Heiloo contact 10 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Wijziging Raadslid in Beeld Jan Valkering, raadslid voor HEILOO 2000 Wat is een mooi voorbeeld van de resultaten welke door de fractie zijn bereikt. Volg ons op UITKIJKPOST 5 JULI 2017 Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders hebben besloten een gehandicaptenparkeerplaats op kenteken te realiseren nabij Holleweg 61. U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Ter inzage Het besluit ligt vanaf 5 juli zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Nicolaas Blokkerlaan (Zuiderloo, deelplan 6), WABO17/01109, bouwen woning, ontvangen 29 juni 2017 - Kruijsakker 1WABO17/0111, bouwen car port, ontvangen 30 juni 2017 Verleende vergunningen - Heerenweg 21,zaaknummer06 10139, bouwen berging met toiletruimte, verzonden 28 juni 2017 - Hoogeweg 46, WABO17/00691, oprichten stolpboerderij, verzonden 26 juni 2017 - Kanaalweg 21, WABO17/00634, bouwen bedrijfswoning t.b.v. agrarisch bedrijf en wagenberging, verzonden 29 juni 2017 - Vredenoord 3, WABO17/00609, vergroten woning (voorgevel), verzonden 22 juni 2017 balans. De daarvoor benodigde gedeeltelijke herziening van het geldende bestemmingsplan Noordoost is vertaald in voorliggend vooront werpbestemmingsplan. Ter inzage Het voorontwerpbestemmingsplan ligt van don derdag 6 juli tot en met woensdag 16 augustus 2017 ter inzage: bij de informatiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo; in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet op de landelijke website www.ruimtelijkeplan- nen.nl/ NL.IMRO.0399.Noordergeestkerk-0201 als pdf-bestand op www.heiloo.nl/bestem- mingsplannen Inspraakreacties Gedurende de periode dat het voorontwerpbe stemmingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het voorontwerpbestem mingsplan - bij voorkeur schriftelijk en goed gemotiveerd - een inspraakreactie naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Heiloo. Uw schriftelijke inspraakreactie richt u aan het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onderwerp: inspraakreactie voorontwerpbestemmingsplan Noordergeestkerk te Heiloo. U kunt tegen deze verleende vergunning bezwaar Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken" Voorontwerpbestemmingsplan Noordergeestkerk Burgemeester en wethouders maken op grond van de inspraakverordening Heiloo bekend dat met ingang van donderdag 6 juli 2017 zes weken ter inzage ter inzage ligt het voorontwerpbestem mingsplan Noordergeestkerk te Heiloo. Doel van het voorontwerpbestemmingsplan Doel is het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van 10 sociale huurwoningen op het perceel van de voormalige Noordergeestkerk en 5 sociale huurwoningen aan de Vinkenbaan te Heiloo. Inhoud van het voorontwerpbestemmingsplan Woningstichting Kennemer Wonen heeft aan gegeven op de locatie van de voormalige Noordergeestkerk in Heiloo een plan te willen ontwikkelen voor Sociale huurwoningen. Hiertoe is in samenwerking met de gemeente een ste denbouwkundige verkenning gedaan welke geleid heeft tot een schets voor de bouw van 15 sociale huurwoningen (categorie 1-2). Het parkeerterrein aan de Vinkenbaan wordt hierbij opnieuw ingericht waarbij binnen het ont wikkelingsplan voldoende wordt voorzien in zowel de bestaande als de nieuw benodigde parkeer- een mondelinge reactie naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met mevrouw S. Jager van het team Plannen en Projecten, tele foonnummer 072 535 67 99. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Francke van het team Plannen en Projecten, telefoonnummer 072 535 67 51. Ontwerpuitwerkingsplan Spanjaardslaan 12b Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 onderdeel a van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van donderdag 6 juli 2017 zes weken ter inzage ter inzage ligt het ontwerpuitwerkings plan Spanjaardslaan 12b te Heiloo. Burgemeester en wethouders maken tevens bekend dat zij een anterieure overeenkomst heeft gesloten, waarvan een zakelijke beschrij ving gelijktijdig met het ontwerpuitwerkingsplan ter inzage ligt. Doel van het ontwerpuitwerkingsplan Het doel van het uitwerkingsplan is het pla- nologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van twee vrijstaande woningen op het perceel Spanjaardslaan 