Heiloo contact m 11 HEILOOi nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Raad en (raads)commissies Bouwen en wonen GEMEENTE Bezwaar maken Openingstijden Burgerzaken Raadslid in beeld Rob Levie raadslid HEILOO-2000 Volg ons op F UITKIJKPOST 18 OKTOBER 2017 Omgevingsvergunningen Ontvangen vergunningen - Ambachtsweg ongenummerd (Oostweide), bouwen van 17 woningen (blok 6 t/m 8) - Westerweg 345, vergroten woning Verleende vergunning - Kennemerstraatweg 29, bouwen woning U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergaderingen raadscommissies In Heiloo adviseren vier commissies de gemeenteraad. De raadscommissievergaderingen beginnen om 20.00 uur en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwerpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Agendapunten Deze maand zijn er geen commissievergaderin gen van de commissie Maatschappelijke Zaken en Bestuurlijke Zaken. Openbare Ruimte, woensdag 18 oktober - Bespreeknotitie van D66 over Verkeersplan Auditcommissie, donderdag 19 oktober - Programmabegroting 2018 - Onderzoeksrapport Rekenkamercommissie BUCH over grondbeleid/grondexploitaties in de BUCH gemeenten - Evaluatie recent gevolgde procedure geheim houding - Terugkoppeling raadswerkgroep financiën BUCH Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier, telefoonnummer 072 535 6793 of e-mail griffie@ heiloo.nl Commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 23 oktober hoorzittingen voor de behandeling van bezwaarschriften die bij burge meester en wethouders zijn ingediend tegen de volgende besluiten. 18.15 uur: verlening subsidie aan Bibliotheek Heiloo 18.45 uur weigering van parkeerontheffing voor blauwe zone 19.15 uur: verlening omgevingsvergunning voor realiseren van drie woningen op percelen Kennemerstraatweg 115, 117 en 119, onder afwijking van het bestemmingsplan De hoorzittingen zijn openbaar. Op verzoek kan de zitting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. De hoorzit tingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeente huis, Raadhuisplein 1). Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoonnummer 088 9097464. Burgerlijke stand tot en met 6 oktober Geboren Mila V. Swoboda d.v. J.B.J. Swoboda en S.G. Citroen Madelief Kalf d.v. R. Kalf en J. van der Pol Fien Leuring d.v. N.J. Leuring en F. Zwemmer Evi E. Haartman d.v. O.R. Haartman en E. Karels Soof W. Gaarthuis d.v. M.W.S. Gaarthuis en S.M. Admiraal Davy F.C. Ent z.v. R.G.C. van Veen en C. Ent Fijs S.J. Westra z.v. T.S.J. Westra en E.H. de Boer Hannah W. Sombroek d.v. R.J.P.J. Sombroek en J.J. Jacobi Huwelijk geregistreerde partnerschap E.H. Peters en G. Gündöner Overleden C.C. Duijnmayer - Bijpost A.M. Waterdrinker - Vendel H. Roelfsema A.J.M. La Rooij - de Rijk N. van der Horst - de Wilde P.M. Nanne Wie ben je? Al vroeg bleek dat een commercieel beroep het beste bij mij zou passen. Na een gedegen opleiding bij een bekend Nederlands waren huis werd ik inkoper van o.a. wijnen en faci litaire zaken. Daarna volgde mijn eigen B.V. Goodlock en interim inkoopmanagementactivi teiten. Ik ben getrouwd met Thea en hebben 2 kinderen en 3 kleinkinderen. Ik had nooit gedacht dat de politiek mij zo enorm zou boeien en ik ook nog vicefractievoorzitter zou worden van de grootste politieke partij in Heiloo en daarnaast nog, als vrijwilliger, redacteur van een nieuwsbrief voor ouderen: Springlevend. Wat wil je voor Heiloo bereiken? Heiloo staat nu op plaats 15 van alle Nederlandse gemeenten. Met de beste mix van wonen, werken, zorg, veiligheid, cultuur, rust en ruimte. Ik denk dat wij nog wel een paar plaatsen kunnen stijgen. Hoe wil je dit realiseren? Die ambities staan in ons verkiezingspro gramma. Dat kunt u binnenkort lezen op onze website, www.heiloo-2000.nl Heb je mooie voorbeelden van resultaten die jouw fractie (met de coalitie) heeft bereikt? Een kleine greep: afschaffen hondenbelasting, behoud 't Baafje, Het GGZ gebouw is nu een bruisend zaken- en cultuurcentrum, ontwik keling Boekelermeer, woningbouwprojecten Nieuw Varne en Zuiderloo, Buk Buk weer naar de jeugd. En niet te vergeten de ondertunne ling van de Vennewatersweg en de aanslui ting A9. De afgelopen jaren heeft de aansluiting A9 de gemoederen in ons dorp aardig beziggehouden. Het doet me een beetje denken aan 1975. Toen waren er in Amsterdam rond de Nieuwmarkt rellen i.v.m. de aanleg van de metro. De tegenstanders riepen geen buizen maar huizen. Enkele honderden panden moesten worden gesloopt. Dit is nu ruim 40 jaar geleden. Wie denkt daar nu nog aan als hij in de metro van Amsterdam zit? En zo zal het naar mijn gevoel ook gaan met de aan sluiting. Wat wil je nog verder delen met de inwoners van Heiloo? Een lid van de gemeenteraad dient het belang van alle inwoners en daarbij moet je keuzes maken en dat is lang niet altijd even makke lijk. Maar u hoort mij niet klagen, het is eervol, prachtig en dankbaar werk! www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11