Goede league start Sports4all Bowling Heiloo GTH team goud met trampolinespringen Sietse van de Weijden kan ook hard rijden TTV Limmen-Heiloo 2 speelsters met hogere licentie rijker SPORT 27 Openbare vergadering CALorie in De Bakkerij Red Jezelf'-brevetten in zwembad Loos UITKIJKPOST 18 OKTOBER 2017 Genieten van een fijne start. Aangeleverde foto CASTRICUM - Op donderdagavond 19 oktober is er een ledenraad pleging over hoe de verduurzaming in Castricum te versnellen is door Energiecoöperatie CALorie. Of zoals ze het zelf zeggen: 'Routekaart met ons plan van aanpak tot 2020 en scenario's naar 2030'. Deze avond zal plaatsvinden in De Bakkerij. Alle hulp is nodig. Kom langs en noteer alvast 19 oktober in uw agenda voor een duurzaam Castricum. Nieuwe leden zijn ook van harte welkom op donderdag! Aanvang 20.00 uur. Zaal open 19.30 uur. Adres Dorpsstraat 30 in Castricum. Meer informatie: www.calorieenergie.nl. HEILOO - Sports4all Bowling Heiloo voor mensen met een beperking is de nienwe League opzet uitstekend begonnen. De drie deelnemende teams van elk vier deelnemers per team, ein digden deze eerste competitie dag op een zesde, vierde en tweede plaats. In de vroege ochtend werd de uitwedstrijd naar Almere onder nomen. Dit was voor allemaal al een overwinning om op tijd bij het vertrekpunt, Bowling Heiloo, te zijn. De meesten hadden toch niet zo erg goed geslapen, want deelne men aan een echte league en dan nog in Almere, geeft toch de nodige spanning. In een geheel nieuwe outfit start ten de wedstrijden. Er werden drie games gespeeld in een tijdbestek van twee uur. Een beetje onwennig werd begonnen maar de coaches Ad, Linda en Anita deden hun werk uitstekend. Zij stelden de deelne mers snel op hun gemak. Dat de deelnemers in teamverband moes ten spelen, werd ook steeds duide lijker want zij stimuleerden elkaar uitstekend als het even niet lukte. Al met al een hele leuke en fijne start waar het resultaat er ook nog mocht zijn. Op zondag 3 december wordt de uitwedstrijd naar Hoofddorp onder nomen. AKERSLOOT - Alkmaarder Sietse van der Weijden heeft de donderdagavondwedstrijd in Akersloot om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecnp op zijn naam geschreven. Dat de mountainbikestrijd op Sportcomplex de Cloppenburgh ook zonder de zogenaamde top pers spannend kan zijn wees deze keer uit. Het stond niet vast wie uit eindelijk aan het langste eind zou gaan trekken. Hoewel Sietse van der Weijden na een aantal ronden fier aan de leiding reed, bleef voor hem de hete adem van Bakkummer Alwin Hes en de man uit Alkmaar Ferry Karssen voelbaar. Weer bleek Femke Mossinkoff uit Akersloot in staat zich in het mannengeweld ruimschoots te kunnen handha ven. Op ongeveer driekwart van de koers streek de jury zich de hand over het hart toen Ferry Karssen een afloper kreeg en een moment van de fiets moest om te kunnen pompen. Officieel krijgt de renner daar geen vergoeding voor, doch deze keer mocht Karssen zijn oude positie weer innemen en nam hij weer plaats achter Van der Weijden en voor Hes. De jury moest hier zich wel van vergewissen, dat zij een precedent voor de deelnemers heeft geschapen voor de volgende keren, indien de renner weer snel terugkeert in koers na pech. Het begrip 'snel' is nog wel naar het oordeel van de jury en niet de ren ner, die eventueel een adempauze zo mogelijk kan inlassen. Dit voor gaande bood Ferry Karssen nog de mogelijkheid zich terug te rijden tot de schaduw door het verlichte par cours van Sietse van der Weijden, maar verder ook niet. Uitslag: 1. Sietse van der Weijden, Alkmaar; 2. Ferry Karssen, Alkmaar; 3. Alwin Hes, Bakkum; 4. Femke Mossinkoff, Akersloot; 5. Henk Jan Verdonk, Egmond aan den Hoef; 6. Henk Louwe, Alkmaar; 7. Wout Bakker, Heiloo; 8. Ronald Mossinkoff, Akersloot; 9. Koen Langeveld, Castricum; 10. Vincent Tiebie, Akersloot; 11. Ton Wiering, Akersloot; 12. Piet Veldt, Akersloot; 13. Marcel de Jong, Opmeer; 14. Ad van Rijn, Uitgeest. 