wam Heiloo contact Uitvaartverzorging Formanoij 11 HEILOO Afvalkalender 2018 Jl GEMEENTE Openingstijden Afval en milieu Mededeling Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op 13! Maatwerk voor een goed verzorgde en betaalbare uitvaart AFSCHEIDSCENTRUM DE SWAEN SCHIPPERSLAAN 4K, 1906 BG LIMMEN Beschikbaar voor alle uitvaartondernemingen nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo januari Wortelsoepje met komijn en yoghurt Sandwich kip kerrie met zoetzure komkommer Salade met couscous, noten kaneel en koriander januari Runderhamburger Tomaat, ui, little gem, cheddar, bacon, sesammayonaise, homemade Jack Daniels BBQ-saus en frietjes Uitvaart vanaf 1.475,- Ongeacht waar u verzekerd of lid bent Thuisopbaring of afscheidscentrum Vrijblijvende voorbespreking Uitvaartdeposito 3% DAG EN NACHT BEREIKBAAR www.uvdf.nl 06 115 36 587 UITKIJKPOST 3 JANUARI 201 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Maatwerkvoorschriften lozen van grondwater Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend dat zij op 20 december 2017 hebben besloten maatwerkvoorschriften op te stellen voor het bedrijf Melco Ontwikkeling B.V., Kanaalweg 32 te Heiloo voor het lozen van grondwater afkomstig van de bodemsanering (verzenddatum besluit: 20 december 2017). Bezwaar maken Belanghebbenden die het niet eens zijn met dit besluit, kunnen binnen 6 weken, gerekend vanaf de dag na datum van verzending van dit besluit, een bezwaarschrift indienen bij de gemeente Heiloo, Postbus 1, 1850 AA in Heiloo. Het bezwaarschrift moet in ieder geval het volgende bevatten: uw naam, adres, postcode en woon plaats; de datum; over welke beschikking het gaat (u kunt het beste een kopie van dit besluit bijsluiten); de redenen waarom u het niet eens bent met het besluit; uw handtekening. Het indienen van een bezwaarschrift schorst de werking van het besluit niet. Als spoed is vereist, kunt u de voorzie- ningenrechter van de rechtbank Noord Holland Noord, sectie Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem vragen om een voorlopige voorziening te treffen. U kunt het verzoekschrift ook digitaal bij de rechtbank indienen via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht U heeft daarvoor een elektronische handtekening (DigiD) nodig. Voor meer informatie verwijzen wij naar www. rechtspraak.nl Voor de behandeling van het verzoek wordt griffierecht geheven. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Gierman van de RUD NHN, Dampten 2 te Hoorn, tele foonnummer 088 102 13 00. Download de app Afvalwijzer of kijk op de website mijnafvalwijzer. nl voor de afvalkalender 2018. U vindt alle informatie over afval in Heiloo nu op één plek terug. Heeft u vragen of weet u niet hoe u de app moet downloaden of de kalender kunt raadplegen, bel dan met het Klantcontactcentrum telefoonnummer: 072 535 66 66 Ook de beste wensen namens ons Sociaal Team! Wij hopen dat u ook in het nieuwe jaar denkt om mensen die wat extra aandacht kunnen gebruiken, omdat ze kwetsbaar zijn, beperkt, of een moeilij ke tijd achter de rug hebben. Maar ook om de mensen die juist voor anderen de dag een beetje mooier maken. Dat kunnen uw buren zijn, familie of een verre vriend. Vraag ze bijvoorbeeld eens op de koffie, geef ze een pre sentje, stuur een kaartje of bloemetje. Het gaat om een gebaar, niet om de hoeveelheid en zeker niet om geld. Wist u dat: ledereen kan gratis bij het Sociaal Als een besluit rechtstreeks gevol gen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaar schrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of bur gemeester en wethouders, Postbus 1, Team terecht met vragen over gezond heid, (mantel)zorg, zelfstandig blijven wonen, werk, dagbesteding, geld, opvoeden en gezinsrelaties. Het kan over uzelf gaan of over een buur, vriend of familielid. We zijn u het hele jaar door graag van dienst! Medewerkers Sociaal Team Heiloo Zo kunt u ons bereiken: Raadhuisplein 1, Heiloo (gemeente huis) - i nloop: maandag 14.00-15.30 uur en donderdag 9.00-10.30 uur. - Telefoon: (072) 535 66 66 - stel uw vraag via e-mail aan ons: sociaalteamheiloo@debuch.nl 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. itauu

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 11