Heiloo contact E Afval Wijzer HEI LOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Afval en milieu Openingstijden download de gratis app NIEUW! de htebsdz www.mijnafvalwijzer.nl Burgerzaken Overlijden Bouwen en wonen Raad en (raads)commissies Raadslid in beeld Cor de Boer Raadslid HELOO-2000 Volg ons op UITKIJKPOST Afvalwijzer: voor afval schelden en afvalkalender nieuwe app en website De Afvalwijzer neemt het stokje over van de huidige 'Recyclemanager', die per 1 januari stopt. De Afvalwijzer is een app en website waarop alle informatie over afval in Heiloo te vinden is. Zo is er voor ieder adres in Heiloo een persoonlijke afvalkalender en is makkelijk en snel te vinden hoe afval het beste gescheiden kan worden. Alle informatie over afval op één plek De Afvalwijzer is een gratis app en website (mijn- afvalwijzer.nl) waar alle informatie over afval in Heiloo te vinden is. Naast de afvalkalender staat er onder andere informatie over: de openingstijden van het afvalbrengstation wat er moet gebeuren bij een kapotte rolemmer brenglocaties in de gemeente het scheiden van afval: wat hoort waar Ook kunt u via mijnafvalwijzer.nl een persoonlijke afvalkalender uitprinten op postcode en huisnum mer. Lukt dit niet, dan kunt u bij de informatiebalie in het gemeentehuis om een geprint exemplaar vragen. Makkelijk, snel en handig De app of website is altijd actueel. Wijzigingen in het ophaalschema, bijvoorbeeld door sneeuw of een technisch mankement aan de vuilniswagen verwerken wij direct in het overzicht. Het is dan gelijk duidelijk of u de bak aan de weg moet laten staan of binnenhalen en wanneer het nieuwe ophaalmoment is. Een handige tip is het instellen van notificaties bij de app. Via een herinnerings- bericht ontvangt u informatie over welke bak of zak er naar buiten moet. Afval scheiden: dat kan beter Verbranden van afval kost geld en er gaan goed GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur bruikbare grondstoffen verloren. Het is dus slim om afval goed te scheiden. Thuis scheiden levert de beste kwaliteit grondstoffen op. In onze gemeente scheiden wij al 62% van het afval. Dat is mooi, maar nog niet genoeg. De inzet is 75% in 2020. Wij hopen dat u door het gemak van de Afvalwijzer meer afval gaat scheiden en de kwali teit van de afvalscheiding verbetert. Downloaden app Afvalwijzer is gratis te downloaden in de Apple App store en de Google Playstore. U vindt dezelfde informatie op de website www.mijnafvalwijzer.nl. Meer informatie Heeft u vragen over de Afvalwijzer, dan kunt u mailen naar: afvalwijzer@debuch.nl of bellen met het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. ,..r met persoonlijke afvalkalender afval scheiden: wat mag waar altijd actueel en bij de hand Burgerlijke stand tot en met 6 december Geboren Fenna R.L. Link d.v. J. Link en J.E.A. Link Lana Almadani d.v. M.H. Almadani en M. Alayoubi Gijs Teeling z.v. S.J.C Teeling en L.B.C. Broersen Puck Oudhoff d.v. M. Oudhoff en F.J. de Jong Dominic J. Otten z.v. S. Otten en G. Graatsma Jax R. Barka z.v. J. Barka en S.de Moor Manon Hoogland d.v. J.D.P. Hoogland en M. Knaap Huwelijk geregistreerde partnerschap A. Dons en C. Dursun C.J. de Groot P.C. Ruisendaal J.W. van der Steen S.M. Zoon - van der Meij M.E.A. Liefhebber- Ootjers J.V.M. Breed M. de Vries Omgevingsvergunningen Ontvangen vergunningen - Geestakker 52, wijzigen voorgevel woning - Haagbeuk (Zuiderloo), bouwen woning - Kerkelaan 54, verbouwen woning - Het Maalwater 7a, bouwen woning Verleende vergunning U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. - Westerweg 358, bouwen woning Geweigerde vergunning - Bardesiuslaan 5, aanleggen 2e uitrit 13 DECEMBER 2017 Vergaderingen raadscommissies In Heiloo adviseren vier commissies de gemeen teraad. De raadscommissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal en zijn openbaar. Er zijn in december geen commis sievergaderingen Maatschappelijke Zaken en Bestuurlijke Zaken. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspre ken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwerpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Openbare Ruimte, woensdag 20 december Naast de vaste punten staat op de agenda: - Exploitatieplan Zuiderloo - Woonvisie Heiloo Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier, telefoon nummer 088 9097017 of e-mail griffie@heiloo.nl Commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 18 december een hoorzitting voor de behandeling van bezwaarschrift dat bij burge meester en wethouders is ingediend. 18.15 uur: weigering van een omgevingsvergunning voor een bijgebouw op het perceel De Vang 2. De hoorzitting is openbaar, maar kan om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. De hoorzitting wordt gehou den in het gemeentehuis (toegang via de hoofdin gang, Raadhuisplein 1). Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoonnummer 088 909 74 64. Wie ben je? Tot 2005 was ik filiaalbeheerder van een Spaarbank in Heiloo. Daarna heb ik mij gevestigd als assurantie tussenpersoon met een eigen kantoor. In mijn jonge jaren ben ik nog bij Sportvereniging "De Foresters" bestuurslid geweest. Wat wil je voor Heiloo bereiken? HEILOO-2000 heeft in de lopende raads periode al heel veel bereikt en ik hoop dat wij de lijn van ons beleid de komende jaren kunnen voortzetten. Tenslotte is HEILOO-2000 al bijna 50 jaar van vaste waarde in ons mooie en gezellige groene dorp. Hoe wil je dit realiseren? Het verkiezingsprogramma is momenteel nog "in de maak" maar ligt, zoals te ver wachten, in het verlengde van ons huidige beleid. Begin volgend jaar zal dit worden gepubliceerd, u moet dus nog even geduld hebben. Heb je mooie voorbeelden van resul taten die jouw Fractie (met de coali tiepartners) heeft bereikt? Ik vind het buitengewoon prettig dat de bui tensportverenigingen er in geslaagd zijn een voor elke partij betaalbare huur te realise ren. Dit hebben we vanaf het begin van de gesprekken van harte ondersteund en er ligt nu een resultaat waar we allemaal trots op kunnen zijn. Wat wil je nog verder delen met de inwoners van Heiloo? Ruim 2 jaar gelden ben ik weggegaan bij de NCPN en overgestapt naar HEILOO-2000. Dat was een hele moeilijke beslissing kan ik u verzekeren, het heeft me heel wat sla peloze nachten bezorgd, maar ik kon niet anders. De sfeer en de verhoudingen waren dermate verstoord dat ik geen andere keuze had. Toch wilde ik mij blijven inzetten voor Heiloo en haar bewoners. Vanuit het goede contact met de Heiloo-2000 raadsleden heb ik toen de stoute schoenen aangetrokken en gevraagd of ik bij hun mijn raadslid maatschap kon voortzetten. Dat was geen gemakkelijke beslissing, niet voor hen en niet voor mij. Gelukkig stond de deur voor mij open en werd ik in hun midden opge nomen. Ik voelde me snel thuis en ben hen daar nog steeds zeer dankbaar voor. Ook tijdens mijn ziekte hebben ze me niet laten zitten en werd ik getroffen door hun sociale betrokkenheid. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11