Voor echte bikkels: Egmond Mini Marathon voor kinderen SIM ondersteunt Sports4all Bowling Jaimie van Sikkelerus deelnemer WK FIM Superbike HSV Business Club met plezier naar AZ SPORT Op de Boulevard in Egmond aan Zee AV Trias zet samen met de kerstman vrijwilligers en trainers in het zonnetje Secure Internet Machines is nieuwe sponsor Foto: Wout Jager Op de Boulevard in Egmond aan Zee. HEILOO - Afgelopen zaterdag 16 december heeft AV Trias een diner georganiseerd voor haar vrijwilligers en trainers, om hen te bedanken voor een mooi en succesvol sportief jaar. Dit succesvolle diner had niet georganiseerd kunnen worden zonder de hulp van verschillende bedrijven. AV Trias wil de vol gende bedrijven enorm bedanken: Bloemenhuis Monique voor de bloemstukken, Rootring Wijnen voor de wijn, Brasserie in 't Groen voor de voorgerechten, Bakkerij Kaandorp voor de desserts, Vis en Meer voor het koken en de bediening en ten slotte Scharrelslagerij Cees de Bouter voor de spectaculaire BBQ met rollade, kip, vis en vega! winterklassieker. De start vindt plaats bij Strandpaviljoen Bad Noord de Zeester in Egmond aan Zee. Online inschrijven is nog moge lijk t/m 1 januari of op de dag zelf bij het strandpaviljoen. Jaarlijks komt er veel publiek naar Egmond aan Zee om de hardlopers aan te moedigen tijdens de start en finish. Dankzij de Egmond Mini Marathon is er in de badplaats voor de jong ste hardloopliefhebbers ook iets te beleven. De start is om 11.00 uur op het strand van Egmond, waar de kinderen al hun krachten nodig zullen hebben om door het zand te ploegen. De finish is op de Boulevard Noord, waar alle kids worden ontvangen als echte helden, net als de deelnemers aan de halve of kwart marathon. Meedoen kan in twee leeftijdscategorieën: 6 t/m 9 jaar of 10 t/m 13 jaar. In elke catego rie zijn prijzen te winnen. Kinderen kunnen zich t/m 1 januari inschrijven via www.sauconyeg- mondhalvemarathon.nl of ter plaat se bij Strandpaviljoen Bad Noord de Zeester. Wees dan op tijd aanwezig, deelname kost 3,50 euro. De Egmond Mini Marathon is namelijk nu al razend populair. De inschrijvingen voor de komende editie zijn al verdubbeld ten opzich te van vorig jaar. EGMOND AAN ZEE - Tijdens de Saucony Egmond Halve Marathon op zondag 14 janu ari vindt ook de Egmond Mini Marathon plaats. Dit evenement is speciaal voor kin deren van 6 t/m 13 jaar, zodat ook zij hun hardlooptalent en doorzet tingsvermogen kunnen laten zien tijdens de beruchte HEILOO - Sports4all Bowling Heiloo (bowlen voor mensen met een beperking) heeft in het bedrijf Secure Internet Machines (www.simpc.nl) een sponsor gevonden die de deelne mers zowel financieel als mate rieel gaat ondersteunen. Door deze ondersteuning stelt dit bedrijf nu drie teams in de gelegen heid om tegen een gereduceerd bedrag in competitieverband uit te komen. Daarnaast zijn de deelne mers nu ook duidelijk herkenbaar omdat zij allemaal in dezelfde outfit kunnen spelen. Tegelijkertijd wil de manager van het bedrijf SIM, Ruud Storms, deze maatschappe lijke betrokkenheid kenbaar maken door zijn medewerkers zichtbaar te betrekken bij deze ondersteuning. Er werd voor de naam 'Sports4all Bowling Heiloo' gekozen, dezelfde naam waaronder ook de competi tiedeelnemers spelen. De presenta tie vond plaats in Bowling Party Centrum Heiloo, waar Frans Endel namens de gehele groep inclusief de organisatie en begeleiding zijn dank uitsprak voor de geweldige geste van dit bedrijf. Akersloter motorracer Jaimie van Sikkelerus zit vol ambities. Archieffoto: Arjan Hoogvorst AKERSLOOT - De coureur Jaimie van Sikkelerus uit Akersloot komt volgend jaar uit in de WorldSSP klasse van het FIM Superbike wereldkampi oenschap. Van Sikkelerus gaat rijden voor het Italiaanse Gemar Lorini Honda Team, waar hij de teamgenoot wordt van de Brit Kyle Smith. André van Sikkelerus, de vader van Jaimie, was het afgelopen jaar zijn vaste begeleider. Dit jaar is het de taak voor voormalig coureur Tristan Lentink. Lentink is tijdens alle wedstrijdweekenden present. Vader Sikkelerus gaat zich meer richten op de werkzaamheden bin nen het autobedrijf in Akersloot. Zie ook www.jaimievansikkelerus.nl De aanwezige leden van HSV Business Club. HEILOO - Zaterdag 9 december vond het jaarlijks terugkerende evenement van de HSV Business Club plaats. Eerst met elkaar op de foto voor de grote kerstboom aan de Kennemerstraatweg. Met een hoop nieuwe leden en heel veel enthou siasme gingen we, door het slechte weer, met taxibusjes op weg naar het AZ-Stadion. Daar werden de sponsoren geheel verzorgd in een skybox met vooraf gaand aan de wedstrijd een heerlijk buffet, drankjes genoeg, en de avond werd na de mooie uitslag van 5-0 nog completer gemaakt door volkszanger Joost de Vries. Hij maakte er een geweldig feest van. Zeer voldaan gingen de HSV sponsoren na middernacht op huis aan. Onderweg al plannetjes makend voor het volgende evene ment.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 31