Open dag Natuurtuin Egmond-Binnen Vier bomen vernield op 't Kieftenland Reünie zuivelfabriek De Vereeniging en Ecomel Expositie bij Fysiotherapie Donkers, Waal en Hilbers Zeer geslaagd Megategel- toernooi bij Dojo 't Loo Acht medailles voor Tios-turnsters REGIO/SPORT 71 13 Gemeente doet aangifte: Deze bestaat uit een duintuin, een bloemenweide, twee poelen/vijvers en een vogelbosje. Het is omsloten door windsingels. Verder zijn er een insectenhotel en een vogelkijkhut te vinden. Eenmaal in de tuin waant u zich ver van de buitenwereld. De Natuurtuin is bijna een hectare groot en is via gemaaide paden toe gankelijk. Hierdoor kunt u de vele wilde planten en vlinders, vogels en insecten van dichtbij bewon deren. In dit weekend mag u hier vrij rondwandelen of rondgeleid worden. Wilt u meer weten over de ontwikkeling van een natuur- 1 KORTOM Harmonie Excelsior gast Cornelisparochie LIMMEN - De gemeente Castricum deed onlangs aan gifte van het vernielen van vier bomen aan 't Kieftenland in Limmen. De bomen waren ver giftigd. pifeL itSÈL, HH Kampioenen HZV 1 promoveert naar eerste divisie UITKIJKPOST 2 1 JUNI 2017 EGMOND-BINNEN - U kunt zaterdag 24 en zondag 25 juni de Natuurtuin van Cees en Ria Baart in Egmond-Binnen bezich tigen. LIMMEN - Na een bestaan van honderdelf jaar heeft de fabriek haar poorten gesloten. In al die jaren werkten vele (jonge) men sen in de fabriek. Veel van de oud-medewerkers koesteren leuke en warme herin neringen aan hun fabriekstijd. De fabriek staat nu leeg en wordt in juli gesloopt om plaats te maken voor woningen voor jonge Limmers. De familie Zomerdijk was al die jaren verbonden aan de fabriek en wil graag met alle oud-medewerkers herinneringen ophalen en hen de gelegenheid bieden de fabriek nog een keer van binnen te bekij- tuin of het beheer ervan? Cees en Ria Baart vertellen u er graag over. De Natuurtuin is open van 10.00 ken. Zondagmiddag 25 juni gaan de deuren van Dusseldorperweg 40 in Limmen van 14.00 tot 18.00 uur nog één keer open voor alle mensen die ooit in de fabriek gewerkt hebben. Wilt u erbij zijn? Stuur dan een bericht naar hildezomerdijk@gmail.com. Zie ook de facebookpagina: zuivelfabriek De Vereeniging Ecomel. Foto: via Google.nl tot 17.00 uur. De entree is gratis. Het adres is Doelen 25 in Egmond- Binnen. LIMMEN - De Cornelisparochie in Limmen heeft zaterdag 17 juni Harmonie Excelsior als gast in de kerk. De parochie viert dan eveneens het zestigjarig huwe lijksjubileum van Klaas de Goede en Tiny Dekker. De viering begint om 19.00 uur. Verder meldt de Cornelisparochie dat de zondag ochtendvieringen voortaan star ten om 9.00 uur en niet meer om 10.00 uur. Bekijk www.corneliuskerk- limmen.nl voor foto's, filmpjes en meer informatie. Het feit dat de bomen geen blad hadden, maakte duidelijk dat er iets met ze aan de hand was. Onderzoek wees uit dat ze geïnjec teerd zijn geweest met een giftige stof. Vooralsnog blijven de bomen staan. Op dit moment leveren ze geen gevaar op. Als definitief blijkt dat ze niet meer herstellen, gaat de LIMMEN - Vrolijke en kleur rijke schilderijen van Sandra Strijk zijn tot en met augustus te zien bij Fysiotherapie Donkers, Waal en Hilbers, gevestigd aan de Zonnedauw 4 in Limmen. Deze kunt u tijdens de openingsuren van de praktijk bekijken. Dat kan van maandag tot en met vrijdag van 7.30 uur tot 18.00 uur. Meer werk van Sandra is te zien op www.sanstri- art.nl. gemeente Castricum ze vervangen. Onduidelijk is wie de dader is van deze daad. De gemeente neemt het hoog op. Wethouder Rob Schijf: "Onvoorstelbaar dat iemand