—too Scan en win mooie prijzen! Heiloo got talent Feestweek 't Loo A STIJLUOL UEELZIJDIQ Maandag 2 oktober 2017 Dinsdag 3 oktober 2017 Woensdag 4 oktober 2017 Zaterdag 7 oktober 2017 Vrijdag 6 oktober 2017 Donderdag 5oktober2üSg Wie jarig is trakteert. Ter speciale scan en win voucher. Bij S scan en wm zuli te lopen weten alle winkeliers van 't Loo c®" vou'^ van ecn van de winkeliers gewonnen hebben. D^atfle is marmda^t/n^aaterdag tussen 12.00 - tT-OO uur. Met uitzondering vnn .oondn.Kond de Mol, ven ,,00 don deeerste seen verricht worden door de wethouder. ^"r Een heerlijk gebakje voor de bezoekers van winkelcentrum 't loo Vandaag is het begin van de feestweek. Alle bezoekers krijgen tussen 12.00 en 15.00 uur een heerlijk gebakje, want wie jarig is trakteert. We plaatsen een feestelijk kraampje waar de gebakjes uitgedeeld worden. Koffieconcert met onze Pianist Om het feest voor iedereen leuk te houden komt onze pianist de leukste liedjes voordragen in het centrum. Onder het genot van een heerlijk kopje koffie wordt het genieten voor jong en oud. Laat je schminken als dier Heb jij ook een lievelingsdier en wil je graag prachtig geschminkt worden? Dan kan dat. Vandaag komen de mooiste dieren creaties voorbij! Dog Walk Een speciale 'dog walk' wordt buiten uitgerold voor de honden die zich even speciaal willen voelen. Aan weerskanten van de dog walk staan diverse voerbakken met lekkers voor de hond. Ontmoet de Dino De levengevaarlijke T-REX zal uw evenement eenflinkeboostgevenals het gaat om publieke aandacht. U ziet de ranger al van ve aan komen lonen meg een levensgevaarlijke dinosaurus T-REX. Maar geen paniek! De ranger zal uw gasten helpen een stukje dichterbij te laten komen. Iedereen pagt decamergerbijom dezedigosaurus vast te leggen. Een echte publiekstrekker. Albert Heijn In samenwerking met andere winkeliers uit Winkelcentrum 't Loo organiseert Albert Heijn, een koffie ochtend voor de ouderen. Zaterdag 7 oktober 2017 van 10:00-12:00 op het plein voor de Albert Heijn. De vreemde vogel Deze vrolijke verschijning is een knotsgekke vogel. Mensen horen in de verte een vrolijk circusmuziekje en langzaam maar zeker komt deze vreemde vogel voorbij. Zijn baasje probeert met alle macht de vogel in toom te houden, maar dat lukt niet altijd. Laat u verrassen door de leuke fratsen van deze grote lieverd. Humor en een vrolijk stukje muziek maken deze act tot een echte blikvanger. Anders met Sander Show Sander is een allround entertainer en is te boeken met zijn kindershow. Ruim 10 jaar is hij toonaangevend op het gebied van kinderentertain ment. Deze jeugdshow onderscheidt zich door hoogwaardig vermaak waarbij originaliteit, kwaliteit en interactie centraal staan. Een gevarieerd en interactief programma waarin verbluffende goocheltrucs, buikspreken en een spetterende ballonnenfinale worden afgewisseld door leuke en herkenbare meezingliedjes. De Anders met Sander Show vindt plaats van 13.00 tot 17.00 uur. Holland in een Notendop Thema Holland - Het themapakket "Holland in een notendop" omvat van 12.00 tot 17.00 uur een schitterende combinatie van een draaiorgel en reuzenklompen, waar uw gasten in kunnen staan voor een uniek fotomoment, tulpen, kazen en de Nederlandse vlag. De orgelman is gekleed in Volendammer kostuum, compleet met klompen en treedt tussendoor op als Hollandse accordeonist! Het Holland Thema display omvat een prachtig decorscherm van 3,30 bij 2 meter, met veel tulpen, kazen, de Hollandse vlag en een paar reuzeklompen. Uniek tijdens de feestweek is de talentenshow waar Winkelcentrum 't Loo op zoek gaat naar talent. "Dit jaar bestaat Winkelcentrum 't Loo 40 jaar en dat willen we groots vieren. Daarom organiseren we tijdens de feestweek een talentenshow voor jong en oud. We denken dat Heiloo en omgeving vol met talent zit en die mensen willen we een kans geven om zichzelf te presenteren. ledereen, jong en oud kan zich opgeven voor de talentenshow. Kun je goed dansen, zingen, goochelen of heb je een ander talent, geef je dan snel op en maak kans op een mooie prijs. EEN ECHTE VAKJURY De talenten worden beoordeeld door een echte vakjury bestaande uit oud jurylid Robert Ronday na het gelijknamige programma. l/l(il je meedoen aan de talentenshow geef je dan snel opdoorte mailen naar info@lineupevents.nl Heiloo Got Talent vindt plaats op woensdag 4 en vrijdag 6 oktober tussen 12.00 -17.00 uur. De finale vindt plaats op zaterdag 7 oktober 2017 vanaf 13.00 uur. UITKIJKPOST 27 SEPTEMBER 2017 STIJLUOL UEELZIJDIQ

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 17