Succesvol weekend voor docenten Dojo 't Loo KPBiking: jeugdige Wout Bakker imponeert weer Vader en zoon Schouten sterkste koppel in het Oosthonk Rabo golft op thuisbaan Heiloo AV Trias zet samen vrijwilligers en trainers in het zonnetje sport3i SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Leer schaatsen bij de leukste ijsclub van Noord Holland HSV Jo 13-2 winterkampioen 20 DECEMBER 2017 delijk een golden score nodig bleek. Karen was de meest aanvallende judoka en zat een aantal keren dicht bij een score. Uiteindelijk kreeg de Frangaise een straf voor passiviteit, waardoor Karen door mocht naar de strijd om het brons. Daar trof ze de Russische Dmitrieva, waar ze in eerdere toer nooien steeds van had weten te winnen. Toch was het een stugge strijd, die uiteindelijk ook pas in de golden score werd beslist door een straf wegens passiviteit voor de Russin. Een knappe en welverdien de bronzen medaille op dit zwaar bezette toernooi was daarmee een feit. Dezelfde dag deed Maaike Stevenson, de jongere zus van Karen, in Wijk bij Duurstede met succes examen voor het diploma judoleraar A. HEILOO - Het afgelopen week end kende diverse successen voor een aantal docenten van Dojo 't Loo. Zaterdag werd taekwondo-docent Michael Rosa Nederlands kampi oen tijdens de Nationale Poomsae Freestyle Kampioenschappen 2017 in Nieuwegein in de klasse 41-50 jaar. Voor een vijfkoppige jury werden er stijlvormen gelopen waarbij het gaat om technische per fectie en presentatie. Met een score van 12.87 heeft hij de concurrentie ruimschoots achter zich gelaten. Op zondag wist judotrainster Karen Stevenson knap een bronzen medaille te behalen tijdens het zwaar bezette Judo Masters toer nooi in Sint Petersburg. Na winst in de eerste ronde op de Yuldashova met ippon werd in de kwartfinale helaas verloren van landgenote Guusje Steenhuis, de huidige num mer 1 van de wereldranking. In de herkansing wist Karen zich echter uitstekend te herpakken en won van de nummer 4 van de wereld, de Frangaise Tcheumo. In een span nende strijd kwam Karen al vroeg op voorsprong met een wazari. Tcheumo wist echter later de stand gelijk te trekken, waardoor uitein- EGMOND AAN ZEE - Dartlief hebbers konden zaterdagavond 9 december kiezen: kijken in Egmond aan Zee of zelf pij len mikken in het Oosthonk in Heiloo. Bij dat laatste evenement werd in een spannende finale een 2-0 achterstand door Marco en Melle Schouten omgebogen in een 4-3 overwinning op Paul Kleibroek/ Thijs Glas. In de beslissende zevende leg was een 180'er van Marco het breekpunt en kwamen Paul en Thijs niet meer op een finish. Aanstormend talent in de personen van Wesley Kok en Renzo Snel legden beslag op de derde plek ten koste van Jeroen Kleverlaan/ Rein Glas. Bij de runners-up was de ervaring van Rob de Waard en Yvo Jonker doorslaggevend. De hoogste finish bleef steken op 120 en de maximale score van 180 werd vijf maal genoteerd. Het volgende toernooi is zaterdag 20 januari; dan spelen we het 301 dubbel in dubbel uit. AKERSLOOT - Wout Bakker uit Heiloo is voor de tweede ach tereenvolgende keer winnaar geworden van de wekelijkse donderdagavondwedstrijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup. In het begin zag het er nog niet naar uit dat de jonge Bakker op Sportcomplex de Cloppenburgh met de winst naar huis zou gaan. Castricummer Alwin Hes trok al meteen na de start flink van leer, Henk