Co van Schooten met hoofdprijs naar huis Open dag bij TC Heiloo United m 1 M H o li Senioren trotseren vrieskou Let's play Funkey Nieuw in Heiloo: de Barre Workout CS r* x SPORT V 21 r* Afzwemmen Loos B1 r\ N 'O li UITKIJKPOST 7 MAART 2 0 1 Maak kennis met tennis! Aangeleverde foto HEILOO - Behalve koffie stond er ook een pan glühwein klaar voor de darters in het Oosthonk. De meesten, of beter gezegd alle darters, hielden het toch maar liever op hun eigen vertrouwde recept om in de juiste stemming te komen en er weer een gezel lige en sportieve avond van te maken. Bij de dames drong Ina Jansen door tot de finale 'best of the rest', maar vond daar wel haar meer dere in Martijn Nota. Wel werd ze daardoor de hoogst genoteerde dame van de avond. Bij de winners ging het tussen Marco Schouten en Co van Schooten. Met best wel een goed gemiddelde trok Co van Schooten uiteindelijk aan het lang ste eind en mocht de 'ijs- en ijskou de' hoofdprijs mee naar huis nemen. De derde plek ging naar Reinier Schouten na Michael Helder in de troostfinale te hebben verslagen. Hoogste finish met 129 was voor Thijs Glas en de maximaal 180 werd vier keer gescoord. Laatste toernooi, 601 afsluiter, staat voor 14 april gepland. Met Marco Schouten op een welhaast onbereikbare eerste plek (31 pun ten) in de ranking, dus de strijd gaat om de plekken 2 tot en met 10 bij de heren. Bij de dames ranking is nog van alles mogelijk. Tot darts. HEILOO - De maand februari is weer afgesloten met het afzwem men voor het A-, B- of C-diploma. Na het gekleed zwemmen, moest er door het gat onder water gezwommen worden. Aansluitend werden de verplichte banen en overige opdrachten netjes uitge voerd. Iedereen is blij met zijn/ haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Righley Campagne, Nikki de Jong, Emelie van den Kommer, Oudai Lubani, Mark Melk, Daan van der Molen, Timo Smit, Julia Tromp, Sem Vader, Fleke Zonneveld. Diploma B: Maria Aljokhadar, Lotte Castricum, Jade Meijs, Dersane Soubaneh, Milena Wijn, Eline Wit. Diploma C: Joep Vroom. E - j. r l l 1 T Joepie! Van harte gefeliciteerd allemaal! Aangeleverde foto HEILOO - Tennisvereniging TC Heiloo United biedt je de kans om kennis te maken met tennis. Op zondag 11 maart organiseert de tennisvereniging namelijk een open dag voor jeugd en vol wassenen. Wil jij kijken of tennis bij jou past, of heb je vroeger getennist en wil je weer beginnen? Kom dan op zondagochtend 11 maart voor een gratis clinic naar ons tenniscom- plex aan de Dors in Heiloo. Nieuwe leden kunnen gebruikmaken van een fantastisch aanbod: 'Nog voor de zomer 10 tennislessen voor 50 euro'. Zo kun je voor de zomerva kantie al lekker tennissen. Tussen 10.30 en 13.00 uur staan de lera ren van onze tennisschool voor je klaar. Er zijn clinics is voor jong en oud(er), voor beginners en 'herin treders'. Heb je geen tennisracket? Geen probleem, wij zorgen voor rackets en ballen. Ook voor al je vragen kun je op 11 maart terecht. Trainers geven uitleg over de lesmo- gelijkheden en bestuursleden ver tellen over alle activiteiten binnen onze actieve vereniging. HEILOO - De vakantie is voor bij en het lenteweer staat voor de deur! Funkey is een lekker begin op de zondagochtend. U en uw kind zijn van harte wel kom op zondag 11 maart van 10:00 - 11:00 uur op de velden van HV de Terriërs. U komt toch ook? Funkey is voor kinderen van 4 en 5 jaar (kinderen uit groep 1 en 2 van de basisschool), om ze spelen derwijs kennis te laten maken met de hockeysport. Een mooie manier voor jonge kinderen om in teamver band te leren sporten. Een lidmaatschap bij TC Heiloo United betekent: het hele jaar buiten tennissen. keuze uit 1 van de 13 kunstgras- en smashcourtbanen op ons prach tige park. les van de enthousiaste en hoog aangeschreven leraren van tennis- collectief NHN. andere tennissers leren kennen tijdens speciale racketinstuifs en andere activiteiten. Het hele jaar activiteiten, op en rond de tennisbanen. Chantal Laura die altijd voor je klaar staan in de kantine (dus geen verplichte kantinedienst). Doe je mee? Stuur dan een mail met naam, leeftijd en tenniservaring naar clinic@tcheiloounited.nl. Kun je niet aanwezig zijn op 11 maart maar heb je wel interesse om kennis te maken met ten nis, kom dan deze week op een avond langs, of stuur een mail naar info@tcheiloounited.nl. Voor meer informatie: bezoek onze website. Het programma is gericht op het aanleren van motorische en soci ale vaardigheden. De KNHB heeft een programma vol sport, spel en 'knotsgekke oefeningen' opge steld, waar wij tijdens de Funkey- trainingen gebruik van maken. De reguliere Funkey-ronde duurt 10 weken en is bijna elke zondag van 10:00 tot 11:00 uur. De kosten van een Funkey-ronde bedragen 50 euro per kind. Voor meer informatie: funkey@ hvdeterriers.nl, www.hvdeterriers. nl. AKERSLOOT - Good old Henk Jan Verdonk senior uit Egmond aan den Hoef heeft onder barre winterse omstandigheden de wekelijkse donderdagavondwed strijd in Akersloot om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup gewonnen. De snijdende kou, aangewak kerd door de harde oostenwind, HEILOO - Healthclub Dorssports breidt de komende weken het groepslesaanbod uit met de gloednieuwe Barre Workout. Vanaf woensdagavond 7 maart is het voor iedereen mogelijk om hieraan mee te doen. De Barre Workout is een energieke workout waarin je ballet-, yoga- en pilates- elementen combineert en je écht je hele lichaam traint. Het resultaat? Gespierde armen, stevige billen, goed gevormde benen, sterke buik spieren en een verbeterde lichaams houding. En dat alles ook nog eens op lekkere muziek! De Barre Workout is voor ieder een, danservaring of niet - iedereen kan meedoen. De try-out duurt acht weken en start woensdagavond 7 maart om 20:00 uur bij Dorssports. Danseres Martina Kaandorp (foto) verzorgt de lessen. Leden van Dorssports kunnen volledig gratis meedoen, voor niet-leden vragen we een kleine bijdrage. weerhielden de oudere bikkels niet om met elkaar de strijd aan te gaan, terwijl de jonkies thuis bleven. De eerste ronden werden gezamenlijk afgelegd onder aanvoe ring van Alkmaarder Henk Louwe. Daarna scheidden Louwe en Henk Jan Verdonk senior zich af van de rest. Niet veel later, halfkoers, wist Verdonk senior afstand te nemen van Henk Louwe, die tot dat Martina Kaandorp aan de barre. moment al het kopwerk op zich had genomen. Een aantal ronden leek Louwe geen genoegen te nemen met zijn opgedrongen tweede positie. Toch was het op de streep duidelijk dat Verdonk senior de terechte win naar werd. Chris Kemp moest een robbertje vechten met de winterhar de Akersloter Piet Veldt, alvorens hij het koude podium mocht beklim men voor zijn derde plaats. Aangeleverde foto Kom je gezellig meedoen? Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 21