Barry de Vries Auto's Slottoneel Jan van Rijckenborghschool Geslaagd evenement Gouden Dagen Lunchen met de Zonnebloem BEDRIJF BELICHT 5 gespecialiseerd in jong gebruikte auto's UITKIJKPOST 5 JULI 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. De Wagenmaker 12, tel.: 06-21598809, e-mail: info@barrydevriesautos.nl, website/facebook: www.barrydevriesautos.nl Barry de Vries is sinds 2008 eigenaar van zijn bedrijf Barry de Vries Auto's, dat gespecialiseerd is in het in- en verkopen van gebruikte auto's. Op twintigjarige leeftijd startte Barry zijn onderneming in Heiloo en inmiddels heeft hij veel ervaring opgedaan in de autobranche en het ondernemerschap. Dagelijks zorgt hij ervoor dat zijn klanten tevreden zijn nieuwe showroom uitrijden met een betrouwbare auto die het best bij hen past. Betrouwbaarheid, kwaliteit, en een snelle service staan hierbij hoog in het vaandel. Nieuwe locatie in Heiloo Kort geleden verhuisde Barry de Vries Auto's van Industrieterrein Oosterzij naar de Wagenmaker 12, direct achter Karwei in Heiloo. Een zichtbare locatie die niet alleen voor Heiloërs makkelijk te vinden is, maar ook voor klanten buiten Heiloo goed bereikbaar is. Het RDW-erkende bedrijf biedt een snelle en goede service. Barry denkt bovendien graag met u mee bij de aanschaf van een nieuwe auto die past binnen uw budget. Bent u op zoek naar een gebruikte auto voor een scherpe prijs? Bij Barry de Vries Auto's vindt u snel de auto die u zoekt. Staat de auto niet in de showroom, dan wordt er samen met u gezocht naar de auto die voldoet aan uw wensen en eisen. Zodra de juiste auto is gevonden, ondergaat deze voorafgaand aan de aflevering een grondige technische check en reiniging. Vanuit de showroom ver trekt u in een frisse auto die in topconditie is. Inruilmogelijkheden Benieuwd wat de prijs is voor uw gebruikte auto? Barry brengt vrijblij vend een bod uit voor het inkopen van uw auto. Ruilt u uw auto liever in zodat u deze zelf niet hoeft te verkopen? Op basis van een betrouw bare taxatie wordt u de mogelijkheid geboden uw auto tegen voordelige condities in te ruilen. Elke ingeruilde of ingekochte auto wordt direct gevrijwaard en betaald, zodat u direct kunt genieten van uw nieuwe aankoop en geen omkijken meer heeft naar uw verkochte of ingeruilde voertuig. Via Barry de Vries Auto's kunt u tevens online uw autoverzekering afsluiten en eventueel financiering van uw auto aanvragen. Voor auto's niet ouder dan vijf jaar, met maximaal 250.000 kilometer op de teller, behoort 'financial lease' ook tot een van de mogelijkheden. Flexibele openingstijden Door de flexibele openingstijden, kunt u ook buiten werktijd dus 's avonds of in het weekend, op afspraak langskomen en een proefrit in een van de auto's maken. Voor het maken van een afspraak kunt u een e-mail sturen of tussen 8.00 en 21.00 uur telefonisch contact opnemen. Bekijk de website www.barrydevriesautos.nl voor het meest actuele aanbod of kom even langs en laat u adviseren. Tekst: Anita Webbe HEILOO - 'Het verborgen boek' is de titel van het jaar lijkse toneelstuk van de Jan van Rijckenborghschool dat onlangs in de Beun werd opgevoerd, onder grote belangstelling van ouders en familie. De hoge achterwand vol hand- geknipte letters en heuse boeken kasten vormden het kleurrijke decor van de bibliotheek, waarin de kleintjes als bloemetjes dansten en zongen. Wekenlang