Lifs Twee krukken worden samen één geheel Geniet van kunst en muziek in de Cultuurkoepel BEDRIJF BELICHT 5 Interieuradvies Styling Klaverjassen SHE in Trefpunt Burendag in het Trefpunt r jm irv - «Ift UITKIJKPOST 27 SEPTEMBER 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Website: www.lifs.nl, e-mail: stephanie@lifs.nl, telefoon: 06-11741499, Facebook: Lifsinterieuradvies; Instagram: lifs_interienradvies; Pinterest: lifsstyling. Stephanie Pater (41) uit Heiloo creëerde sinds 2011 met haar bedrijf Lifs Interieuradvies Styling al voor veel mensen een comfortabel (t)huis. Ook bedrijven weten haar te vinden voor de optimale inrichting van hun zaak. Of je nu advies nodig hebt bij de inrichting van je nieuwe huis, bij een verbouwing of herinrichting, iedereen kan in een vrijblij vend kennismakingsgesprek laten inventariseren wat Lifs voor je kan betekenen. Voor elke klant wordt een interieuradvies op maat gegeven. Passie voor interieur Stephanie vertelt: "Ik heb al heel lang een passie voor interieurs. Overal waar ik ben, bekijk ik de kleuren, de indelingen, de gebruikte stoffen en de meubels." Inspiratie haalt zij uit reizen, restaurants, sociale media en vakbeurzen. Via Pinterest, waar zij meer dan zesendertigduizend volgers heeft, deelt zij haar inte rieurideeën, eigen projecten en trends en ontwikkelingen. Stephanie: "Lifs kan voor elke situatie en elk budget iets betekenen. Ik word er blij van als mensen aan de slag gaan met het door mij gegeven advies en zich nog meer thuisvoelen in hun eigen huis." Interieurplan in fases Na het uitwisselen van de woonwensen in het eerste vrijblijvende kennisma kingsgesprek, maakt Stephanie desgewenst een uitgebreid interieurplan op maat. Hierin geeft zij een compleet advies, waaronder een plattegrond, een plan van aanpak, kleuradvies en suggesties voor aan te schaffen materialen en pro ducten. Dit plan is een leidraad. Alle prijzen staan vermeld. Bij een ruim budget wordt veelal het hele plan uitgevoerd, waarbij Lifs op verzoek ook de coördi natie en uitvoering kan begeleiden. Bij kleinere budgetten kan iemand eerst de basis aanpakken en stap voor stap zelf een volgende fase uitvoeren. De gead viseerde meubels en stalen worden voor de klant klaargezet in de betreffende winkel, zodat het meteen bekeken kan worden. Een goede basis Haar stijl laat zich omschrijven als comfortabel, tijdloos en rustig. Stephanie: "Ik kijk in eerste instantie naar de zichtlijnen, de indeling en de sfeer." Vloeren, muren en raambekleding vormen de basis van elk interieur. Dat is ook wat zij als eerste aangeeft in haar advies. Thuisgevoel en comfort staan voorop. Tijdens de gesprekken met de klant komen vaak dingen naar voren die belangrijk voor hen zijn en zeker terug moeten komen in het interieur, zoals een passie voor reizen of meubels met een verhaal. Dat zorgt voor een persoonlijke invulling. Door samen werking met een meubelmaker kunnen ook unieke, op maat gemaakte items aan het huis worden toegevoegd, zoals een mooie kast of schouw. Stephanie: "Ik bezoek ook geregeld meubelwinkels met de klant. Niets is leuker dan samen op zoek te gaan naar de juiste bank in de juiste kleur!" Onafhankelijk en lokaal Lifs Interieuradvies Styling is niet gebonden aan een winkel of merk. Hierdoor is zij 100% onafhankelijk en kan zij uit alle mogelijke kanalen en merken de meest geschikte materialen en meubels adviseren. Lifs heeft hart voor de regio en werkt veelal met lokale partijen uit onder andere Heiloo en Alkmaar. Stephanie: "Je kent elkaar, kent de kwaliteit en kunt goed op elkaar inspelen." Mocht het gewenste meubelstuk niet in de regio te vinden zijn, dan wordt uiter aard verder gekeken. Lifs Interieuradvies Styling maakt een interieuradvies op maat dat aansluit bij de wensen van de opdrachtgever. Tekst: Natalie Bottemanne Mevrouw Plukker. Foto: Stip Fotografie HEILOO - Het nieuw gebouw de ViVa! Woonzorgcentrum Overkerck in Heiloo werd op 18 september in gebruik genomen. Alle bewoners verhuisden sinds 21 september vanuit de tijdelij ke huisvesting Varnebroek naar hun nieuwe appartementen. Nu is Overkerck dus weer volledig bewoond. In de nieuwbouw zijn zesenzestig volwaardige zorgap- partementen gerealiseerd. Het woonzorgcentrum heeft regu liere zorgappartementen met daarin alle faciliteiten voor de toekomst. Het zijn levensloopbestendige meer- kamerappartementen, waardoor bij toenemende zorgbehoefte de bewo ners gewoon in het woonzorgcen trum kunnen blijven wonen. Verder is er in het wooncentrum gezorgd voor een huiselijke sfeer. De inrich ting is sfeervol, vertrouwd, gezel lig en prettig voor zowel bewoners als bezoekers. Er wordt optimaal ingespeeld op de wensen van bewo ners en hun bezoekers. Er is room-/ plateservice in plaats van 'meals on wheels', dus geen karren meer door de gangen. Verder is er een bele- vingsgerichte inrichting. Bewoners kunnen hier rusten, kijken, eten, loungen en actief zijn. De ruimte heeft geen - of zo min mogelijk - afgesloten ruimtes, maar ruimtes waar steeds iets te beleven is voor wie daar op dat moment zin in heeft. 