Heiloo contact I" 7F ZIJ WIL NA HAAR SCHOOL DOL<qRAA<q AAN HET WERK. CjEEFT U HAAR DE KANS? 11 HEILOO Mededeling GEMEENTE Openingstijden nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Raad en (raads)commissies Burgerzaken Bouwen en Wonen Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op sms KANS naar 4333 en geef een scholier een beroepsopleiding UITKIJKPOST 13 SEPTEMBER 2017 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergaderingen raadscommissies Maatschappelijke Zaken maandag 18 september - Presentatie door jongerenwerkers van Stichting Jeugd Heiloo - Risicoverevening BUCH jeugdhulp 2017 Bestuurlijke Zaken dinsdag 19 september - Reglement van Orde voor de gemeenteraad, Verordening raadscommissies gemeente, Verordening Ambtelijke bijstand en Fractieondersteuning Openbare Ruimte woensdag 20 september - Bestemmingsplan aansluiting A9 - Zuiderloo ontwerp exploitatieplan 2017, inrichtingsplan Uitwerkingsplan 4-BPD, verkavelingsplan Westerweg 340-342 (Henselmans) Meer informatie of aanmelden inspreken Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met mevrouw D. van der Schuur, com- missiegriffier, telefoonnummer 072 535 67 93 of e-mail griffie@heiloo.nl Hoorzittingen bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 18 september hoorzittingen voor de behandeling van bezwaarschriften tegen de volgende besluiten. 18.15 uur: vaststelling subsidie 2016 voor Stichting Welzijn Heiloo 18.45 uur weigering omgevingsver gunning voor groenscherm op perceel Oosterzijweg 29 19.15 uur: verlening omgevingsver gunning voor realiseren drie woningen op percelen Kennemerstraatweg 115, 117 en 119. De hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang hoofdin gang, Raadhuisplein 1). De hoorzit tingen zijn openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoon nummer 088 909 74 64. Cursussen voor vrijwilligers en mantelzorgers Op 4 september is de website van de Vrijwilligersacademie van start gegaan: www.vrijwilligersacademiebuch.nl Dat is interessant voor u als u zich inzet als vrijwilliger of mantelzorger en u zich daarin verder wilt verdiepen. Of als u graag vrijwilligerswerk wilt gaan doen, maar niet precies weet voor welke organisatie of in welke richting. U vindt op de nieuwe website niet alleen cursussen, workshops en trainingen in Heiloo, maar nu ook in Bergen, Uitgeest en Castricum. Het grootste deel van de cursussen begint in oktober. De meeste cursussen zijn via e-learning te volgen. De inschrijving voor de nieuwe cursusperiode is vorige week gestart. Meer informatie Heeft u vragen, neem dan contact op met een medewerker van het steunpunt voor vrijwilligerswerk: Vrijwilligersinformatie Punt Heiloo, telefoonnummer 072 532 02 81 of kijk op www.vipheiloo.nl Burgerlijke stand T.L. Berende en E.M. van Duin tot en met 8 september B.A. Pedroli en P.M. Jonker Geboren Overleden Tess L. Schipper d.v. B. Schipper en B. Veenstra B.R. Nieuwenhuis A.M. Kras Isabelle N.C.M. van de Ven d.v. L.B. Vosse A.F.J. van de Ven en S. Wijker G.J.M. Lobee Emma M.E. Schouwenaar d.v. P. A.S. van Deventer - van Leeuwen Spruijt en H.W. Schouwenaar J.W.A.P. Castricum Feline Verbeek d.v. W. Verbeek en R.C.P. Fischer M.J.M. Groot J.P.J. Verberne Elena Haagsma d.v. W. Haagsma en P.G. Kuppers A. Pepping E.M. Beentjes - Klaase Kathelijne C.C. van Leijenhorst F.J. Weehuizen - Nukoop d.v. R.J.C. van Leijenhorst en I. de G.M.E. Mors - Opdam Bont H.J. van der Poel - Verhaar Morris J. Kostelijk z.v. M.D.T. W.S. Waleson Kostelijk en K. Mulder W. de Ruiter Valentijn N.P. de Keizer z.v. S.A.N. de Keizer en S.R. Smit Huwelijk geregistreerd partnerschap Omgevingsvergunningen Ontvangen vergunningen - De Olvendijk 73, plaatsen tussenmuur - Westerweg 358, bouwen woning - Westerweg 225, wijzigen voorgevel - Oosterzijweg 128, verbreden uitrit Verleende vergunningen - Oosterzijweg 48, plaatsen dakopbouw - Sleedoorn 7, 12 en 17, veranderen gevels - Haagbeuk 48 en 63, veranderen gevels - Groenelaan nabij nr. 15, kappen kastanjeboom - Kennemerstraatweg nabij nr. 290, kappen kastanjeboom - tegenover Ypesteinerlaan 93, kappen lindeboom U kunt tegen verleende vergunningen bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemees ter of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Wereldwijd leren steeds meer kinderen lezen en schrijven. Maar omdat ze vaak geen beroepsopleiding volgen, vinden ze geen baan. Edukans leidt jongeren in ontwikkelingslanden op voor beroepen waar vraag naar is. Zodat ze werk vinden en op eigen benen kunnen staan. Geeft u een jongere die kans? r>l9 a onderwijs, de kans van je leven €2,- per bericht - excl. telefoonkosten - eenmalige dienst

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11