Louwe (Alkmaar) en Wout Bakker zagen het gevaar en rea geerden; de rest bleef afwachten of konden niet volgen. Alwin Hes had er goed de sokken in en het gaatje op het duo Louwe/Bakker groeide langzaam. Wout Bakker vond het tijd worden voor een tempoversnelling om Hes LIMMEN - De Limmer IJsclub bestaat sinds 1895 en is de oud ste club in Limmen. De ijsclub is een van de grootste ijsclubs in de regio en wil het jeugdschaatsen in Limmen, Heiloo, Akersloot en de Egmonden bevorderen. Daarom start er op zaterdag 6 januari van 10.00 uur tot 11.00 uur een nieuwe schaatscursus voor de jeugd op de ijsbaan De Meent in Alkmaar. Alle kinderen tussen zes en twaalf jaar in de regio worden hiervoor uitge nodigd. De kosten voor tien lessen bedragen nu maar 35 euro. Geef je op via de site www.limmerijsclub.nl of bel 06-24708373 (Yaelle Vleugel). niet uit het oog te verliezen. Hierop had Henk Louwe geen antwoord en hij moest Wout Bakker laten gaan. Tegen halfkoers had Alwin Hes de pech door een bandprobleem het strijdtoneel te moeten verlaten. Wout Bakker, op dat moment al op korte afstand volgend van Hes, kon toen de koppositie overnemen. Henk Louwe was ook nog niet kansloos, maar een krampaanval noopte hem zelfs even tot afstap pen, zodat vervolgens Henk Jan Verdonk senior weer in beeld kwam om een bedreiging te kunnen gaan worden voor Wout Bakker. Maar zover kwam het niet, Wout Bakker kon met een onoverbrugbare voorsprong blij voor de overwin ning gaan. Uitslag: 1. Wout Bakker (Heiloo) 2. Henk Jan Verdonk senior (Egmond aan den Hoef) 3. Henk Louwe (Alkmaar) 4. Bruno van Beek (Egmond aan Zee) 5. Ryan Barneveld (Heerhugowaard). HEILOO - De toppers van voetbalvereniging HSV Jo 13-2 zijn winterkampioen geworden. Deze competitiehelft hebben ze slechts vijf tegendoelpunten moeten incasseren. Het kampioen schap werd afgelopen zaterdag onder andere gevierd met taart en vuurwerk. Op naar een mooie tweede helft van het seizoen! Aangeleverde foto HEILOO - Rabobank en Golf en Countryclub Heiloo blij ven partners tot en met 2020. Op golfbaan Oosterzij, thuis basis van de club, onderte kenden Hidde Hoekstra en Roger Nutt (namens GCH) en Ugur Pekdemir (namens de Rabobank) hiervoor de sponsor overeenkomst. Het geheim van golfen Bankdirecteur Ugur Pekdemir: "We noemen het sponsoring maar in mijn ogen gaat ons partnerschap veel verder. Wij zijn ambassadeur voor de golfclub en andersom is dat niet anders. Ik zeg wel eens: een rondje golf is een cadeau. Je geeft de relatie met wie je golft en jezelf een rustmoment. Een rustmo ment waarin je vaak meer bereikt dan waar je vooraf op rekent. Het geheim van golfen is aandacht voor de sport én voor een ander." Thuisbaan Heiloo Hidde Hoekstra, voorzitter van GCH, is blij met het nieuwe con tract. "De Rabobank maakt hiermee duidelijk dat ze onze 9-holes baan als thuisbaan ziet. Dit dragen ze ook uit en dat is prachtig. Ik hoop dat meer organisaties en particuliere golfers dit voorbeeld zullen volgen. Dus heb je interesse om te gaan golfen of wil je met jouw bedrijf sponsor worden en hier relaties ontmoeten: je bent bij ons altijd van harte welkom!" Roger Nutt, Ugur Pekdemir en Hidde Hoekstra. Aangeleverde foto Een trotse vader Marco met zoon Melle. Aangeleverde foto Michael Rosa in actie tijdens het NK taekwondo. Foto: Gerard Spaans Sports Photography

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 27