zoiets doet. Bovendien gaat het hier om bomen die deel uitmaken van een langere rij en dat beeld is nu door broken. Dat is eeuwig zonde. We hebben aangifte gedaan omdat we dit niet over onze kant willen laten gaan en ook om de schade te kunnen verhalen als er een dader gevonden wordt." Bron: gemeente Castricum Schilderij van Sandra Strijk. Aangeleverde foto Natuur 'ver dan de buitenwereld'. Aangeleverde foto F1 Meervogels '60 AKERSLOOT - De handbaltoppers van F1 Meervogels in Akersloot zijn kampioen. De meiden zijn klaar voor het echte werk, volgend jaar op groot veld. De jeugd heeft de toekomst! Meidenteam TV Het Vennewater HEILOO - Tijdens de landelijke voorjaarscompetitie won het meidenteam van Tennisvereniging Het Vennewater al hun wedstrijden. De dames zijn daarom kampioen. M8E4 van de Terriërs HEILOO - Een kampioensbericht van de M8E4 van de Terriërs in Heiloo. Deze jonge dames werden dit seizoen kampioen. Zie www.uitkijkpost.nl voor de foto's. HEILOO - Ondanks het mooie weer en Vaderdag verschenen maar liefst tweehonderdvijftien kinderen van vierentwintig jud overenigingen uit heel Noord Holland op de judomat bij Dojo 't Loo om mee te doen aan het Megategeltoernooi. Het was alweer de dertiende editie van dit toernooi voor begin nende wedstrijdjudoka's met een witte, gele of oranje band. Op spor tieve wijze aangemoedigd door coaches en familieleden streden de kinderen fel om de prijzen. Met heel veel lachende gezichten en een enkele traan werden wazari's en ippons gescoord met af en toe hele fraaie heupworpen, beenworpen en houdgrepen. Zelfs door kinde- ren die nog nauwelijks wedstrij dervaring hebben, maar daar is dit toernooi nou juist voor bedoeld. In ieder geval gingen deelnemers met een beker of fraaie herinne ringsmedaille naar huis. Sponsor Megategel Heemskerk had met het warme weer nog een extra verras sing voor alle deelnemers: een bon voor een heerlijk gratis ijsje van de ijsboer. Van de zesenveertig judo ka's van Dojo 't Loo haalden maar liefst zevenentwintig kinderen een prijs. Simon Verbeek, Jesse Molen, Joost Jonker, May Witjes, Celine Kleijmeer en Denise Otto gingen met een fraaie eerste prijs naar huis. Verder waren er elf tweede prijzen en tien derde prijzen. Een uitgebreid fotoverslag van het toernooi is te zien op www.dojotloo.nl Celine Kleijmeer in een verbeten strijd met clubgenoot Victor Hoogeveen. Foto: Fred Stevenson LIMMEN - Afgelopen zaterdag turnden de Tios-turnsters uit Limmen hun laatste wedstrijd. Elke turnster mocht uitkomen op twee toestellen naar keuze. Bonna Mooij en Julia Jonker turn den op hun favoriete onderdeel: de sprong. Zij wisten daar uitstekend te scoren. Goud was er voor Bonna en brons voor Julia. Ook Mei lou Fontein had goed gekozen want zij behaalde zilver op brug en brons op sprong. De instapmeisjes Britt Goossens, Kim de Wit en Linde v.d. Bosch kozen voor brug en balk. Op brug wisten zij achtereenvol gens het goud (Britt), zilver (Kim) en brons (Linde) binnen te slepen. Jorieke Visser koos voor vloer en sprong en viste helaas bij beide onderdelen net achter het net (4de). Als laatste wist Jill Leyen nog het brons te veroveren op sprong. Een goede medaillewinst dus voor TIOS. Nog een maand doortrainen en dan gaat de vakantiestop in. Jonge turnsters presteren goed. Aangeleverde foto HEILOO - Het eerste team van HZV 1 won onlangs met 7-5 de zeer spannende promotiewed strijd tegen Kawin 1. Het team pro moveert volgend seizoen voor de eerste keer in de historie naar de eerste divisie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 13