TC Heiloo United lanceert kennismakingsacties tijdens Uit&Zo Mooie resultaten voor AV Trias Sport Channel Heiloo, 'NOS-sport van de regio' Fitheid senioren Heiloo wordt opnieuw onder de loep genomen SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Mandy Schouws Nederlands kampioene damesvissen sport 25 40.000ste bezoeker in Het Baafje 4QCPJ) 6 SEPTEMBER 2017 Nienke Madderom. Aangeleverde foto HEILOO - Bij de nationale kam pioenschappen voor atleten tot en met vijftien jaar presteerden Nienke Madderom en Casper Peterse goed. Casper behaalde de finale bij zowel het hoogspringen als de 1500 meter steeplechase en hij werd bij het laatstgenoemde onderdeel keu rig negende van Nederland. Nienke Madderom liep een razendsnelle 11.65s. in de finale van de 80 meter horden. Dit bleek niet genoeg voor de winst. Nienke werd tweede en was erg teleurgesteld, maar zij kreeg door haar tweede plaats wel een uitnodiging voor de interland met Duitsland. Bij haar debuut in het Nederlands team liep Nienke naar de tweede plaats: de winst ging naar de Duitse Franziska Schuster. Nienke mocht bij haar eerste inter landwedstrijd ook als startloop ster meelopen in de estafette. De wedstrijd was al met al een mooie ervaring voor de jonge atlete van AV Trias. HEILOO - Tijdens Uit&Zo heeft tennisvereniging TC Heiloo United speciale kennismakings acties gelanceerd voor jong en oud die kennis wil maken met tennissen bij TCHU. Het is nu wel heel aantrekkelijk om lid te worden. Voor 40 euro word je lid en kun je de rest van het jaar vrij tennissen op ons prachtige park. Voor 75 euro word je lid en krijg je daarnaast ook nog eens tien lessen. De acties zijn een groot suc ces. De vereniging bloeit, maar wil juist in dit jubileumjaar nog meer mensen de kans geven om zich aan te sluiten. Met dertien banen voor de huidige duizend leden is er nog wel wat ruimte en we merken dat het er met meer leden alleen maar gezelliger op wordt. Bovendien weet je met zoveel leden zeker dat er meer spelers zijn van jouw niveau en ambities. De vereniging heeft zo voor iedereen iets te bieden: van jong tot oud, van beginner tot gevor derde en van recreatief tot competi tiespeler. Om het voor leden makkelijk te maken elkaar te leren kennen, heeft TC Heiloo United dit najaar ook een aantal nieuwe activiteiten opgestart. Naast bestaande activiteiten als de racketochtenden en- avonden en de interne vrijdagavondcompetitie starten we nu ook met een interne laddercompetitie en inlooptrainin gen voor jeugd en senioren. Meer informatie en een aanmeldings formulier zijn te vinden op www. tcheiloounited.nl, maar we vin den het ook leuk als je deze week langskomt op het gezellige Eiland De Wilde Open Dubbeltoernooi. Chantal en Laura staan alle dagen voor je klaar om meer informatie te geven! HEILOO - Sinds september is Sport Channel Heiloo in de lucht en te zien op tv, mobiel, web en print. Dit alles is moge lijk dankzij een samenwerking tussen de Uitkijkpost, Vidicrowd en de sportclubs in Heiloo. Na maanden testen en proef- uitzendingen start 'Sport Channel Heiloo' nu officieel. Voortaan kun nen clubs, teams, trainers en ouders zelf hun beelden laten uitzenden op mobiel, web en tv. De breedtesport komt aan bod van hoog tot laag en van jong tot oud. Denk aan live videoreportages van de belangrijk ste wedstrijden van de sportclubs uit Heiloo en interviews, maar ook aan trainingsanalyses en instructie video's. Bij succes wordt dit con cept in Nederland per regio verder uitgerold. Wil je meedoen? Wat je mini maal nodig hebt is een mobiel met daarop de Vidicrowd app. Hiermee kun je heel simpel vanuit de app samen beelden schieten, publiek maken en volgen. Alle reportages en beelden worden uitgezonden en zijn terug te zoeken via de clubsites, uitkijkpost.nl en social media. Nu kan iedereen in Heiloo dus live sport volgen van de belangrijkste wedstrijden. Hoe meer mensen meedoen hoe cooler het wordt! Sport Channel Heiloo kan dan uit groeien tot de NOS sport van de regio. Vlogger worden? Wil jij ook een toffe bijbaan als betaalde vlogger van Vidicrowd en vloggen voor Sport Channel Heiloo en ieder weekend sportverslagen maken? Stuur dan een mail naar Hoe meer mensen meedoen, hoe cooler het wordt! HEILOO - Zwembad Het Baafje mocht maandag 28 augustus de veertigduizendste bezoeker verwelkomen. Daragh van den Brug - 8 jaar oud - was de gelukkige. Dolblij was de hele familie met een gratis zwembadabonnement voor 2018. Het Baafje had een prachtig voorseizoen... en nu nog een mooi naseizoen met vele enthousiaste bezoekers. Aangeleverde foto HEILOO - De buurtsportcoach van Heiloo organiseert woens dag 13 september in gymzaal Capel-acker voor de vierde keer een gratis fittest voor senioren. Tijdens de test worden vaar digheden als kracht, lenigheid, balans, reactievermogen en uit houdingsvermogen bekeken en getest. Het vervolg op de fittest is het achtweekse sportprogramma Fit&Vitaal 65+ dat in samenwer king met lokale sportaanbieders georganiseerd wordt. De fittest wordt op 13 september afgenomen in gymzaal Capel-acker en maakt onderdeel uit van het project 'Fit Vitaal 65+', een 8-weeks sport- en beweegprogramma voor ouderen georganiseerd door de buurtsport- coach Heiloo. Aan de fittest kan nog meegedaan worden en voor het sportprogramma zijn ook nog enkele plekken vrij. Als deelnemers besluiten zich op te geven voor het achtweekse sportprogramma 'Fit Vitaal 65+, dan zullen zij gedurende acht weken tweemaal per week gezamenlijk gaan sporten. Eenmaal per week trainen zij onder bege leiding van de deskundige trainers van Ins and Outs Sports Heiloo, zie www.sportenvoedingheiloo.nl. Deze trainingen zijn gericht op het verbeteren van conditie, kracht, lenigheid en coördinatie. De tweede keer in de week maken de deelne mers kennis met het aanbod van de diverse sportverenigingen in Heiloo. Het programma start op dinsdag 19 september om 10.00 uur. De kosten voor het totale achtweekse sport programma bedragen 20 euro per persoon. Natuurlijk is er tijdens en na afloop van iedere training tijd voor een praatje. Het sociale ele ment is namelijk ook zeer belangrijk bij het beoefenen van een sport. Het project is sinds 2015 al meer dere keren uitgevoerd. Met groot succes, want bijna alle oud deel nemers sporten nog wekelijks. Dit was aanleiding voor de buurt- sportcoach om het programma ook dit najaar weer op te zetten. Inwoners van Heiloo die mee willen doen aan de fittest en/of het sport programma zijn welkom. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Aanmelden kan bij Chantal Thomas via c.thomas@alkmaarsport.nl of 06-43041145. Na aanmelding ont vangt u van ons het exacte tijdstip waarop wij u verwachten op woens dagmiddag 13 september voor de fittest. Fit Vitaal 65+ is een ini tiatief van Buurtsportcoach Heiloo, Pascale de Hoogh, e-mail p.dehoogh@alkmaarsport.nl of telefoon 06 - 11149728.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 21