contact 11 HEILOO, Bouwen en wonen Raad en (raads)commissies GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Welzijn Raadslid in beeld Gree Ris, raadslid voor PvdA Volg ons op Verkiezingen UITKIJKPOST 10 JANUARI 201 Omgevingsvergunningen Ontvangen vergunningen - De Blinkenlaan 3, plaatsen poort - De Watergang ongenummerd, het bouwen van een woongebouw (16 appartementen) - Heerenweg 191, plaatsen extra kozijn - Het Hoekstuk 12, vervangen (dak-)installaties - Het Zevenhuizen 50, bouwen extra sporthal - Hoogeweg 19, uitbreiden woning - Schuine Hondsbosschelaan 60, vergroten woning (dak) - Slootenslaan 28, aanleggen rookkanaal - Wentholtlaan 18, verbouwen/vergroten woning - Westerweg 212, vergroten woning - Zevenhuizerlaan 9, plaatsen dakopbouw (garage) Verleende vergunningen - De Droogmakerij 11, nieuwbouw bedrijfshal - Gaanderij 141, bouwen woning - Hoogeweg 19, tijdelijk plaatsen woonunit (met een instandhoudingstermijn van 1 jaar) - Pijlemeeth 4, vergroten woning - Schuine Hondsbosschelaan 50, ophogen schutting - Standerdlaan 19, vergroten woning - Standaardlaan 100, plaatsen dakkapel - Geestakker 52, wijzigen voorgevel van de woning - Westerweg 38, vergroten woning Verlenen tijdelijke omgevingsvergunning - Vennewatersweg tussen de kruising met de Hoogeweg en de kruising met de bestaande bouwweg, aanleggen uitrit (voor een maximum termijn van 10 jaar) U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Verleende omgevingsvergunning brandveilig gebruik - Stationsweg 92, zaaknummer WABO 17/00987 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur www.heiloo.nl - het brandveilig gebruiken van woonzorgcentrum Overkerck - De beschikking is ten opzichte van de ontwerp beschikking niet gewijzigd. Beroep Tegen het ontwerpbesluit zijn geen zienswijzen ingediend. Belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten in een eerder stadium geen zienswijze naar voren te hebben gebracht, kun nen vanaf donderdag 28 december 2017 tot en met woensdag 7 februari 2018 beroep aanteke nen. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Rechtbank Noord-Holland, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Een beroepschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kan de indiener van een beroepschrift tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Noord-Holland, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Wanneer een voorlopige voorziening wordt aan gevraagd treedt de beschikking pas in werking nadat hierover een beslissing is genomen. Verlengen beslistermijn - Fontein Verschuirlaan 2, vergroten woning De oorspronkelijke beslistermijn is verlengd met 6 weken naar 1 februari 2018 Tegen het besluit kan geen bezwaar worden aangetekend. Aanvraag buiten behandeling Westerweg 270, vergroten woning De beste wensen namens ons Sociaal Team Wij hopen dat u ook in het nieuwe jaar denkt om mensen die wat extra aandacht kunnen gebrui ken, omdat ze kwetsbaar zijn, beperkt, of een moeilijke tijd achter de rug hebben. Maar ook om de mensen die juist voor anderen de dag een beetje mooier maken. Dat kunnen uw buren zijn, familie of een verre vriend. Vraag ze bijvoor beeld eens op de koffie, geef ze een presentje, stuur een kaartje of bloemetje. Het gaat om een gebaar, niet om de hoeveelheid en zeker niet om geld. Voor iedereen Iedereen kan gratis en zonder verwijzing bij het Sociaal Team terecht met vragen over gezond heid, (mantel)zorg, zelfstandig blijven wonen, werk, dagbesteding, geld, opvoeden en gezinsre laties. Het kan over uzelf gaan of over een buur, vriend of familielid. Contact Zo kunt u ons bereiken: Raadhuisplein 1 in Heiloo, inloop op maandag 14.00-15.30 uur en donderdag 9.00-10.30 uur, telefonisch (072) 535 66 66, via e-mail: sociaalteamheiloo@debuch.nl Vergaderingen raadscommissies In Heiloo heeft adviseren vier raadscommissies de gemeenteraad. Tijdens een commissieverga dering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwerpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Naast de vaste punten staat op de agenda Maatschappelijke Zaken maandag 15 januari - Wijziging van de Verordening sociaal domein gemeente Heiloo 2017 Bestuurlijke Zaken dinsdag 16 januari - Wijziging Gemeenschappelijke Regeling Veiligheidsregio NHN (VR NHN) - Verbetering informatievoorziening door gemeenschappelijk regelingen aan gemeente raden - Gedragscode publiceren persoonsgegevens website gemeente Heiloo 2018 Openbare Ruimte woensdag 17 januari - Zuiderloo, conceptverkavelingsplan Hof van Sombroek - Zuiderloo, conceptverkavelingsplan CPO Krommelaan Auditcommissie donderdag 18 januari - Controleprotocol voor de accountantscontrole jaarrekening 2017 inclusief normenkader 2017 - Werkwijze besloten deel in openbare verga dering - Evaluatie recent gevolgde procedure geheimhouding - Terugkoppeling raadswerkgroep financiën BUCH van 29 november 2017 Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, neemt u contact op met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier, telefoon nummer 088 - 9097017 of e-mail griffie@heiloo.nl Openbare bekendmaking aanduiding registratie politieke groepering Het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Heiloo heeft op 27 december 2017 besloten om de Wie ben je? Al ruim 70 jaar woon ik in Heiloo. Nog steeds op dezelfde plek. Ik ben raadslid voor de PvdA, lid van de commissie Openbare Ruimte en plaatsvervangend lid van de commissie Maatschappelijke Zaken. Wat wil je voor Heiloo bereiken en hoe wil je dat realiseren? Je kunt alleen iets bereiken als je als gemeenteraad samenwerkt en elkaar vertrouwt, de meningen kunnen verschillen, maar het eind resultaat telt! Ik ben altijd van het standpunt uitgegaan dat ik er voor de inwoners ben en ik heb nooit het gevoel gehad dat ik met mijn rug naar de mensen stond; wat de politiek wel eens verwe ten wordt. Wat de burgers belangrijk vinden is wat er in hun omgeving gebeurt, zoals het voort bestaan van de voorzieningen in het dorp. Daar heb ik me hard voor gemaakt. Ik voel mij volksvertegenwoordiger en niet alleen controleur van het college. Ik hecht aan discussie over inhoud. Waarbij het me wel eens moeite kost te kiezen tussen wat ik volgens mijn verstand moet doen en wat ik in mijn hart eigenlijk voel. Ik hoop dat in de toekomst raads leden meer ruimte krijgen en nemen om een goed 'open debat' te voeren. Ook hoop ik dat de raad genoeg aandacht besteedt aan onderwerpen als schone lucht, energiearme bouw en speelruimte voor kinderen! Wat wil je nog delen met de inwoners van Heiloo? Wat ik wil delen is: Ik stop met het raads werk omdat ik het in maart al twintig jaar doe. Overigens al die jaren met enthousiasme en passie. Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedan ken die in de loop van de jaren op mij heeft gestemd en mij daarmee het vertrouwen gaf om haar of zijn stem te mogen vertegenwoordigen. Ik wens u allen nog vele mooie jaren toe in dit dorp, een dorp dat alles heeft om gelukkig te zijn! aanduiding van de volgende politieke groepering te registreren: Uiterlijk op de zesde dag na dag tekening van deze openbare kennisgeving kan er tegen de beslissing van het centraal stembureau schriftelijk bezwaar gemaakt worden bij de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Aanduiding politieke groepering Naam gemachtigde Naam plaatsvervanger Heiloo Lokaal T.A.P.H. Valkering M. de Moel Gemeentebelangen Heiloo P. Rood M. Oldenhof

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 11