Tien vragen aan... Forte Kinderopvang opent met theater Lucy in the sky with Carolien 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 18 OKTOBER 2017 Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Sinds kort is Heiloo een bijzonder kinderdagverblijf en een BSO (buitenschoolse opvang) rijker. In het voor malige pand van Pom Pom aan de Nijverheidsweg biedt Forte Kinderopvang sinds septem ber kinderopvang voor kinde ren van nul tot twaalf jaar. In de vestiging is een echt theater gebouwd. Ouders en kinderen kunnen tij dens de feestelijke opening op woensdag 1 november van 14.30 tot 16.30 uur kennismaken met de kinderopvang en het binnenpodium zelf uitproberen. "Het industrie terrein lijkt een saaie plek voor opvang van kinderen, maar niets is minder waar," vertelt vestigings manager Monique Sweep van Forte Kinderopvang. "Deze zomer hebben we het pand verbouwd en een echt theater gebouwd. Heel bijzonder om kinderen van zowel het kinderdag verblijf als de BSO een echt podium te kunnen bieden. Fantasierijke kin deren kunnen hier hun ei helemaal kwijt. Maar je ziet ook dat kinde ren die wat verlegen zijn helemaal tot bloei komen op het podium. Ik nodig dan ook iedereen uit om ons podium uit te proberen tij dens onze open dag op woens dag 1 november van 14.30 tot 16.30 uur. Voor de kinderen hebben we tijdens de open dag natuurlijk ook wat leuks: ze kunnen geschminkt worden, zelf kleurige feesthoedjes maken en er is wat lekkers voor iedereen." KDV De Paradijsvogel is het nieuwste zusje van de twee ande re kinderdagverblijven van Forte Kinderopvang (De Vogeltuin en De Bosuil) in Heiloo. Monique vertelt dat de naam voor het nieuwste kin derdagverblijf niet toevallig gekozen is. "Juist omdat het contrast tussen het industrieterrein en de kunstzin nige binnenkant van het kinder dagverblijf zo groot is, hebben we qua naam gekozen voor een van de meest kleurrijke vogels die er zijn: de paradijsvogel. We hebben een mooie ruime buitenruimte en een elektrische bolderwagen waarmee we veel op pad gaan, bijvoorbeeld naar het bos en de kinderboerde rij. Voor de allerkleinsten van het kinderdagverblijf hebben we bui tenbedjes, waarin de kinderen, overigens onder continu toezicht, heerlijk buiten kunnen slapen." Alle ouders en kinderen in Heiloo zijn welkom tijdens de feestelijke opening op woensdag 1 novem ber van 14.30 tot 16.30 uur aan de Nijverheidsweg 4 in Heiloo. Ouders die er niet bij kunnen zijn tijdens deze middag, zijn natuurlijk ook welkom op een ander tijdstip. Meer informatie via www.fortekinderop- vang.nl of bel via 0251-658058. HEILOO - De bekende Amerikaanse actrice Charlene Tilton was onlangs in Nederland. Ze speelde twaalf jaar lang Lucy Ewing in de popu laire soapserie Dallas. Carolien ter Linden uit Heiloo had de eer haar te mogen intervie wen voor het tv-programma 'Life is Beautiful'. Carolien is naast Myrna Goossen een van de presentatrices van het programma. Ze interviewt regelmatig bekende gezichten; zo had zij eerder dit jaar een van de 'James Bond girls' naar Heiloo laten komen voor een 'Meet Greet'. Deze ontmoeting organiseerde Carolien in samenwerking met Hollywoodproduksiyon. Charlene Tilton had helaas geen tijd om naar Heiloo te komen, vanwege het druk ke schema van haar tweedaagse bezoek aan Nederland. Zo was zij ook te zien in 'Koffietijd' en 'RTL Boulevard'. Daarna reisde Charlene af naar Istanbul. Het gaat goed met Charlene. Ze speelt in twee nieuwe films, waaronder één met acteur Nicolas Cage, die binnenkort uit komen. Het interview werd uitge zonden op zondag 15 oktober om 11.55 op RTL4 en is terug te zien op RTL XL. «-Ti, «J Ik ben Mercedes Docter en getrouwd met Henk. Sinds 1978 wonen wij in Heiloo en we zijn trotse ouders van een zoon en een dochter. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Zaandam. Toen ik drie jaar was besloten mijn ouders vanwege de schone lucht en de mooie omgeving naar de Van Foreestlaan in Heiloo te verhuizen, waar ik een heel fijne jeugd in het groen door bracht. