Multinational Boge Kompressoren BV Expositie Limmen Artistiek Creatief in Cultureel Centrum Vredeburg Film en Top 2000 in Sporthal de Enterij Bezorger worden REGIO BEDRIJF BELICHT van deze krant? 15 Inschrij'ven voor De Zuchtende Man UITKIJKPOST 28 FEBRUARI 201 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Margreeth Anema Westerwerf 24, 1911 JA Uitgeest; Tel. 0251 - 652434; Website: www.boge.com; E-mail: nl@boge.com UITGEEST - De 31-jarige Ronald Engberts uit Heiloo, die nu vier jaar in dienst is bij Boge Kompressoren BV, staat sinds twee jaar als General Manager Nederland aan het hoofd van de Nederlandse divisie van deze multinational. Het bedrijf heeft zich sinds 1 januari dit jaar gevestigd op de Westerwerf 24 in Uitgeest. Begin juni zal de burgemeester het pand officieel ope nen. "Toen onze filialen in Amersfoort en Zaandam uit hun jasje groeiden moesten wij op zoek naar een nieuw pand. Wij hebben in Uitgeest de ideale locatie gevonden, vooral vanwege de perfecte bereikbaarheid. Je zit zo op de A9," vertelt Engberts enthousiast. Het pand is helemaal gerenoveerd en ziet er strak uit. Het Boge logo prijkt markant op de gevel. In het grote magazijn staan de standaardma- ten compressoren netjes opgesteld en in de schappen ligt een keur aan onderdelen, klaar om verstuurd te worden aan dealers en klanten. Familiebedrijf Boge Kompressoren BV is van oorsprong een familiebedrijf. De fabriek is gevestigd in het Duitse Bielefeld. In 1907 werd het bedrijf opgericht door Otto Boge. Inmiddels staat de vierde generatie aan het roer van het familiebedrijf en zijn zij actief in 120 landen. In Nederland zijn zij nu sinds 40 jaar gevestigd en Engberts heeft momenteel vijftien mede werkers die zich bezighouden met verkoop, service, marketing en bui tendienstwerkzaamheden. Boge doet alles zelf, van de fabricage tot het onderhoud van de machine. In twee jaar tijd zag Engberts zijn omzet en personeelsbestand verdubbelen en hij verwacht deze trend vast te houden. Compressoren "Alle industrieën hebben compressoren nodig," vertelt Engberts. "Van drukkerijen die ze gebruiken om kranten te persen tot de vliegtuigindu strie, die met enorme compressoren onderdelen maken." Boge is zeer actief in de medische branche, veel ziekenhuizen krijgen hun adem- lucht uit de compressoren van Boge. De kleine compressoren kom je vaak tegen bij tankstations, die worden gebruikt om banden op te pom pen. En niet te vergeten: die heerlijke tompouces van de HEMA, zelfs deze worden gemaakt met compressoren van Boge. Boge heeft onlangs een bijzondere deal gesloten met DAF Trucks; alle tracks worden nu gemaakt met de nieuwe 100% olievrije High Speed Turbo compressoren van Boge. Maar ook op lokaal niveau doet Boge goede zaken. Afvalverwerker GP Groot bijvoorbeeld gebruikt op zijn terrein in Heiloo meerdere compressoren van Boge. Regionaal investeren Engberts heeft een hectische, maar wel enorm leuke periode achter de rag. De verhuizing van het bedrijf naar Uitgeest viel namelijk samen met de geboorte van zjjn eerste kindje. Nu de rast een beetje is weder gekeerd ziet Engberts ernaar uit om te integreren in de regio en te gaan investeren in personeel en faciliteiten. In verband met de uitbreiding heeft Boge technisch en commercieel personeel nodig. De vacatures staan op de site van Boge en Engberts nodigt mensen uit de regio van harte uit om te solliciteren. Tekst: Margreeth Anema LIMMEN - Limmen Artistiek Creatief organiseert op zaterdag 10 en zondag 11 maart 2018 in het Cultureel Centrum Vredeburg aan de Dusseldorperweg 64 te Limmen een expositie van kunstenaars uit Limmen en wijde omgeving. Veel kunstenaars hebben zich weer aangemeld en ook zijn wij blij dat we veel nieuwe exposan ten kunnen verwelkomen. Het grootste deel van de kun stenaars komt uit de gemeente Castricum, voor velen een 'thuis wedstrijd', maar ook uit