Start bouw De Linde 2 t, Schilderijen in de Trog culturele agenda vanHeiloo I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Healthcenter Vennewater Carly E - Van klassiek cellist naar artiest met cello JAN energiek, muzikaal, hilarisch Aanvang 20.15 uur, entree €19,00 JAN Klassiek met uitersten: verkoop@uitkijkpost.nl Luisteren naar klassieke muziek Deel asfalt Omloop beschadigd Kleurplatenwedstrijd Uitkijkpost UITKIJKPOST 3 JANUARI 2018 HEILOO - Nog intensiever inzetten op persoonlijke begeleiding. Dat is onder andere het goede voornemen van Hikmet Kusakci. Hij is vanaf 1 januari 2018 de nieuwe eigenaar van Healthcenter Vennewater in Heiloo. Hikmet ziet het geven van individuele aandacht als zeer belangrijk. "We hebben niet allemaal dezelfde bouw en gezondheid en ook onze wensen en mogelijkheden op het gebied van trainen lopen uiteen. Het is daarom van belang om mensen ook individueel de aandacht te geven die ze verdie nen. Dat gaan we intensief doen," vertelt hij. De fitnessprofessionals van Healthcenter Vennewater zijn altijd bereikbaar voor het beantwoorden van vragen en het geven van adviezen. Daarnaast maken ze om de vijf weken een afspraak met hun leden. "Dit is een persoonlijk motivatiege- sprek. Daarbij beoordeelt de fitnessprofessional of het op maat gemaakte schema, al eerder opgesteld om persoonlijke doelen te halen, tot het juiste resultaat heeft geleid. De fitnessprofessional kijkt onder andere naar het gewicht, de BMI, de stofwisseling, het vetpercentage, het lichaamsvocht en de botmassa van de klant. Een professionele weegschaal meet deze gegevens. Ook test de fitnessmedewerker de longinhoud. Hij vergelijkt daarna de resultaten met de uitkomsten van het vorige onderzoek. Als er aanleiding voor is, dan past hij het schema aan, uiteraard in goed overleg." De fitnessprofessionals van Healthcenter Vennewater zijn zeer deskundig en hebben kennis en ervaring in huis op het gebied van personal training. Maandelijks opzegbaar Over kosten gesproken: de aangeboden lidmaatschappen zijn per 1 januari maandelijks opzegbaar, ook dat is een verandering. Hikmet: "Ik vind het belangrijk om sporten zo laagdrempelig mogelijk te maken voor iedereen. Mensen verplichten om een halfjaar lid te blijven of jaarlidmaatschappen te nemen vind ik persoonlijk niet gepast. Iedereen moet de keuze hebben om ieder moment te kunnen stoppen." Nieuwsgierig geworden naar de sportschool? U vindt hier een overzichte lijke fitnesszaal met airco. De cardio-ruimte bevat professionele appara tuur waaronder fietsen, ligfietsen, loopbanden, steppen en roeiapparaten. Hikmet: "Cardio verbetert de conditie en is goed voor bijvoorbeeld het versterken van de hartspier en het verbetert de bloedsomloop. Naast de cardioruimte bevindt zich de krachtzone met professionele apparatuur. Deze is goed voor het versterken van de botmassa, de spiermassa en het verbranden van vele calorieën. Hikmet: "Onze sporters kunnen kiezen uit cardio of krachttraining of het allebei beoefenen. De combinatie hiervan is overigens de ideale manier voor het verbeteren van je gezondheid. Het is een van de beste sporten die je kunt beoefenen. Wil je het zelf ervaren? Uiteraard is iedereen van harte welkom." Healthcenter Vennewater heeft ook een infraroodsauna die de leden gratis kunnen gebruiken. Informatie over de voordelen van de huidige actie leest u in de advertentie in deze krant. Healthcenter Vennewater is gevestigd aan Het Zevenhuizen 48 in Heiloo. HEILOO - Vanaf jonge leeftijd had Carlijn haar cello al aan haar zijde. Opgeleid als klassiek musicus, toerde ze met o.a. het Jeugd Orkest Nederland van Frankrijk tot China. De ervaringen die ze opdeed tijdens het wonen en werken in het buitenland in Engeland en Argentinië inspi reerde haar om haar eigen weg in te slaan, weg van het orkest werd ze een singer-songwriter. Geïnspireerd door de muziek die ze daar tegenkwam, bracht ze in juni 2016 haar eerste epee 'Blue Funny You' uit, opgenomen in Buenos Aires. Carly E.'s sound is gepassioneerd, rauw en eerlijk. Zichzelf begeleidend op cello zingt ze haar nummers. Met haar celloklanken en bijzondere stem neemt ze je mee met haar 'poëtische groove' waarbij ironische teksten in rap tempo worden afgewisseld. Zaterdag 13 januari te zien en horen in de Cultuurkoepel. Aanvang 20:15 uur. Gratis entree. Na afloop van het concert bent u vrij het concert op waarde te beoordelen middels een vrij willige bijdrage. Carly E was eerder te bewonderen op Wilibrordus Draait Door 2017. HEILOO - De bouw van nieuw bouwproject De Linde 2 in Heiloo startte dinsdag 19 december met een feestelijke bijeenkomst met alle kopers en betrokkenen. Wethouder Rob Opdam verrichtte de officiële handeling. Hij mocht de officiële paal van het project heien. Het project in het gebied Zuiderloo in Heiloo is een ontwikkeling van Timpaan uit