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Sinds een jaar of zeven verricht ik geen betaald werk meer. Maar als bestuurder van de vereniging Groei Bloei vullen mijn dagen zich moei teloos en hoef ik me nooit af te vragen wat ik met mijn tijd zal doen. Er zijn zoveel mooie klussen! Vergroening van onze tuinen is iets wat ik heel waardevol vind. Ik hoop dat veel nieuwe huiseigenaren in de Zandzoom zullen kiezen voor een groene tuin. Het is belangrijk voor ons allemaal. Groen heeft een wateropvangcapaciteit die we hard nodig hebben met de uitbreiding van woonwijken. Je houdt de rekening van het waterschap beheersbaar, maar ook voor de natuur is dit belangrijk; een vogel, een bijtje, een egel, ze moeten ergens kunnen verblijven en hebben ook voed sel en veiligheid nodig. 3. Wie zou je graag nog eens willen ontmoeten? Mijn voorouders en mijn vader, die vroeg overleed, vanwege de vragen die gedurende je leven niet gesteld zijn. Ik zou hun antwoorden willen horen, de geschiedenis waarvoor ik indertijd nog niet zo openstond. Onlangs hebben we oude familiefilms gedigitaliseerd. Wie zie ik, hoe was het? Filmpjes van de bevrijding, zeil -en roeiwedstrijden op de Zaan en familiefilmpjes, zo leuk! 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Dat is moeilijk, ik had een heel mooie jeugd. Het spelen in het Blockho- vepark, op straat met alle kinderen uit de buurt en alle leeftijden door elkaar, samen vissen in de Zandersloot, de zeeën van tijd die je had 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Heiloo is op zo veel plaatsen mooi. Rust ervaar ik vaak in het Heilooër- bos. Maar mijn volkstuin aan Het Zevenhuizen noem ik al een paar jaar 'het paradijs', daar valt altijd van zoveel te genieten! 6 Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Als ik 's nachts wakker ben, krijg ik de mooiste ingevingen. Maar als ik slaap laat dat dan rustig zo! 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Ik heb inspiratie opgedaan van diverse vrouwen op veel gebieden. Zelf standigheid, kennis verzamelen en verantwoordelijkheid dragen, om er enkele te noemen. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik al jobhopper was voor het gewoon werd, en dat me dat veel heeft opgeleverd. Elke werkomgeving kan je verrijken, kritisch maar opbou wend sterker maken, dat vind ik winst en daar profiteer ik nog steeds van in het bestuurswerk bij Groei Bloei. Momenteel heb ik bijvoorbeeld interesse in nieuwe bestuurders met werklust en frisse ideeën. Iemand die de vertaalslag naar jongeren kan maken, dat zou ik winst vinden. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Nou, er verandert al heel veel in de maatschappij vind ik. Om met alle re gelgeving iedereen tevreden te houden vind ik een grote uitdaging. Maar ik ben tevreden met de overlegstructuur op dit moment. 10. Persoonlijke vraag van Dorien Kotterman aan Mercedes: 'Waar komt je enorme drive en enthousiasme vandaan om je liefde voor en kennis over tuinieren over te brengen?' Tuinieren is een manier om me te verbinden, gezond te worden en/of te blijven. Recent wetenschappelijk onderzoek bevestigt dit. Je bent lekker buiten, beweegt veel en als je geholpen door kennis meer weet te berei ken, dan is de beloning groot. Je tuin is het hele jaar mooi en biedt vogels en insecten de ruimte die nodig is om te overleven. Ooit zag ik de film 'Being There', naar een roman van Jerzy Kosinski, met daarin filosofische quotes over de natuur. Vond ik mooi. Ik nomineer Wouter Adrichem voor de komende 10 vragen. Mijn vraag aan Wouter is: 'Jij bent imker, wat hebben wilde bijen en honingbijen nodig en wat kunnen particuliere tuinen hieraan bijdragen?' De Paradijsvogel biedt o.a. een theater en buitenbedjes. Aangeleverderde foto V.l.n.r.: Carolien ter Linden, Charlene Tilton en Varol Porsemay van Hollywoodproduksiyon. Carolien verraste Charlene met een taart gemaakt door Marc van Twuijver, eigenaar van banketbak kerij Van Velzen uit Heiloo. Foto: Bram Heimens

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3