Ant.Duijn keukens Interieur trends 2017/2018 Rozing Wonen Dromen Lijstenmakerij i Alle stijlen, Vele kJeüren... Fred erik Hendriklaan 8 1814 JP Alkmaar Tel. (072) 515 01 63 HUIS INRICHTING Maarten Admiraal Tuinvorming omdat het goed moet zijn TOON 369,- Bree's New World ontwerpt sinds jaren een zeer uiteenlopende eigentijdse collectie, bestaande uit bijzettafels, eetkamerstoelen, eettafels, fauteuils, salontafels en kasten. Voor liefhebbers van een modern interieur heeft Rozing Wonen Dromen zo'n vernieuwend designmeubel dat bij jou past! Westerweg 261 wonen&dromen 1852 AG Heiloo Tel (072) 532 17 38 www.rozing.nl MaprtAn Admiraal tuinvorming, uw tuinvormgever... Woontrends zijn verander lijk, dus ook het komende jaar kan er weer lekker geklust worden! We zet ten voor u de belangrijkste trends op een rijtje. Qua trendkleuren wordt bruin het nieuwe zwart en goud het nieuwe koper. Wit komt overal terug, is ook overal mee tecombineren en goed te gebruiken als accent- kleur voor woonaccessoires. De kleuren blauw en groen blijven en terracotta (oranje rood) zienweveel alsnieuwe trendy kleur. Geel en roze worden vaker als accentkleu- ren gebruikt, omdat dit een leuke twist kan geven. Wat ook blijft zijn de natuurlijke kleuren, bijvoorbeeld die van ongeverfde wol van schaap of kameel, of van kurk, hout of touw. Een nieuwe ontwik keling is dat we lavendel en zacht zeegroen weer terug gaan zien in het kleurenpalet van 2017/2018. De verwachting is dat we in 2018 en 2019 de volgende kleuren gaan zien: currygeel, chilirood, wijnrood/paars, donkerbruin, beige, donker groen, indigoblauw, goud en pasteltinten. Alle kleurencom binaties worden iets gewaag der. Het meest opmerkelijke is dat de diepe natuurtinten wor den gecombineerd met mes sing, goud en een pasteltint. Denk aan indigo blauw met babyroze en goud- accen ten. Ook grafische, etnische en op de natuur geïnspireerde prints blijven een hoofdrol spelen in de woontrends voor het komende jaar. De vorm van bloemenprints wordt abstracter en gaat meer op vlekken lijken, zoals bij luipaardenprints. Kortom, het komende jaar wordt creatief en kleurrijk. HEILOO - Bij Rozing Wonen Dromen aan Westerweg 261 in Heiloo onderging het souterrain van de winkel een metamorfose. De wanden zijn nu anders van kleur, de indeling is gewij zigd en bovenal staat er een nieuwe collectie meubelen. Het betreft eetkamerstoelen en fauteuils in de nieuwste leersoorten en kleuren en een podiumkast en tafel met een blad van Ceramistone; stoer en functioneel tegelijk. De eyecatcher is de boekenkast met geïntegreerde haard en schuifdeuren waarachter een tv kan worden geplaatst. Zo vormt deze afdeling een inte rieur dat zo naar jouw woning vertaald kan worden. Foto: Aangeleverd ucWIJUN KEUKEN5 GOEDE KEUKENS, GOEDE PRIJS! Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl Bij ons vindt u de mooiste keukens, maar dat hoort u ook bij onze collega's. Alleen wij stoppen niet na de verkoop. Bij ons kiest u voor montage en service van hoog niveau... van de voorbereiding tot ver na de oplevering. Wij werken met eigen monteurs en hebben een eigen werkplaats. Meer weten? Kom eens langs! Abitare Design TV kast vanaf Eetkamerstoel City Tafel Ceramistone vanaf 1.790,- Eetkamerstoel Gaucho 449,- DE LIJST winkel en kwaliteitscentrum "Willem de Zwijger" ca. 4.000 veruchillende profielen in hout en aluminium Boekei 18 1921 CD Akersloot 06 23 75 01 98 info@maartenadmiraal.nl www.maartenadmiraal.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 8