De Hanswijckers spelen Footloose in De Beun Albert Heijn 't Loo bezoekt de Loet Peuter- en kleuteractiviteiten in bibliotheek Heiloo The Story of Simoi Garfunkel j Collecteweek Epilepsiefonds I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Ren komt vanuit de grote stad in het kleine dorpje wonen en hij komt er al snel achter dat er voor de jeugd nogal wat leuke dingen verboden zijn in het dorp. Lukt het Rem om de wetten die dansen en moderne muziek verbieden aan te vechten? KORTOM Uitprobeeractie blokfluitlessen 'The Sound of Silence' in Witte Kerk Heiloo Gouden Dag voor Heiloose ouderen H.O.V. eert Jos Groot UITKIJKPOST 2 4 MEI 2017 HEILOO - Musicalvereniging De Hanswijckers uit Egmond neemt u op 9 en 10 juni tijdens de musical 'Footloose' mee naar het kleine plattelandsdorpje Bomont. Het team van De Hanswijckers is er ook dit jaar weer in geslaagd een eigen én moderne musical neer te zetten voor jong en oud. De voorstellingen vinden plaats op vrijdag 9 juni om 20.00 uur en op zaterdag 10 juni om 15.00 uur en om 20.00 uur in theater De Beun in Heiloo. Meer informatie over De Hanswijckers en over de kaartverkoop kunt u vinden op www.hanswijckers.nl. HEILOO - Blokfluit is voor velen een prachtig solo- en samen spelinstrument. Daarnaast is het ook ideaal voor kinderen die later een ander blaasinstru ment willen bespelen en voor mensen met longproblemen. Volwassenen en kinderen vanaf vijf jaar leren bij Spelenderwijs Muziek al jaren met veel plezier mooi en goed blokfluit spelen bij gediplomeerd en ervaren blokfluitdocente Daniëlle de Ruijter. Geïnteresseerd? In juni krijgt u vier privélessen blokfluit voor maar 25 euro, inclusief leenfluit (sopraan of alt)! Wilt u op deze manier vrijblijvend de blokfluit (her)ontdekken, kijk dan op www.spelenderwijsmu- ziek.nl of bel voor een afspraak 06-18360486. HEILOO - Na een uitverkochte voorstelling in de Witte Kerk in maart krij gen de liefhebbers van de muziek van Simon Garfunkel op zaterdag 27 mei alsnog de gelegenheid de voorstelling 'The Sound of Silence' mee te maken. De aanvang is om 20.00 uur, de zaal is open om 19.15 uur. Joost Botman en Niels Van der Gulik vertellen en zingen op onnavolgbare wijze - met songs, verhalen en beeld - het verhaal van de twee jongens uit New York die uitgroeiden tot het meest succesvolste muzikale duo aller tijden. Zij nemen het publiek mee op een muzikale reis naar de roerige jaren zestig en zeventig: de weg naar succes, de botsingen tussen de twee muzikanten, hun 'split-up' en het legendarische concert in Central Park in 1981. Onder meer The Boxer, Mrs. Robinson, Bridge over Troubled Water, Cecilia en The Sound of Silence komen voorbij. Joost en Niels vinden elkaar als een vanzelfsprekendheid in hun muzikale spel. Hun minutieuze afstemming spat er vanaf bij de up-tempo nummers. Bij de breekbare songs bezorgen ze het publiek kippenvel. Joost Botman verzorgt zang en gitaar, Niels van der Gulik de zang, en Bert Schipper de percussie. Toegang: 15 euro. Reserveren of meer informatie? Stuur een e-mail naar kaartverkoop@kunstgetij.nl of bel 06-50584308. Kaarten zijn ook aan de zaal verkrijgbaar zolang de voorraad strekt. Zie ook www.kunstgetij.nl. HEILOO - Naar IJmuiden rijden om lekker een visje te eten. Het idee kan zomaar ontstaan en voor u het weet zit u in de auto voor een gezellige mid dag. Maar bent u bejaard en niet mobiel, dan is het een ander verhaal. Zo'n uitstapje wordt dan een DAG UIT met hoofdletters. Langs de sluizen naar IJmuiden Gouden Dagen Heiloo zet zich in om ouderen dit soort onvergetelijke momenten te geven. Afgelopen vrijdag sloot de Rabobank zich aan met medewerkers en middelen