw kinderen op hun geheel eigen wijze. Ook hun ouders genieten hier zeker van! Het festival duurt van 11.00 tot 16.00 uur. Aangeleverde foto HEILOO - Anne Thung en Alida Wijsma exposeren hun schilde rijen in het Trefpunt. Dat doen zij tot en met 24 juni. Anne Thung schildert al sinds haar kindertijd. Haar vader was reclametekenaar, dus er was altijd verf en papier in huis. Zowel thuis als later op school werd zij gesti muleerd in haar hobby. In de jaren zestig tot en met negentig had zij geen penseel in handen. Pas in 1993, tijdens haar wereldomzeiling, heeft Anne haar hobby weer opgepakt. Tijdens het zeilen schilderde zij uitsluitend aquarellen, dat was het gemakkelijkste medium op de boot. In 2007 was zij weer terug op vaste grond, en begon zij met acrylverf bij Artiance. Twee jaar later ont dekte zij Tintoretto. Daar hebben Anne en Alida elkaar leren kennen. Anne heeft geen voorkeur voor een bepaalde techniek en vindt elke opdracht even uitdagend. Wel merkt zij dat zij bij het acryl- en olieverf schilderen steeds meer wordt aan getrokken tot het abstraheren van het onderwerp. In deze technieken werkt zij het liefst met paletmes. Alida Wijsma vroeg Anne samen met haar te exposeren. Alida begon in 2010 bij Tnteretto, eerst met teke nen en daarna gemengde technie ken. Zij leerde veel, vooral om te kijken. Licht, donker, niet oordelen maar werken en je laten inspireren door je materiaal is het motto van Alida. Bij het zoeken naar een goede compositie volgt zij vooral haar gevoel. Alida maakt graag portret ten, niet zozeer fotografisch, maar wel met veel kleur, schaduw, licht en donker. In het schilderen heeft zij haar passie gevonden en Alida probeert haar gevoel in haar werk te uiten. Anne en Alida nodigen een ieder uit om hun werk te komen bekijken in het Trefpunt. Adres: Abraham du Bois-Hof 2 in Heiloo. Telefoon: 072-5331297. Schilderij van Anne Thung. Aangeleverde foto Rob van de Kamp Foto: Arjan Hoogvorst Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5