Met De Witte Duif in voorbereiding naar Kerstmis Een bijzonder kerstdiner Kersttocht Heiloo Het Aquariuskoor presenteert Sweet Winter Memories INGEZONDEN MEDEDELINGEN Kerstproeverij bij Albert Heijn 4* *4* V 4 W frY 4 fc# 4 Kerstsamenzang in de Witte Kerk Kerstmarkt met rondrijdende arrenslee bij Stationscentrum Aquariuskoor organiseert op zondag 17 december een heer lijke Akersloter wintermiddag. HEMA Shoppingnight Lamoraal van Egmont presenteert The Christmas Show Sfeervolle Akersloter wintermiddag. Aangeleverde foto HEILOO - Vanaf de Kanaalweg loop je naar het donkere maar door kaarslicht verlichte Landgoed Ter Coulster en dan. op weg met een groepje om het kerstverhaal te zien, te horen en te ervaren. lang niet bij iedereen het geval. Als u zich hierin herkent, dan behoort u tot de doelgroep. U bent zeer wel kom bij ons bijzondere kerstdiner. Het bijzondere aan dit kerstdiner is dat u met ruim honderd mensen aanzit en kunt luisteren naar live muziek. De mensen komen uit de Egmonden en uit Heiloo. Dit bijzon dere kerstdiner wordt gehouden in en georganiseerd door restaurant De Klok in Egmond aan Zee. Vele bedrijven die ingrediënten leveren voor diners hebben hun medewer king toegezegd voor dit diner. Dat is fantastisch en maakt dit kerstdiner ook bijzonder. We hopen dat de zaal vol met gasten zal zijn en dat we nie mand teleur hoeven te stellen. Voor de gasten is het diner gratis. Dit bij zondere kerstdiner wordt gehouden op woensdag 20 december 2017, vanaf 17:00 uur. U kunt zich tele fonisch aanmelden bij restaurant De Klok, Mirjam van het Maalpad: 06 - 53 35 29 86. Bent u ook zo benieuwd naar het heerlijke kerstassortiment van Albert Heijn? Kom dan op vrijdag 15 december tussen 16:00 uur en 19:30 uur langs voor een smaakvolle proeverij bij Albert Heijn in 't Loo!. HEILOO - Op zondag 17 december wordt weer de jaarlijkse kerstsa menzang gehouden in de Witte Kerk in Heiloo. Aanvang 19.30 uur. Medewerking verleent het koor September Blues uit Egmond-Binnen onder leiding van Judith Wognum. De groep is voortgekomen uit een gospelkoor. September Blues, dat een eigen begeleidingsband heeft, zingt 'soul, blues and more', wat voor een bijzondere kerstsfeer zal zorgen. De bekende organist Gerard Leegwater begeleidt de samenzang van bekende kerstliederen. Heilooërs van alle gezindten die graag zingen, kunnen hier hun hart ophalen. Na afloop staat een beker warme chocolademelk voor u klaar. LIMMEN - Ter voorbereiding op Kerst zijn er bij Stichting De Witte Duif diverse activiteiten te beleven. Op zondag 17 december om 10.00 uur in de Protestantse Kerk (Zuidkerkenlaan 25 in Limmen) zingt het koor van De Witte Duif enkele liederen uit het kerstorato rium 'De Verhalen'. Voorganger is Maas Beitler. Op vrijdag 22 decem ber om 20.00 uur in de Protestantse kerk van Limmen wordt het kersto- ratorium 'De Verhalen' gezongen door het koor van De Witte Duif. Het 'Duifje' staat ditmaal in het teken van het kerstoratorium 'De verhalen' van Michael Steehouder. Het bijzondere van dit oratorium is dat in meerdere verhaallijnen het unieke kerstverhaal wordt vertolkt. Dat zorgt ervoor dat het kerstver haal ook ons persoonlijke verhaal kan gaan worden. Zo kunnen wij ons op eigentijdse wijze identifice ren met het geloof en de hoop die het kerstverhaal vertolkt. Juist deze verhaallijnen worden tijdens deze bijeenkomst aangeraakt. We ver langen naar stilte, rust, geborgen heid en gaan ernaar op zoek. Dat menselijk verlangen brengen we met elkaar in beeld door middel van muziek, zang en verhalen. Na afloop van deze bijeenkomst is er gelegenheid om na te praten. Dat alles wordt afgesloten met een een voudige maaltijd. Wij verheugen