PvdA in Heiloo en vragen uw steun! Het kan beter PvdA Heiloo Lijst 5 Stem 21 maart PvdA Heilo° Verkort Verkiezingsprogramma Gemeentebelangen Heiloo Wij zijn de Waar wij ons voor gaan inzetten: 11 Ted Herkes Fred Beekhuis Gemeentebelangen Heiloo is een nieuwe lokale partij. Een partij die staat voor een soci aal, groen en duurzaam Heiloo. Gemeentebelangen Heiloo zet zich in voor alle inwoners van Heiloo, mens en dier. Hierbij laat Gemeentebelangen Heiloo zich niet leiden door verkeerde beslissingen uit het verleden, geves tigde belangen, (landelijke) politieke ideologieën of religieuze overtuigingen. ONZE UITGANGSPUNTEN ZIJN: Respect voor mens en dier Respect ook voor de natuurlijke omgeving en de cultuurhistorie van Heiloo Rekening houden met toekomstige generaties Behoud biodiversiteit Welzijn boven welvaart Economische waarden zijn belang rijk, maar nog belangrijker vinden wij een gezonde en veilige leefomge ving Een vitaal en bruisend verenigingsle ven draagt bij aan fysieke en menta le gezondheid Aandacht en zorg voor elkaar Behoud van natuur en milieu als de groene longen van onze samenle ving Individuele vrijheid Iedereen heeft recht op ontplooiing en een eigen stem Ieders individuele vrijheid wordt begrensd door de individuele vrijheid van een ander Iedereen heeft recht op privacy Sociale rechtvaardigheid Sociale rechtvaardigheid en zorg voor, en solidariteit met, diegenen die het tijdelijk of langere tijd niet zelf redden De sterkste schouders dragen de zwaarste lasten Een overheid die hier op een intege re, zorgvuldige en verantwoordelijke wijze op toeziet ONZE STANDPUNTEN ZIJN: Sociaal, Sport Cultuur Geld voor de zorg moet aan de zorg worden besteed; zorgbudgetten oormerken Woonvisie: de actuele lokale woon behoefte is bepalend voor nieuwbouw Voorzieningen op peil; een bloeiend cultureel- en verenigingsleven voor een vitale samenleving Extra impuls voor sport en cultuur; fysieke en mentale gezondheid ver hogen welzijn Openbare Ruimte Behoud landschappelijke en natuur historische waarden Inbreiden en niet uitbreiden; geen verdere aantasting van de groene ruimte Groenbeleid; ecologische verbindin gen en biodiversiteit door dier- en milieuvriendelijk groenbeheer Duurzaam; stimuleer overstap naar energiezuinig én minder gebruik fossiele energie Bestuur en Economie Transparantie; open, tijdige en juiste informatievoorziening tussen burgers en bestuur Inspraak; actieve en constructieve samenwerking met betrokkenen Gezonde financiën; reserves niet uitputten, niet klaplopen op toekom stige generaties Stop verlieslatende projecten; uw belastinggeld moet zorgvuldig en verantwoord besteed worden ONZE SPEERPUNTEN VOOR 2018 - 2022 ZIJN: zorg op maat en in de buurt, goede en toegankelijke voorzienin gen voor onderwijs, cultuur en sport, bouwen voor de lokale woonbehoefte, behouden en beschermen van na tuurlijke, landschappelijke en cultuur historische waarden, een circulaire economie, duurzame mobiliteit, gezonde gemeentefinanciën en transparante, heldere politiek. De overheid vraagt steeds meer van de burgers in onze huidige 'participa tiemaatschappij'. Maar burgers krijgen niet evenredig meer invloed op, en zeggenschap over het overheidsbeleid. Te vaak blijkt inspraak een wassen neus en trekt de overheid haar eigen plan. Gemeentebelangen Heiloo wil de burger een stem geven zodat de burger daadwerkelijk meebepaalt en niet alleen meebetaalt! Gemeentebelangen Heiloo richt zich met een open blik en gezond verstand op de toekomst, is voor transparante politiek en voor daadwerkelijke in spraak. Meer informatie over Gemeentebelan gen Heiloo kunt u vinden op onze website www.gemeentebelangenhei- loo.nl. Hier kunt u ook ons Verkiezings programma lezen of downloaden en nader kennismaken met onze kandidaten. Wilt u lid worden of Gemeentebelangen Heiloo op ande re wijze steunen? Dat kan via www. gemeentebelangenheiloo.nl/contact Natuurlijk hopen wij dat u op ons stemt op 21 maart! Gemeentebelangen Heiloo, lijst 7! Het is hoog tijd voor een fris, nieuw lokaal politiek geluid! Plek Een betere doorstroming van het verkeer in het dorp, met veel ruimte voor fietsers en voetgangers Goede en betaalbare woningen voor jong en oud Steun voor de culturele instellingen en sportverenigingen in Heiloo Goede zorg en begeleiding voor kwetsbare inwoners Plek Een zorgvuldig financieel beleid: investeringen in mensen gaan voor investeringen in dingen. Ko Hemminga lijsttrekker Plek Plek - Plek Hugo den Hartog Sandy Pauw 7 7 maart stoot de PvdA op de verkiezingsmarkt in 't Loo. U bent van harte welkom. We houden op 17 maart ook van 10.30 tot 11.30 uur spreekuur in de bibliotheek. André Czeyki omdat er structureel on voldoende starterswoningen zijn gerealiseerd. Dit kan beter.' UITKIJKPOST 14 MAART 2 0 1 GB H 'Ik sta voor het handhaven van ten minste 40% sociale woningbouw in nieuwe projecten. Voor een gemeente die zorg op maat levert. Tegen de achterkamertjes politiek. Voor samen werken aan het behoud van onze voorzieningen en dorpsidentiteit.' 1< 'Een eigen plek. Een thuis. Is er iets belangrijkers? We moeten allemaal zeker kunnen zijn van een betaalbare woning. En als de markt dat niet regelt, doen wij het!' 'Ik heb jaren gewerkt in het welzijnswerk. Laten wij niet alleen praten over eenzaamheid, maar vooral praten met mensen, aandacht hebben voor elkaar en de verbinding zoeken.' 'In Heiloo is veel al goed voor elkaar. Voor sommige ontwikkelingen zie ik ruimte voor verbetering. Een goede en veilige doorstroming van het snelle én langzame verkeer bijvoorbeeld.' 'Ondanks dat Heiloo de afgelopen 20 jaar is gegroeid, nam de bevolkingsgroep in de leeftijdscategorie 15-45 jaar met 11% af. Niet omdat Heiloo voor onze eigen jongeren onaan trekkelijk is om in te wonen maar li 'Alle inwoners van Heiloo moeten gelukkig kunnen wonen. Je achtergrond of waar je vandaan komt mag niets uitmaken. Er moet oog zijn voor de zwakkere in ons dorp.'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 11