Heiloo, Alkmaar, Heemskerk, Haarlem en Landsmeer zijn zij vertegenwoor digd. Het samenstellen van de expositie is nooit een makkelijke klus, maar dit jaar is het ons extra moeilijk gemaakt. Schilderijen, keramiek, bronzen beelden en beeldhouw werk. Teveel kunstvormen om op te noemen. Toch is het gelukt en de samenstelling van kunstenaars kenmerkt zich door vernieuwing en enthousiasme. De kunstenaars staan het gehele weekend verdeeld over de twee verdiepingen van het Cultureel Centrum Vredeburg. Beide dagen is er ook een bui tenactiviteit. Zaterdag geeft Ian Brambles een demonstratie pot tenbakken en op zondag komt houtkunstenaar Jos Apeldoorn beeldhouwen uit hout, het zoge heten 'Hakken in hout'. Daarnaast heeft Joke Beentjes twee beelden gemaakt van gevonden voorwerpen. Dit jaar hebben we voor de derde keer een tekenwedstrijd voor kinderen van groep 3 t/m 8 uitge schreven. De tekeningen worden beoordeeld door kunstenaars uit Limmen. Zondag om 11:30 uur is de prijsuitreiking en de tekeningen zijn het gehele weekend te zien in Vredeburg. Ook voor muziek wordt gezorgd. Twee studenten van het Amsterdams Conservatorium zijn uitgenodigd om op zondagmiddag van 14:00 tot 16:00 uur te komen spelen in Vredeburg. Zij hebben een jazzyachtige stijl, spelen volledig akoestisch en kunnen vrij door het gebouw bewegen, zodat iedereen de sfeer kan proeven. Bent u nieuwsgierig geworden? U bent van harte uitgenodigd om een bezoekje te brengen aan deze expositie. De deuren van Vredeburg zijn op beide dagen, 10 en 11 maart, geopend van 11:00 tot 17:00 uur en de toegang is gratis. Kijk voor het gehele programma op onze site www.hmmencultunr.nl. Aangeleverde foto LIMMEN - Bekende songs van Kensington, Robbie Williams, Frank Boeijen en Lionel Richie, maar ook herkenningsmelo dieën van bekende filmklassie kers zoals James Bond, Rocky, Dances with Wolves en The Pirates of the Carribbean zijn slechts een greep uit de lange playlist die zaterdag 24 maart ten gehore wordt gebracht in de Sporthal de Enterij in Limmen. Naast deze aansprekende titels zijn er nog meer bekende nummers te horen, met als thema Film en Top 2000. Het zijn de ingrediënten voor een onvergetelijke muzikale avond in het kader van het 60-jarig jubi leum van Slagwerkgroep Excelsior Limmen. Uiteraard zal de jubile rende melodische slagwerkgroep de hoofdmoot vormen op deze avond. In dit zeer afwisselende programma worden ze bijgestaan door een gita rist en bassist en diverse blazers, harmonie Excelsior en mannenkoor Heeren Zeventien. Als klap op de vuurpijl zal de uitstekende cover band Alle Tijd de avond op eigen tijdse wijze afsluiten. Deze enthou siaste zesmansformatie staat garant voor een feest, zowel op als voor het podium. Kortom een avond voor jong en oud, met een spetterend programma voor slechts 10 euro. De toegangskaarten zijn nu in de voor verkoop verkrijgbaar bij de service balie van Albert Heijn Limmen. Noteer daarom 24 maart 2018 in uw agenda en graag tot ziens in Sporthal de Enterij Limmen. Aanvang 20.30 uur. LIMMEN - De organisatie voor het komende motorweekend van De Zuchtende Man (op 9 en 10 juni) is alweer in volle gang. De organisatie heeft een prachtige locatie gevonden in Appelscha. Op vrijdag 2 maart a.s. vanaf 20.00 uur ben je van harte wel kom op de inschrijfavond in Café Bar de Lantaarn in Limmen. Om er een leuke avond van te maken, wordt de film van het laatste motorweekend vertoond. Voor oudgedienden een feest van herkenning. Voor nieuwelingen een indruk van alles watje mee kan maken tijdens het weekend. Kortom, een niet te missen film avond. Vooraf inschrijven is ook mogelijk via een link op onze Facebookpagina. Natuurlijk ben je ook van harte welkom op de inschrijfavond als je al eerder hebt ingeschreven. CÖMPSïiUD JUS 1*1 TEM', www.uitkijkpost.nl 0226 333311 RODI

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 15