oefenden de groepen op hun teksten waar bij de groten de kleintjes begeleid den in het spel. De vakleerkrachten drama, muziek en handvaardigheid schreven met het team het stuk en samen met de ouders zijn decor en kostuums verzorgd. Nieuwsgierig naar deze creatieve en sociale school? Kom langs op dinsdagoch tend en laat u informeren over het 'Leren met Hart, Hoofd en Handen'. Het adres: Trompenburg 49, 1852 CC, Heiloo. Telefoon: 072-5338286. Website: www.jvrschool.nl, direc trice: Marije Peters. HEILOO - Een keer per jaar pakt Gouden Dagen Heiloo groots uit met een collectief evenement, dat dus bestemd is voor iedereen. In juni genoten meer dan drie honderd ouderen met hun eventu ele begeleiders in Restaurant Klein Varnebroek van een fijne middag met mooie muziek, de hapjes en drankjes en natuurlijk van alle gezelligheid. Aanwezigen konden zelf kiezen uit drie aangeboden programma-opties. Het evenement was mogelijk dankzij de geldelijke en andere bijdragen van bedrijven, musici, instanties en personen. Afgezien van het jaarlijkse evene ment gaat het in principe altijd om de individuele wens van een oudere. Gouden Dagen Heiloo biedt alle ouderen de kans hun (niet-materië- le) wens in vervulling te laten gaan en voorziet daarmee in een behoef te. Veel ouderen leiden immers een geïsoleerd leven en kennen weinig mensen die iets leuks met hen ondernemen. Of de financiële middelen ontbreken. Komt iemand dan met een behapbare wens, dan stellen de in Gouden Dagen Heiloo samenwerkende partijen alles in het werk om die lang gekoesterde wens te laten uitkomen. Sinds het najaar van 2012 - toen Gouden Dagen Heiloo strtte - zijn op die manier al heel wat wensen vervuld. De trou we lezer is daarvan regelmatig een verslagje tegengekomen. Het jaarevenement 2017 Gouden Dagen Heiloo werd mede moge lijk gemaakt door het RCOAK, Het Maagdenhuis, Stichting Brentano's, Fundatie van den Sandheuvel- Sobbe, Viva! Zorggroep, Stichting Welzijn Heiloo, chauffeurs en man- telzorgers, Dick Raat, Janneke Koetsier en Anke van der Kooij, Doenja Alexandra en Ko van Gorsel, Restaurant Klein Varnebroek, Rabobank Noord-Kennemerland, Banketbakkerij van Velzen en Sierhuis Events. HEILOO - Maar liefst zestig gasten en vrijwilligers van de Zonnebloem (afdeling Heiloo) genoten donderdag 29 en vrij dag 30 juni van een lunch bij restaurant Melange 7. Elk jaar organiseert de Zonnebloem een picknick voor de gasten, maar om de onvoorspel baarheid van het weer te omzeilen kiest de Zonnebloem de laatste jaren voor een feestelijke lunch. Gezelligheid en lekker eten vor men een beproefd concept voor deze middagen. "Geweldig dat de plaatselijke horeca zich inzet om de Zonnebloemgasten van een heerlij ke middag te kunnen laten genieten. Daarnaast is de Zonnebloem heel blij met het rolstoel- en rolla- torvriendelijk maken van ijssalon Di Fiorentina. Zelf een ijsje uitkie zen is een feest op zich en hope lijk komen er deze zomer nog veel mooie dagen voor de gasten om samen met hun vrijwilliger hiervan te genieten", aldus Marja Vrolijk van De Zonnebloem. Deelnemer, teur worden van de Zonnebloem? vrijwilliger, bestuurslid of dona- Bel 072-5208087. Samen genieten van een heerlijke lunch. Aangeleverde foto Foto: Anita Webbe Mooi resultaat op de planken Aangeleverde foto Iets leuks ondernemen, wie wil dat nou niet? Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5