'Ruim en licht' Tijd om eens een bewoonster van het nieuwe complex aan het woord te laten. Mevrouw Plukker (85) verhuisde de afgelopen week van Varnebroek naar het nieuwe complex. Ze woont inmiddels een jaar in Overkerck. Haar huis aan Klein Barlaken werd te groot en te bewerkelijk en zij had zorg nodig. Varnebroek was wel oké, maar over de nieuwe locatie is zij toch meer te spreken. Ze noemt het een prachtig appartement dat heerlijk ruim en licht is. Het is dichter bij de winkels en de kerk gevestigd. Sterker nog, ze kijkt er zelfs op uit! Mevrouw Plukker is al een beetje gewend in Overkerck. Ze is nog wel wat in de war, net zoals vele bewoners, want verhuizen op deze leeftijd is toch wel heftig. Gelukkig heeft zij een lieve buurvrouw en samen gaan ze vaak beneden koffie drinken. "Twee krukken worden samen één", luidt de uitspraak van beide dames. Ondanks hun leeftijd en 'gebreken' helpen zij elkaar. Een woord van dank wil mevrouw Plukker nog uitspreken aan Ad en Nel de Graaf. Ad en Nel zijn goede kennissen van haar. "Zij hebben zoveel voor mij gedaan tij dens de verhuizing en ik ben ze heel dankbaar", aldus mevrouw Plukker. Er zijn deze week verschillende activiteiten en aanstaande vrijdag kunnen de bewoners en direct omwonenden een groot tuinfeest bijwonen. Zij krijgen dan een Frans diner geserveerd. De officiële ope ning volgt eind van dit jaar. Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - Jan van der Giessen geeft vanaf 9 en 10 okto ber in de Kleine Kapel van de Cultuurkoepel aan de Kennemerstraatweg 464 in Heiloo weer cursussen in de serie 'Westerse Kunst Cultuurgeschiedenis'. In de cursus 'Romantiek' die op maandagmiddag 9 oktober begint, geeft Jan aandacht aan de meest ondergewaardeerde cultuurperiode uit de geschiedenis. Op dinsdagmid dag 10 oktober begint hij met de cursus over het modernisme waarin hij alle aspecten van het expressio nisme behandelt. Boeiend is hoe hij beeldende kunst, muziek, literatuur, architectuur en filosofie met elkaar in verband brengt. De zeven lessen van de beide cur sussen zijn als volgt ingedeeld: in de eerste les behandelt hij de histo rische context en in de tweede les legt hij de kenmerken van de kunst en cultuur uit. Daarbij betrekt hij het wereldbeeld van de mensen die toen leefden en wat hun gedrag beïnvloedde. Vanaf les drie start een reis door Europa; elke les naar andere landen of gebieden met als laatste de Nederlanden. De enthou siaste presentatie met mooie afbeel dingen van kunst en architectuur, gecombineerd met daarbij passende muziekfragmenten, zal u zeker aan- spreken. De cursus is goed te volgen voor iedereen die belangstelling heeft voor kunstgeschiedenis. In de stof zit echter zoveel uitdagend mate riaal dat ook gevorderden geboeid zullen zijn. Elke cursus duurt zeven middagen van 14.00 tot 16.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 105 euro en daarvoor krijgt u ook een uitge breide geïllustreerde syllabus. Op www.janvandergiessen. nl staat meer informatie en een inschrijfformulier. Telefonisch contact opnemen kan ook via 06-51578425 of per e-mail: info@ janvandergiessen.nl. HEILOO - Wij zijn weer gestart met onze wekelijkse klaverjas- middag op donderdag in het Trefpunt Heiloo. Bent u lid van de KBO/SHE, dan bent u van harte welkom. Aanvang 13.30 uur. Deelnemen kost 3 euro per persoon en u krijgt dan ook koffie met iets lekkers. Eveneens heb ben wij iedere week een mooie prijzentafel. Voor informatie kunt u Hanneke bellen bellen via 072 5334419. Aangeleverde foto HEILOO - Ook de bovenburen van het Trefpunt hebben dit jaar meegedaan aan Burendag. Er zijn zaterdag nieuwe strui ken geplant, er is onkruid verwijderd en er zijn ramen gelapt. Bovendien plaatsten de bewoners een mooie bak met planten. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5