15. Chris Kemp, Egmond aan den Hoef. Trampolinespringers zoeken het hogerop. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag sprongen drie teams van GTH de tweede plaatsingswedstrijd trampoline springen voor teams. In het eerste blok was het de beurt aan het D en E team. Het E team begon de wedstrijd met de verplichte oefening, Isabelle sprong deze netjes uit en scoorde 27.4. Daarna kwam de eerste keuzeoefe ning, hier liet Nina een sterke oefe ning zien en scoorde mooie cijfers. De wedstrijd werd afgesloten met de laatste keuzeoefening, zowel Yara als Feliene sprongen een strak ke oefening. Gelijktijdig sprong ook het D team de wedstrijd, zij begonnen met een sterke ronde verplichte oefeningen. Tijdens de eerste keuzeoefening sprong Elise een keurige oefening en werd beloond met 26.45 punten, ook Britt wist een goede oefening neer te zetten (26.1). De meiden slo ten de wedstrijd af met de laatste keuzeoefening, zowel Brechtje als Mila sprongen een mooie oefening uit met mooie punten. In blok twee kwam het C team in actie die helaas dit keer niet volledig aanwezig kon zijn. Mila en Silke sprongen wel de wedstrijd en sprongen beide een goede wedstrijd. Mila had een ster ke verplichte oefening en Silke haar laatste keuzeoefening werd mooi gesprongen. In het eindklassement is het D team net naast het podium beland, het E team mocht naar huis met goud. Voor meer info, zie www. gth-heiloo.nl. LIMMEN/HEILOO - Op zaterdag en zondag werd in Hoorn door de nationale tafeltennisbond (NTTB) op beide dagen een ranglijsttoernooi gehouden. Jeugdranglijsttoernooien (JRLT) worden georganiseerd in drie cate gorieën: voor A-spelers, B-spelers en spelers die geen A- of B-licentie hebben. Een hogere licentie is te bemachtigen als men eerste wordt en of twee keer eindigt als tweede in je leeftijdsklasse (Junior-Cadet Pupil). Roos Briefjes had een super dag door als eerste te eindigen op het jeugdranglijsttoernooi waarmee ze een hogere Licentie (B-licentie) verkreeg. Door deze overwin ning was ze direct gerechtigd om de volgende dag mee te doen met B-ranglijsttoernooi Zus Sanne Briefjes, ook lid van TTV Limmen-Heiloo die al enige tijd de lijst aanvoert van B-licentiehouders in Nederland, had haar zinnen gezet op het berei ken van de hoogste licentie binnen de tafeltennisbond, te weten een A-licentie zodat ze zich kan meten met de juniorentop van Nederland. Door zondag al haar vijf poule wedstrijden winnend af te sluiten, plaatste ze zich voor de vervolgron- de samen met zestien andere juniormeiden. In de resterende wed strijden tot aan finale was Sanne extra scherp en heel gefocust. Met geduldig schuif en blokspel kon ze Sanne Roos beide kampioen! Aangeleverde foto uiteindelijk de andere finalist Jessa Buijnink, speelster van TTV DTS uit Enschede, verschalken wat ze ook al deed tegen haar in de voorronde. De coaches Niels en Arjan Barendse van TTV Limmen-Heiloo, die de deelnemende jeugdleden coachte, kunnen terugkijken op een zeer succesvol weekend! HEILOO - Zwembad Loos kreeg woensdag 11 oktober al vroeg in de ochtend veel kinderen op visite. Zij stonden in hun T-shirt, korte broek en met waterschoenen klaar om te laten zien dat ze zichzelf - zowel op hun buik als rug - al goed in het water kunnen redden. Alle kinderen gingen dan ook trots met hun 'Red jezelP- brevet naar huis. De geslaagden zijn Milan Bus, Bas Geertsma, Nina Prazsky, Daan van der Molen, Maurits van Schouten, Puk Vogel, Julia Tromp, Timo Smit, Fieke Zonneveld, Nikki de Jong, Betje Klinkenberg, Mara Kriek, Sep Terluin, Robin Otto, Righley Campagne, Oudai Lubani, Rosalie Wisman, Silvo van den Berg en Nick van der Velden. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 27