Rijsenhout. De realisa tie is in handen van Heddes Bouw Ontwikkeling uit Hoorn, Scholtens Bouw uit Wognum en AW Groep uit Lisse. Op 1 december startten de hei werkzaamheden van de woningen die door Heddes worden gebouwd. Het heiwerk van de woningen die Scholtens bouwt, is vorige week begonnen. Tijdens de bijeenkomst bestond er de gelegenheid voor de toekomstige bewoners om hun nieuwe buren te ontmoeten. Het plan omvat 20 eengezinswoningen, 16 Timpaan Verandawoningen, 10 twee-onder-één kapwoningen, 9 Comfortwoningen en 8 vrijstaande woningen. Begin 2018 gaat de vol gende fase van De Linde 2, De Linde Exclusief, in verkoop. Deze fase betreft 22 voornamelijk vrijstaande woningen. De ontwikkelingen van Timpaan in het gebied Zuiderloo bestaan uit circa 275 woningen. In De Linde 2 zijn momenteel 63 woningen in verkoop gebracht. De Linde 1 is vorig jaar reeds opgele verd. In De Linde 2 zijn nog enkele woningen van het type Zilverwinde beschikbaar. Op de website vindt u meer informatie. Zie www. heiloo-zuiderloo.nl. HEILOO - Galerie de Buitenkans brengt in de Trog in Heiloo tot en met 3 maart een exposi tie met schilderijen van Kees Jansen, Paula de Baaij en Margriet Schadee. Kees Jansen schildert met veel kleur niet voor de hand liggende onderwerpen: een grapje, dingen die mooi zijn of iets symboliseren, een truttig lampje, een auto- of scheepswrakken, stofzuigers, leegte of stilte. Paula de Blaaij leerde vijftien jaar geleden de techniek van de oude meesters van Paul Jaarsma (Ibis). Zij vindt veel onderwerpen fijn om te schilderen en ze leeft zich bij voorbeeld graag uit op de luchten of de achtergrond van haar schilderij en. Na de onderschildering schildert Paula laag op laag met transparante en dekkende olieverf op paneel. Haar panelen zijn doorgaans van groot formaat. Haar productie is vrij gering, omdat zij soms een half jaar tot een jaar aan een schilderij werkt. De schilderijen van Margriet Schadee uit Castricum kun je omschrijven als abstract met figu ratieve elementen. Lijnen, bewe ging en ritme komen steeds terug in haar werk. Ook mensen in hun onderlinge relatie, in groepen, alleen, uitnodigend of zoekend. Naast haar schilderijen maakt zij sinds enige tijd objecten van kunst stof waarin dezelfde aspecten naar voren komen. Margriet was een van de winnaressen van de Talens Schilderprijs in Noord-Holland. Het eigen atelier, Studio 23, is opgeno men in de jaarlijkse kunstfietsroute in Castricum. De Trog is gevestigd aan de Bullaan 4 in Heiloo. De Trog is geopend van donderdag tot en met zondagmiddag van 12.00 uur tot en met 17.00 uur. CARLY E - VAN KLAS SIEK CELLIST NAAR JAN ARTIEST MET CELLO Carlijn's sound is gepassioneerd, rauw en eerlijk. Zichzelf begeleidend op cello mixt en zingt ze verschillende genres door elkaar. Gratis entree. CULTUURKOEPEL Kennemerstr.weg 464, www.cultuurkoepelheiloo.nl EVA CRUTZEN CABARET THEATER DE BEUN Willibrordusweg 2 Heiloo, www.vriendenvandebeun.nl MOZART MELODRAMA Mozarts 's Cosi fan Tutte, Pianoconcert in c mineur KV 491, Melodrama van Benda door het Sweelinck Barokorkest zangers van de afdeling Oude Muziek van het Conservatorium Amsterdam. CULTUURKOEPEL Kennemerstr.weg 464, www.cultuurkoepelheiloo.nl Wilt u uw vermelding ook in de Culturele agenda van Heiloo terugzien? Dat kan voor een bescheiden tarief. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Uitkijkpost via het e-mailadres HEILOO - Bibliotheek Heiloo organiseert dit jaar een cursus 'Luisteren naar klassieke muziek'. Deze cursus staat onder leiding van Gert Floor, voorheen muziek- bibliothecaris van de bibliotheek. Er klinkt tijdens zes woensdag middagen muziek uit verschil lende perioden, waarbij verteld wordt over de achtergrond van de beluisterde stukken en hun com ponisten. Data en tijdstip: 10, 17, 24 en 31 januari, 7 en 14 februari, van 14.00 tot 16.00 uur. Plaats: Bibliotheek Heiloo aan Westerweg 250. Informatie en reserveren, raadpleeg de servicebalie van Bibliotheek Heiloo of kijk op www.bibliotheekheiloo.nl HEILOO - Er zitten gaten in het nieuwe asfalt dat in oktober is aangebracht op de Omloop. Het betreft 300 meter asfalt tussen de Bayershoffweg en Het Baafje. De gaten zijn ontstaan doordat de samenstelling van het asfalt hier niet juist is geweest. De gemeente Heiloo repareert de gaten tijdelijk met koud asfalt. In het voorjaar vervangt de aannemer het slechte asfalt door een nieuwe laag. Voor vragen of het maken van een mel ding, bel het Klantcontactcentrum via 072-535 66 66. De kleurplatenwedstrijd van de Uitkijkpost verliep succesvol. Veel kinderen hebben hun best gedaan op de kleurplaat die wij publiceerden in de krant van 20 december. De Uitkijkpost heeft de jonge prijswinnaars op de hoogte gebracht. Een feestelijke start. Aangeleverde foto Schilderij van Kees Jansen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 7