Presentatieconcert Jan Lenselink en André van Vliet in Cultuurkoepel Heiloo Mijn vrouw heeft al 10 jaar Multiple Sclerose Start werkzaamheden herinrichting Noordwest Heiloo 'Di Fiorentina beste ijssalon van Nederland' In haar strijd voel ik mij machteloos... 3 i - GIRO 5057 Daarbij wordt vuil water apart te,:-?,-. Tieners vieren kamp bij bisdom II Meld je aan als collectant en strijd mee tegen Multiple Sclerose! Bel 010 591 98 39 of mail naar info@nationaalmsfonds.nl www.nationaalmsfonds.nl li UITKIJKPOST 16 AUGUSTUS 2017 André van Vliet (l) en Jan Lenselink. Aangeleverde foto HEILOO - Het muzikale duo Jan Lenselink (vleugel) en André van Vliet (orgel) geven zaterdag 26 augustus vanaf 20.00 uur een presentatieconcert in de mooie Cultuurkoepel Heiloo. Het gevarieerde programma bestaat onder andere uit werken van Bach, Mozart, Van Otterloo, een wandeling door Italië (opera) en musical (The Sound of Music). Jan Lenselink Jan Lenselink, geboren in Zwolle, bracht zijn kinderjaren door naast de kerk, waar zijn opa koster was. Zodoende groeide hij op met de orgelklanken in de kerk en werd zijn interesse in de muziek al vroeg gewekt. Met zijn vader bezocht hij de orgelconcerten op het wereld beroemde Schnitger-orgel van de HEILOO - De straten Het Vierkant, De Driestal, Laan van Muys, De Opkamer, Bayershoffweg, Arklaan en Trompenburg krijgen vanwege grondwateroverlast een nieuw drainage- en gescheiden riool systeem. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overgenomen, verveelvoudigd en/ of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek naar de waterzuivering en regenwater naar sloten en vijvers afgevoerd. Ook komt er een nieuwe wegverharding en weginrichting. Zo wordt een deel van de Bayershoffweg eenrichtingsverkeer. Samen met buurtbewoners kwam het nieuwe ontwerp voor dit deel van de wijk tot stand. Planning werkzaamheden De werkzaamheden starten op 4 september. De aannemer verwacht in juli 2018 klaar te zijn. De werkzaamheden worden in fases per straat uitgevoerd. 4 september - 3 november: fase 1 Trompenburg. 6 november - 22 december: fase 2 Bayershoffweg. (tussen Arklaan en Westerweg). 8 januari - 9 maart 2018: fase 3 De Driestal. 12 maart - 26 april 2018: fase 4 Laan van Muijs (tussen Het Vierkant en Westerweg). 30 april - 8 juni 2018: fase 5 Het Vierkant. 11 juni - 13 juli 2018, fase 6 Arklaan. Tijdens de werkzaamheden zijn de straten afgesloten voor al het verkeer. De aannemer plaatst voor de start van iedere fase tijdig aankondigingsborden over de afsluitingen. Bewoners kregen per brief informatie. Afsluiting kruising Van Vladerackelaan - Trompenburg De aannemer begint in fase 1 met de kruising op de Van Vladerackelaan - Trompenburg Deze is van 4 tot 8 september geslo ten voor al het verkeer. Daarna vervolgen ze de werkzaamheden in de werkvakken A, B en C van Trompenburg. Overlast Werkzaamheden van deze omvang brengen altijd overlast met zich mee. De gemeente Heiloo zeg er alles aan te doen om de overlast voor iedereen zoveel mogelijk te beperken. De gemeente vraagt u om uw medewerking en begrip. U vindt meer informatie over het project Noordwest op de website van gemeente Heiloo. Voor meer informatie kunt u ook contact opne men met Marco van Beek via 06 194 296 42 of per e-mail: marcovan- beek@debuch.nl. Zie ook www.hei- loo.nl (kijk bij 'Nieuws'). Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op fl j Foto: Matthijs Jansen HEILOO - Veertig tieners namen van 3 tot en met 7 augustus deel aan het 'Break out' tienerkamp in het Diocesaan centrum in Heiloo. Het thema was 'Let's move'. De leiding was in handen van de jongerenwerker van het bisdom, Matthijs Jansen, de blauwe zusters met moeder Iuxta en enkele jonge priesters. De activiteiten waren onder andere handboogschieten, touwtrekken, volleyballen, waterballonnen schieten en tafeltennissen. De laatste ochtend was de beurt aan Mgr. Hendriks om een catechese te geven over hoe nu verder te gaan na het kamp. De hulpbisschop gaf twaalf tips voor het beleven van het geloof. Tekst: Beat FM Zwolse St. Michaëlskerk en hoorde hij beroemde organisten zoals Feike Asma, Piet van Egmond en vele anderen. Jan studeerde aan het con servatorium in Zwolle de vakken orgel, piano en lichte muziek. Naast zijn werk als freelance musicus en begeleider van vele koren en solisten geeft hij privéles op piano en keyboard in Emmen. Jan Lenselink treedt regelmatig op in radio- en tv programma's en heeft meegewerkt aan vele opnames op grammofoonplaat en cd. Veel men sen waarderen zijn improvisatieta lent - zowel licht als klassiek - waar door hij concerten gaf met bekende musici zoals Marco Bakker, Ernst Daniël Schmidt, Henk Poort, Thijs van Leer, Gail Gilmore, Liesbeth List en Louis van Dijk. In diverse Europese landen en de Verenigde Staten is hij ook geen onbekende. André van Vliet André van Vliet, geboren in Benschop, begeleidde op negen jarige leeftijd de kerkdiensten in zijn woonplaats. Lessen volgde hij bij Herman van Vliet die hem ook de liefde voor de Franse roman tiek bijbracht. Op het Utrechts Conservatorium studeerde André bij Nico van den Hooven, Jan Welmers en Jan Raas. Wekelijks reist hij door het land als begeleider van koren of als solist. Zo concer teerde hij op veel belangrijke orgels in Nederland en daarbuiten. Hij speelde voor radio en tv en maakte zes soloalbums. Evenals op de cd's pronken bij de concerten - naast de namen van componisten als Bach, Mendelssohn, Franck, Guilmant, Widor en Dupré - grootheden als Planyavski, Hidas, Verschraegen en Toebosch. In combinatie met ande re vocalisten en instrumentalisten zijn er veel optredens. Een voorbeeld is de combinatie orgel/piano, waarin André samen met Jan Lenselink een zeer verras send en vernieuwend programma brengt. Tijdens dit presentatieconcert in de fraaie cultuurkoepel op het Landgoed Willibrordus aan de Kennemerstraatweg 464 in Heiloo willen Lenselink en Van Vliet de concertbezoekers een indruk geven van de cd die zij onlangs opnamen en die ook verkrijgbaar zal zijn. Het concert begint om 20.00 uur. Kaarten a 12,50 euro (incl. pauzedrankje) zijn verkrijgbaar via www.cultuurkoepelheiloo.nl. Indien niet uitverkocht zijn kaarten ook voorafgaande aan het concert vanaf 19.30 uur in de cultuurkoepel Heiloo verkrijgbaar. Verdere informatie: www.zingenenzo.com. Voor contact: concertgroep@gmail.com Op de 'heerlijke ijslijst'. Bron foto: www.vijfbeste.nl Aangeleverde foto HEILOO - De website www. vijfbeste.nl nomineerde vorige week ijssalon Di Fiorentina in Heiloo als beste ijssalon van Nederland. De website publiceerde haar 'heerlijke ijslijst' met de vijf beste vijf ijssalons. De makers van de website laten weten 'regelmatig in deze ijswinkel te komen'. "Wat ons opvalt, is dat er eigenlijk altijd een rij staat." De makers van de website roemen de subtiele, zachte smaken en de bijzondere ijscreaties. De makers van de website maken top vijf-lijsten over allerlei onderwer pen. Ze laten weten dat ze op de website uitsluitend hun persoon lijke keuzes weergeven. maassluis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3