'La Mascotte' door Heilooër Operette Vereniging Pop-up restaurant Het Bierdiner Tien vragen aan... Linda Abrams 3 Een onvergetelijke avond uit Reünie Paulusschool Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 31 JANUARI 201 HEILOO - Een boerin die ande ren geluk kan brengen, zolang zij maagd blijft? In het vorsten dom Piombino vechten herder Peppo en vorst Laurent om de gunsten van deze eenvoudige kalkoenhoedster, die -zonder dat zij het zelf beseft- een geluk- brengster, een mascotte is. Op dit verhaal is de operette 'La Mascotte' gebaseerd, een opera- comique op muziek van de beroem de Franse componist Edmond Audran. Na de geslaagde première in Parijs (1880) werd de operette een jaar later al in New York en Engeland met succes opgevoerd. In de vijf jaar daarna volgden nog ruim duizend voorstellingen! De Heilooër Operette Vereniging brengt deze populaire operette in febru ari vier keer op de planken in een nieuwe productie van regisseur Ben Eppinga. Solisten, koor en orkest staan o.l.v. dirigent Wim Noteboom. La Mascotte, een operacomique. Aangeleverde foto De voorstellingen vinden plaats in Theater De Beun in Heiloo op 10, 11 (mat.), 17, 18 (mat.) febru ari. Kaarten via www.hov-heiloo. nl, De Beun (Willibrordusweg 2, www.debeun.nl), De Schrijverij (Heerenweg 199) en Primera (winkelcentrum Het Hoekstuk). HEILOO - De Paulusschool bestaat 25 jaar! Daarom organi seert de school een reünie voor oud-leerlingen en -leerkrachten van alle jaargangen. Aanmelden kan via www.depaulusschool.nl. De reünie vindt plaats op zater dag 24 maart van 20.00 tot 23.00 uur in de Paulusschool aan De Hucht 6 in Heiloo. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Bier aan tafel is in België heel gebruikelijk. Nederland volgt, langzaam... Om dit groeiende fenomeen te pro moten slaan drie ondernemers de handen ineen. Samen pre senteren zij Het Bierdiner, een hoogstaand culinair achtgan- gendiner dat gepaard gaat met prachtige bieren. De Bierverbinding, Country Home Cooking en Standup4 organi seren in de sfeervolle Cultuurkoepel in Heiloo de tweede editie van Het Bierdiner, dat in het teken staat van het voorjaar. In het pop-up res taurant verzorgt chef-kok Naomi Nieuwenhuis uiteenlopende gas tronomische gerechten, waarbij Biersommelier Frans Ruiter bijzon dere bieren heeft geselecteerd. Bart ten Napel is uw gastheer en samen zorgen zij voor een zinnenprikke lende avond. Het Bierdiner is niet zomaar een diner, maar een unieke avond uit die garant staat voor gezelligheid, humor en (culinaire) verrassingen. Het Bierdiner vindt plaats op zaterdag 17 februari. Vanaf 17.00 uur bent u van harte welkom en om 18.00 uur start uw culinaire avon tuur. Geniet van de heerlijke gerech ten die elk gepaard gaan met een speciaal bier. Ervaar hoe de juiste combinatie van bier en spijzen uw zintuigen prikkelt. Valentijnstafels Te midden van de andere gas ten is een aantal exclusieve Valentijnstafels beschikbaar. Heeft u iets te vieren of misschien iets goed te maken? Wilt u uw partner verrassen met een romantisch diner of misschien zelfs met een huwe lijksaanzoek? Er zijn tal van moge lijkheden om er een onvergetelijke avond van te maken. Maak uw wen sen kenbaar. Geen bierliefhebber, de Bob of vegetarisch? Uiteraard is er ook aan de niet- bierliefhebbers en de Bob gedacht. Er is een aantal mooie wijnen gese lecteerd en frisdrank gekozen. Durft u iets heel anders te proberen, dan kiest u voor het 'thee-arrangement' van Mw. Cha. Zij selecteerde acht theeën, waarvan de pure smaken uitstekend met de verschillende gerechten combineren. Ook voor de vegetarische gasten bereidt de chef kok een prachtig menu. U kunt dit aangeven tijdens het bestelproces. Cadeaubon Geeft u deze culinaire avond graag cadeau? Ook dat behoort tot de mogelijkheden. Uw cadeau bon wordt, indien gewenst voorzien van een persoonlijke boodschap, naar de ontvanger verstuurd. Voor reserveringen: www.hetbierdiner.nl. Beleef een unieke avond met het Bierdiner. Aangeleverde foto Mijn naam is Linda Abrams, ik ben 45 jaar, getrouwd met Thomas en moeder van Eline (10) en Samuel (7). Ik ben zelfstandig com mercieel trainer; kort door de bocht leer ik anderen hoe ze zichzelf of hun dienst/product zo effectief mogelijk kunnen 'verkopen' op een vriendelijke en authentieke manier. Sinds 2002 woon ik in Heiloo. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren en getogen in Amsterdam Nieuw-West als dochter van een typograaf en een ambitieuze moeder die het op latere leeftijd gemaakt heeft in de marktonderzoeksbranche. Daarnaast heb ik een oudere zus waar ik dol op ben. Toen mijn ouders op mijn 18e naar Purmerend verhuisden, was voor mij de tijd rijp om op kamers te gaan. Daar heb ik in verschillende stadsdelen de meest ieniemienie-achtige kamers bewoond, waarvan veruit de meest geweldige plek de Prinsen gracht was. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu hebben? Mijn hobby is mijn werk en mijn werk is mijn hobby! Ik pakte altijd al graag het podium, maar omdat ik echt niet kan zingen en ook niet uitblink in een specifieke dansroutine (volgens mijn kinderen moet ik dat überhaupt niet doen) is trainer zijn een heel goed alternatief. Dat doe ik dan ook het allerliefste. Mijn grootste talent is dat ik mensen heel makkelijk een 'goed' gevoel kan geven en dat leer ik anderen ook graag. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? John Irving. Ik ben dol op zijn boeken! Als ik over hem lees, stel ik mij voor dat we uren zouden kunnen bomen tijdens een wandeltocht in de buurt van Vermont. Hij schijnt heel aardig te zijn en hij heeft een open mind. Daar hou ik van. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Mijn eerste vakantie naar Italië toen ik een jaar of 14 was. Het was mijn eerste 'buitenland' vakantie en ik was verkocht. De liefde voor dat land is nooit meer overgegaan. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Het Maalwater. Zo mooi daar, in elk jaargetijde. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Soep! Ik ben een echte soepsukkel. En dan het liefst maaltijdsoepen. Waar zo ongeveer een moestuin aan ingrediënten in zit. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? 'Stop sugar coating shit, you're not Willy Wonka' oftewel, wees eerlijk en draai er niet omheen als je 'slecht nieuws' hebt te melden. Ik leer nog steeds. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik al 27 jaar met dezelfde Thomas ben, waarvan 'pas' 12,5 jaar getrouwd. 9. Wat zou je veranderen als burgemeester was? Ik zou 't Loo tussen de Bruna en Herberg Jan voetgangersgebied ma ken en daar een mooi groot plein van maken met fontein, speeltoestel en terrasjes van de leuke horecagelegenheden, die we erbij gekregen hebben de afgelopen jaren. Natuurlijk wel met behoud van de bestaan de parkeerterreinen zodat alle winkels nog gewoon bereikbaar zijn. 10. De persoonlijke vraag van Jane van Vliet: "Linda, je bent een geboren en getogen Amsterdamse en bent op je 32ste naar Heiloo verhuisd. Je hebt weleens gezegd dat je lang hebt moeten wennen aan het 'dorpse'. Hoe is dat nu?" Helemaal geen last meer van! Toen ik hier net kwam wonen, werkte ik nog fulltime in hartje Amsterdam in loondienst en had ik nog geen kinderen. Nu zie ik alleen maar voordelen met al dat groen, die rust en het kleinschalige karakter. Mijn kinderen kan ik met een gerust hart buiten laten spelen (altijd wel iemand die ze kent), ik woon praktisch naast het bos en het strand is mijn energieoplader. Ik bereid aan de kust vaak mijn trainingen voor. Kopje koffie drinken en dan even lopen om mijn gedachten te ordenen. En laten we wel wezen, in 30 minuten ben ik weer in de hoofdstad. Het beste van twee werelden dus. In de volgende Uitkijkpost zijn de tien vragen voor Wilco Brou wer de Koning. Mijn vraag aan Wilco is: "Wilco, jullie hebben een melkveehouderij op het landgoed Ter Coul- ster dat al jaren in de familie is. Hoe hoop je jullie bedrijf te zien over 10 jaar?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3