Hei oocontact 'O LI T I E Cybercrime Seminar Dinsdag 6 februari 12 Burgerzaken r r- Meer informatie? Bel! j ijy '"■m- Bezwaar maken Overlijden Programma 19:00 -19:15 uur Inloop met koffie en thee 19:15—19:20 uur Opening door Stephanie de Weijer, operationeel expert wijk politie Alkmaar 19:20—20:10 uur Gastspreker Stan Hegt, digital security specialist ethisch hacker 20:10—20:25 uur Pauze 20:25—21:10 uur Vervolg presentatie Stan Hegt 21:10—21:30 uur Vragen 21:30—22:00 uur Afsluiting en nog even napraten Het Cybercrime sem inar wordt gevrganiseerd door de gemeente Bergen, Uitgeest, Castricum, Heiloo, politie basisteam Alkmaar en het Regionaal Platform Criminaliteitsbeheersing NH. Voor wie? Alle ondernemers in de gemeente Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo. Hoe aan te melden of meer informatie? Meldt u aan voor maandag 29 januari. Of wilt u meer informatie? Stuur een mail naar teamveiligheie@debuch.nl. Deelname is gratis. Locatie Dorpscentrum de Blinkerd, Heereweg 150, 1871 EM Schoorl. HEILC ^ASTRICUM Heeft u vragen? Bel meteen!! Paulusschool en gemeente Heiloo 'houden het schoon' Bent u ondernemer in de gemeente Be rgen, Uitgeest, Castricum of Heiloo? En wilt u meer weten over cybercriminaliteit? Kom dan naar dit seminar. Daar hoort u meer over oplichting, phishing mail, identiteitsfraude en ransomware. I UITKIJKPOST 10 JANUARI 201 Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer 072 535 66 66 van maandag tot en met donderdag nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo tussen 8.00 en 16.30 uur en op vrijdag tussen 8.00 en 16.00 uur. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Burgerlijke stand tot en met 27 december Geboren Tygo Bakker, z.v. S.A. Bakker en I. Zijdenbos Bob Schigt, z.v. D. Schigt en M. Charbon Mila Kroon, d.v. P.P.J. Kroon en E.A. Poetsema Bo Deijlen, d.v. H.J.S. Deijlen en N.H. Schouten Jelte Matias Korthouwer, z.v. M.L.J. Korthouwer en C.C.M. Valkering P. Wartenhorst R.J. Vissers C.G. Groentjes w/v de Groot A.J. Devilee M.L. Kollaart e/v Gelaudie A. Groefsema e/v Zonneveld M.C. Wessel J.M. Fleur w/v Fleur A.G. Dekker J. van Leijen H.E. Steenhagen M.C.C. Krom w/v Ruigenwaard ÉT <1 Ujlguttt GLMtENTt 4f1iUni rri nU www.heiloo.nl HEILOO - De BUCH-gemeentes besteden dit jaar veel aandacht aan zwerfafval. In dat kader kregen alle basis scholen een 'Hou 't Schoon-5-minuten-doosje' met informatieve, actieve en creatieve spelletjes rondom zwerfaf val. Omdat er traditioneel in de kerstvakantie veel zwerfvuil ontstaat bij het afsteken van vuurwerk, kwam wet houder Opdam op de eerste schooldag van 2018 op bezoek bij de Paulusschool in Heiloo. Het doel was om samen te zorgen voor een mooie en opgeruimde leefomgeving. 's Ochtends verzamelden de kinderen al het zwerfafval op het plein en in Wijkpark Ypestein. Er werd van alles gevonden: uiteraard veel vuurwerkafval, maar ook voedselverpakkingen en zelfs een kapotte fiets. In groep 3-4 ging wethouder Opdam vervolgens met de kinderen in gesprek over het afval. Hoe kun je voorkomen dat er afval op straat terechtkomt, hoe kun je er samen voor zorgen dat het neergegooide afval weer netjes wordt opgeruimd en hoe kun je afval het beste scheiden? Het verzamelde afval werd gewogen en vervolgens weggegooid. Al met al een mooie en opgeruimde start van 2018! 1 Wethouder Opdam bij de leerlingen in de klas. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 12