ons op uw komst! EGMOND AAN ZEE - Er is een goed idee ontstaan en misschien vindt u dat ook wel! Met Kerst iets speciaals doen voor iedereen voor wie het niet mogelijk is om Kerst te vieren in een grote kring van vrienden en beken den. Als je bijvoorbeeld niet de mogelijkheid hebt om net dat beet je éxtra te kunnen doen. Het lijkt zo vanzelfsprekend om een groep vrienden uit te nodigen. Maar dat is Onderweg zie je soldaten, engelenzang, wijzen, herders en nog veel meer. Allemaal op zoek naar het kind van Bethlehem. Een mooie tocht die in de agenda staat van veel mensen. Helaas is aanmelden niet meer mogelijk, zie kersttochtheiloo.jouwweb.nl. AKERSLOOT - Het Het koor zingt vele nieuwe num mers uit diverse genres, een aantal gouwe ouwen en een aantal beken de en minder bekende kerstnum mers. Tussen de nummers door vertellen vele ras-Akersloters per soonlijke verhalen en anekdotes uit vervlogen tijden over belevenissen in de kerstperiode. Ook worden er gedichten voorgedragen door diver se koorleden. Het koor is weer op volle sterkte, ook de projectleden van de eerder dit jaar gespeelde Passion doen weer mee, alsmede de voltallige band. Er zijn heerlijke hapjes en drankjes. Kortom een fijne sfeervolle Akersloter winter middag. Aanvang 15:00 uur, einde 17:00 uur. De uitvoering is in de Akersloot. De kerk is open vanaf R.K.Kerk aan de Kerklaan 35 te 14.15 uur. De entree is gratis. HEILOO - Donderdag 14 december van 19.00 tot 21.00 uur organiseert HEMA Heiloo de 'moonlight shoppingnight' een avond vol verrassingen en lekkernijen. Om 19.00 uur is er een spetterende opening, zorg dat je er bij bent. Iedere twee jaar organiseren we een bijzondere koopavond. Dit jaar is de avond geheel in kerstsfeer. We zijn al maanden bezig met de orga nisatie er en gaan er een bijzondere avond van maken! Onder het genot van live muziek kan er in onze winkel veel geproefd worden. Van koffie, high tea lekkernijen en wijn tot heerlijke (kerst)voorgerechten die je kunt maken van onze vleeswaren. Onze nieuwste mode voor jong en oud is te zien op de catwalk. Kerstcadeaus kunnen mooi ingepakt worden op de inpaktafel. Er zijn gedurende avond diverse loterijen met mooie prijzen pakketten. De Kerstman is er en je kan in de arrenslee of in de winkel met hem op de foto. Kortom een supergezellige avond! Graag tot donderdag avond in onze winkel. Team HEMA Heiloo. HEILOO - De kerstmarkt bij het Stationscentrum in Heiloo vindt plaats op zaterdag 16 december van 11.00 tot 17.00 uur. Hier kun je jouw kerstca deaus shoppen bij de gezellige kerstkraampjes en natuurlijk bij de winke liers van het winkelcentrum. Ook is er gedacht aan leuk entertainment om de markt nog gezelliger te maken. Er is een arrenslee, live kerstmuziek en een Dickens-goochelaar. De arrenslee zal getrokken worden door prachtige paarden en rondrijden in de buurt van het Stationscentrum. Zo zie je de buurt eens op een andere manier. De Dickens-goochelaar zal iedereen verrassen met zijn trucs en u kunt genieten van de kerstmuziek van Caecilia Heiloo. Trefpunt Express zal ook de bezoekers van en naar de markt brengen. Indien u hier gebruik van wilt maken kunt u telefonisch contact opnemen en een afspraak maken. Het telefoonnummer is 072 - 5331297. Adres: Dorpshuis Hanswijk: Hanswijk 1. Aangeleverde foto EGMOND AAN DEN HOEF - Muziekvereniging Lamoraal van Egmont presenteert op 16 december The Christmas Show in Dorpshuis Hanswijk in Egmond aan den Hoef. Het concert begint om om 20:00 uur. Kaarten kosten 4,50 euro in de voorverkoop en 5 euro aan de deur op de avond zelf. U kunt de kaarten online bestellen via lamoraalvanegmont.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 24