om de wens van een grotere groep senioren te realiseren. In dit geval ging het inderdaad om een dagje IJmuiden. Twaalf oudere dorpsgenoten werden 's ochtends thuis opgehaald. Met een rolstoelbus, een gewoon busje, een taxi, de RaboCamper en een Rabo personenauto reed er een stoet via de sluizen naar IJmuiden. Daar stond accordeonspeler Henk Kerssens uit Akersloot klaar om er ook in muzikaal opzicht een feest van te maken. En een feest werd het. Er werd gelachen, gezongen, en natuurlijk heerlijk gegeten en gedronken. Een gouden dag waar nog lang over nagepraat gaat worden. Wenskaart Heeft u een wens die Gouden Dagen Heiloo misschien kan vervullen? Bij het Trefpunt (stichting Welzijn Heiloo) ligt een wenskaart voor u klaar. U kunt hiervoor ook bellen naar 072-5331297. Tip: volg Gouden Dagen Heiloo op Facebook om te zien hoe zij onze ouderen verrassen. HEILOO - In de week van 29 mei tot en met 3 juni gaan ruim vijfentwintigduizend vrijwilligers op pad om huis aan huis te col lecteren voor het Epilepsiefonds. De opbrengst van de collecte is bestemd voor onder andere wetenschappelijk onderzoek en voorlichtingsactiviteiten. In Nederland leven 120.000 men sen met epilepsie. Zij kunnen onverwachts een epileptische aanval krijgen: een plotselinge, tijdelijke verstoring van het elek trisch evenwicht in de hersenen. Epilepsie is nog niet te genezen. Wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaken van epilepsie is daarom van groot belang. Het Epilepsiefonds financiert onder zoeken die genezing dichterbij brengen. Aangeleverde foto HEILOO - Medewerkers van Albert Heijn 't Loo bezochten vorige week woensdagochtend bewoners van Woonzorgcentrum De Loet. Ze verwenden alle bewoners met een heerlijke vers gebakken koek en een prachtige bos bloemen. De bewoners zijn niet altijd meer in staat om in de winkel langs te komen. Vandaar dat de rollen dit keer waren omgedraaid en Albert Heijn naar de bewoners ging. Albert Heijn spreekt over een prachtige ochtend waarvan de winkelmede werkers van Albert Heijn 't Loo en de bewoners ontzettend genoten. Bewoner van de Loet met een medewerkster van de Albert Heijn. Aangeleverde foto Jos met zijn oorkonde en bloemen. Aangeleverde foto HEILOO - De bibliotheek van Heiloo heeft een aantal leuke peuter- en kleuteractiviteiten op het programma staan: van een voorleesfeestje tot een hele dag spelletjes spelen. Peuterochtend De laatste vrijdag van de maand mei (26 mei 10.30 tot 11.30 uur) organiseert Bibliotheek Heiloo een Peuterochtend. Een gezellige ochtend rond boeken voor kinde ren van twee tot vier jaar (en hun ouders/oppas). Speelgoedparcours Iedere laatste zaterdag van de maand kunnen kinderen de hele dag (27 mei, 10.00 tot 14.00 uur) spelen tijdens het maandelijkse Speelgoedparcours. Voor alle kinde ren ligt de gratis strippenkaart van de speelotheek klaar. Kom ook! Voorleesfeestje Op woensdag 7 juni geeft Bibliotheek Heiloo een voorlees- feestje. Het feestje begint om 14.30 uur en duurt tot ongeveer 15.15 uur. Alle kinderen van drie tot zeven HEILOO - Tijdens de algemene ledenvergadering van de Heilooër Operette Vereniging werd Jos Groot door voorzitter Cees van Weert in de bloemetjes gezet ter gelegenheid van zijn vijfentwintig jarig lidmaatschap. Ook nam hij een fraaie oorkonde in ontvangst. Alles bij elkaar goed voor een brede glimlach op het gezicht van Jos, getuige de foto. jaar zijn van harte welkom. Deze keer wordt voorgelezen uit het mooie prentenboek Pad en Ko van Anita Luik. Na het voorlezen wordt er natuurlijk nog even geknutseld en/of getekend. Aangeleverde foto (OJï (ttefr!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 7