12b te Heiloo. Op het perceel dat is opgenomen in het uitwerkings plan Spanjaardslaan 12b zijn twee vrijstaande woningen gepland waarbij het huidige kavel wordt gesplitst in twee afzonderlijke percelen en de achterliggende geplande woning in één bouwlaag wordt uitgevoerd. Qua verkaveling en opzet past de uitwerking van het perceel Spanjaardslaan 12b binnen de regels van het geldende (globale) bestemmingsplan Zuiderloo. Aan de hand van de ingediende inspraakreacties op het voorontwerpuitwerkingsplan heeft het col lege besloten in het ontwerpuitwerkingsplan voor de woning in de tweede lijn een voorliggende tuinbestemming op te nemen en in de regels bij de bestemming 'Gemengd' op te nemen dat beroep aan huis en dienstverlening uitsluitend mag plaatsvinden in het hoofdgebouw. Ter inzage Het ontwerpuitwerkingsplan ligt van donder dag 6 juli tot en met 16 augustus 2017 ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeentehuis; - i n de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet - op de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl/ NL.IMRO.0399. UwpSpanjaardsln12b-0301; - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/bestem- mingsplannen onder Zuiderloo Heiloo - Uitwerkingsplan Spanjaardslaan 12b. Zienswijzen Gedurende de periode dat het ontwerpuitwer- kingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpuitwerkingsplan - bij voorkeur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo. Uw schriftelijke zienswijze richt u aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onderwerp: Zienswijze ontwerpuit- werkingsplan Spanjaardslaan 12b te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te bren gen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met mevrouw Jager van het Domein Ruimtelijke Ontwikkeling, team plannen en projecten telefoonnummer 072 535 67 99. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Jager van het Domein Ruimtelijke Ontwikkeling, team plannen en projecten, telefoonnummer 072 535 67 99. Wie ben je in 5 tot 15 steekwoorden? Het team van HEILOO-2000 noemt mij inven tief, nuchter en zakelijk. Bemiddelaar en orga nisator. Ik sta realistisch en optimistisch in het leven en heb een aversie tegen betutteling. Wat wil je voor Heiloo betekenen? Duurzame zelfstandigheid van Heiloo staat bij mij hoog in het vaandel. Heiloo mag niet ondergesneeuwd raken in regioverbanden waardoor lokale faciliteiten zou den kunnen verdwijnen. Bureaucratie mag nooit de boventoon voeren en contact met inwoners mag niet verloren gaan in de ambtelijke BUCH samenwerking. Wat wil je bereiken? Dat de inwoners van Heiloo altijd voor elk vraag stuk bij HEILOO-2000 terecht kunnen. Door onze lokale blik en lokale doelstellingen kunnen wij voor inwoners veel betekenen. Ik wil dat de "couleur locale" bewaard blijft. Samenwerking in de regio is belangrijk, maar we mogen daardoor nooit de regie binnen de gemeente verliezen. H-2000 wil beperking van regelgeving en meer vrijheid van handelen voor inwoners en onder nemers. Andere belangrijke doelen zijn: - Een sterk ondernemersklimaat, gunstig voor ondernemers, inwoners en werkgelegenheid. - Handhaven van vrij parkeren in Heiloo. - Behoud afvalbrengplaats bij de BOR. - Een evenwichtig woningaanbod voor inwoners in alle categorieën. - Continuering van het voortreffelijke sport- en recreatieklimaat in Heiloo. - Hoe moeilijk ook, het helpen oplossen van verkeerstechnische vraagstukken. Het zijn er vele, maar enkele voorbeelden: - De referendum verordening, waarvoor jaren door HEILOO-2000 is gevochten. - De afbouw van de hondenbelasting naar een 0-tarief. - Het vakkundig voortbestaan van Het Baafje, mede dankzij ons. - Behoud van het Trefpunt, de Muziekschool en een nieuwe opzet van Buk Buk en de Beun. - Behoud van het groene karakter van Heiloo ondanks de noodzakelijke bezuinigingen. HEILOO-2000 heeft zich herschikt na het ver trek van 3 raadsleden, wegens hun misplaatst en eigenzinnig gedrag. De rust binnen de partij is teruggekeerd. Momenteel beschikken we over een enthousiast en positief team met vakkundige fractie- en raadsleden op een breed gebied. Het is een genot om daarmee samen te werken om de belangen van de inwoners optimaal te kunnen behartigen. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 10