Atleten topsportgroep AV Trias in actie Medailles voor trampolinespringers GTH Koppeltoernooi de Wit TIOS zet Sunn in het zonnetje! Nieuw tenue voor Limmen JO10-1 SPORT 17 Trainer tekent voor elfde seizoen bij HSV UITKIJKPOST 31 JANUARI 201 Marco Schouten (links) en Cliff Hoogerwerf (rechts) winnen Koppeltoernooi de Wit. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen week end kwamen weer verschil lende atleten van de topsport- groep bij AV Trias in actie. In Apeldoorn werd de AV PEC Indoor gehouden, maar ook in het Oostenrijkse Wenen werd gelopen. De AV PEC Indoor werd voor de tiende keer georganiseerd. De wedstrijd staat bekend als de groot ste Nederlandse Indoorwedstrijd, afgezien van het Nederlands Kampioenschap. Er werden mooie resultaten neergezet door de Trias atleten. Hoogspringer Stan Nijhuis won in zijn categorie door een hoogte van 1.95 meter te springen. Nienke Madderom werd tweede op de 60 meter horden door een extreem snelle 8.67 neer te zetten. In de categorie Jongens A werd Jay Beelen derde met een tijd van 8.17. Op de 60 meter liep Sarah Dekker een persoonlijk record met 8.17. Laura de Witte won de dames 400 meter in een tijd van 54.72. Maureen Ellsworth liep op dezelfde afstand 55.59 en werd vijfde. Wel op de lijst, maar afwezig waren Owen Westerhout (rugblessure) en Lisanne de Witte. Laatstgenoemde liep een indoor-wedstrijd in Wenen. Zij kwam daar tot een 54.41 en liep daarmee de snelste jaartijd voor de dames. Te verwachten is dat dit nog flink wordt aangescherpt, omdat zowel Lisanne als zus Laura een gooi gaan doen naar de WK-limiet, die staat op 53.15. HEILOO - De afgelopen twee weken werd bij Café de Wit gedart tijdens het Koppeltoernooi de Wit. Zondag 28 januari was de finaledag. Marco en Cliff (vervanger van Ramon) waren de hele dag al lekker op dreef. In de halve finale wonnen zij zelfs met 5-0. Jordi en Machiel werden groepshoofd in hun poule en moesten er in de halve finale nog even voor vechten tegen Liggie en Wardie. In de finale begonnen Jordi en Machiel super met een 0-2 voor sprong, maar uiteindelijk wonnen Marco en Cliff met 6-3. Café de Wit bedankt iedereen voor het meedoen! HEILOO - Zondagmiddag is na de wedstrijd HSV - Texel het nieuwe, verlengde contract tussen HSV en hoofdtrainer Edwin Veenstra ondertekend. In het bijzijn van voorzitter Wim Leering en penningmeester Peter Croux tekende Edwin Veenstra het contract, dat hem voor het elfde seizoen aan de selectie van HSV bindt. Het is heel bijzonder dat een trainer en een amateurclub zo'n lange verbintenis met elkaar hebben. Op de foto van links naar rechts: voorzitter Wim Leering, trainer Edwin Veenstra en penningmeester Peter Croux. Aangeleverde foto HEILOO/SOEST - Het seizoen voor individueel en synchroon trampolinespringen begon met het districtskampioenschap. Individueel kwam als eerste juni or Brechtje in actie. Brechtje sprong een keurige verplichte oefening: 24.7. Daarnaast heeft zij in haar keuzeoefeningen voor het eerst een nieuwe sprong gedaan. De volgende wedstrijd sprongen pupillen Nina en Yara, beide meisjes hebben een goede wedstrijd gesprongen. Nina wist met een strakke verplichte oefening 26.2 punten binnen te sle pen, Yara scoorde voor een sterke keuzeoefening 26.4. Gelijktijdig sprongen ook Khee en Elise de wed strijd. Khee doet voor het eerst aan wedstrijden en dit heeft zij goed gedaan, zij scoorde een 24.4 voor haar keuzeoefening. Elise springt dit jaar in een hogere categorie, dit is haar goed afgegaan. Elise heeft drie goede oefeningen laten zien, zij scoorde onder andere een 27.9 voor een prachtige keuzeoefening. In het laatste blok was het de beurt aan pupil Isabel en junioren Silke en Mila. Isabelle liet een nette tweede keuzeoefening zien (26.2). Mila kreeg een 7.5 gemiddeld voor net heid voor een strakke eerste keuze oefening, Silke sloot haar wedstrijd af met een superoefening, zij scoor de gemiddeld een 8 voor netheid. In het eindklassement was er brons voor Yara, Elise, Brechtje en Mila, zilver voor Nina en Silke en goud voor Isabelle. Daarnaast deden er ook nog vijf koppels mee met syn chroon, dit is goed verlopen voor alle koppels met mooie resultaten. Voor meer info: www.gth-heiloo.nl. LIMMEN CASTRICUM - Zaterdagmiddag was Sporthal De Bloemen in Castricum goed gevuld voor een dans- en turn- demonstratie van TIOS Limmen om de actie Let Sunn Shine! te supporten. Met groot enthousi asme lieten diverse onderdelen van TIOS zien wat ze in huis hadden. De positieve en goedlachse Sunn Dekker (7) heeft een zeldzame ziekte, neurofibromatose (NF1). Oorzaak? Een 'foutje' in het DNA waardoor zij te weinig van een bepaald eiwit (neurofibromine) in haar lichaam heeft. Dit leidt tot ongeremde celgroei en dus tumo- ren. In de basis zijn de tumoren bij NF goedaardig, maar bij Sunn belemmeren ze het functioneren van haar rechterbeen, deze is langer (6 cm) en voller. En ze moet oppas sen met stoten en vallen omdat dit gillend veel pijn doet. Overal kun nen tumoren 'opduiken' en lichame lijke beperkingen veroorzaken zoals scheefstand, blindheid, pijn, uiterlij ke misvormingen, kanker enz. Veel onzekerheid dus voor Sunn en haar familie. Sunn sport sinds een aantal maan den met veel plezier bij TIOS en kan ondanks haar fysieke ongemak lekker meedoen met haar leeftijds genoten in de les van juf Caroline Welboren. Het idee om deze uitvoe ring in het teken van Sunn te zetten, kwam bij Samantha Droog vandaan. De ziekte NF en het feit dat de altijd stralende Sunn dit heeft, maakte de jonge moeder enthousiast om iets voor Sunn te organiseren en daar was het bestuur van TIOS het met een mee eens. In een hartverwarmende uitvoe ring lieten de breakdancers, street- dancers, dansers, danseressen en turnsters zien wat ze allemaal kun nen en onder luid enthousiasme van het publiek werden ook de individu ele kunsten vertoond. Het werd een super uitvoering waarbij weer een hele mooie opbrengst is gedoneerd aan Stichting Neurofibromatose. Aangeleverde foto LIMMEN - Het team van voet balvereniging Limmen JO10-1 heeft een nieuwe shirtsponsor. De firma Nijssen Jr. BV heeft de jongens voorzien van een nieuw tenue. De spelers zijn erg blij met de prachtige shirts en zijn zo helemaal klaar voor de tweede seizoenshelft! Op de foto staand rechts Erik- Jaap Kroone van Nijssen Jr. BV, die de shirts aan het team overhandigde. Diverse onderdelen van TIOS lieten zien wat ze in huis hadden. Aangeleverde foto Van links naar rechts: Nina, Khee, Isabelle, Elise, Yara, Brechtje, Mila en Silke. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 17